Jump to content
FAS Goran
SikterBre

Kuda ide ovaj svet?

Recommended Posts

Ali ovaj Kurir i ostala ...

A procene vrednosti - BMW iz 2007. je 50.000€

Što ne dignu hajku na kučku koja traži mesečno 16.000€ alimentacije?

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Doktor Pelevic je radio do penzionisanja u zavodu za transfuziju krvi i bio tada načelnik plazmafereze. Znam dugi niz godina i sasvim je OK lik , e sad svako ima pravo na svoju priču. I što kaže Molder istina je tamo negde.

Dante i ti bi bio u ljubavi za tolke novce ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Doktor Pelevic je radio do penzionisanja u zavodu za transfuziju krvi i bio tada načelnik plazmafereze. Znam dugi niz godina i sasvim je OK lik , e sad svako ima pravo na svoju priču. I što kaže Molder istina je tamo negde.

 

Svaka cast doci,lepo je i cerku vaspitao.Da rentiranjem one stvari starijem gospodinu zaradi 16 000 e mesecno :laughing:

 

 

Dante i ti bi bio u ljubavi za tolke novce ?

 

Nego sta.Al' nece niko da plati,pa sam onda ljubomoran na ovu damu i zato seruckam po njoj :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Interesantno da kod nas jos uvek moras da se muvas od saltera do saltera da bi dokazao da si nesto platio ... a kladionice funkcionisu i na internetu i ljudi mogu da se klade od kuce, dok su na odmoru i slicno...

http://www.kurir.rs/vesti/drustvo/iza-resetaka-na-pravdi-boga-uhapsili-su-me-kao-najveceg-kriminalca-clanak-1636540

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.blic.rs/Vesti/Beograd/519454/POKRADENI-Voznja-taksijem-od-Sava-centra-do-Mirijeva-za-5000-dinara

 

 

Taksista mi je uzeo ukupno 5.000 dinara za vožnju od Sava centra do Mirijeva - ogorčen je Miodrag Ćirić (65).

550321_ana-i-miodrag-ciric141214ras-foto
Ana i Miodrag Ćirić /Foto: M.Milanković

Njemu je taksista u sredu uveče prvo naplatio tri puta skuplje vožnju, a onda mu oteo još 2.000 dinara, jer nije hteo da mu vrati kusur.

 

 

 

Miodrag i njegova supruga Ana svakako bi pamtili sredu do kraja života, nažalost, iskustvo u taksiju je odredilo da sećanja na tu noć budu sumorna.

 

- Proveli smo divno veče, puno emocija na koncertu Miroslava Ilića i prezadovoljni krenuli kući. Međutim, na kraju nam je sve preselo. Ušli smo u jedan od taksija koji je stajao kod Sava centra i nismo ni gledali koje je udruženje. Bila je gužva posle koncerta. Dok smo se vozili glasno sam primetio da taksimetar isuviše brzo kuca. Taksista mi je rekao da je to redovna cena za noćnu vožnju po cenovniku udruženja, 200 dinara po kilometru - priča Miodrag.

 

Od Sava centra do Mirijeva ima desetak kilometara što znači da je realna cena za vožnju taksijem po noćnoj tarifi oko 1.000 dinara.

 

- Kada smo stigli ispred kuće na taksimetru je stajalo 2.900 dinara. Bio sam neprijatno iznenađen, ali sam poneo 5.000 dinara za ne daj Bože, izvadio ih iz džepa i dao taksisti. Čekao sam kusur, a taksista mi rekao “pa šta si mi dao samo 10 dinara, ajde plati vožnju”. Izvadio je iz svog džepa novčanicu od 10 dinara i pokušao da me napravi ludim. Tražio sam da me vozi do stanice policije koja je jako blizu. Nisam hteo da izađem iz vozila dok mi ne vrati kusur - ističe Miodrag.

 

Rasprava u taksiju je trajala deset minuta.

 

- Unosio mi se ulice, zastrašivao me i provocirao... Na kraju me je maltene na silu izbacio iz vozila. Supruga i ja smo se toliko uplašili da nismo zapamtili ni tablu udruženja za koje vozi. Hteo sam telefonom da slikam automobil spolja, ali je taksista dao gas i pobegao. Znam samo da je sivo vozilo - naglašava Miodrag.

 

Vesić: Rešićemo problem divljih taksista

- Našli smo rešenje sa policijom pa oni taksisti koji nemaju dozvolu za taksiranje na teritoriji Beograda neće više moći da dobiju beogradske taksi tablice. To će smanjiti broj divljih taksi vozila, a najbolja mera koju primenjujemo je oduzimanje vozila. U svim taksi vozilima će stajati i broj info-telefona, koji će putnik moći iz taksija da pozove ako sumnja na neku nepravilnost. Na taj poziv odmah će reagovati policija i na licu mesta rešavati problem - rekao je juče gradski menadžer Goran Vesić. prevareni: Ana i Miodrag zapamtiće vožnju taksijem od Sava centra do Mirijeva

 

 

Ovo mi je komšija, živi na 50m od mene, znam ga iz posla, nebitno. Čovek je bolestan i ne može da vozi auto više, i ima problema sa govorom - sporije priča i malo se sporije kreće jer je preživeo šlog, a taksista junačina, odmah je ošacovao da može da ga opelješi.

E zbog ovakvih taksista ljudi misle da su taksisti stoka. Uvek se setim reči ćaleta moga kuma: "Da sam ja vlast u ovoj državi, doneo bih zakon da svako može da ubije taksistu i da ne odgovara". Ima na forumu nekoliko taksista, pa neka nešto kažu o ovom slučaju i njemu sličnim. 

Edited by marko.jovanovic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poznajem neke taksiste koji su ceo zivot u tom poslu, neke koji su postali taksisti nakon upoznavanja sa njima, interesantno kako se filozofija ljudi menja... Ne kazem da su ovakva stoka kao ovaj sto je opljackao ljude, ali nacin razmisljanja i postupanja u nekim aspektima je totalno drugacije od onih koji nisu taksisti u negativnom kontekstu...

Edited by YUgisa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ziva istina! :up: Kod nas se sve vec tako i radi, samo je sada neko sve to lepo stavio na papir!! :clap:

Share this post


Link to post
Share on other sites

U NEMILOSTI: Zbog prljavog veša spremaju kaznu za dovitljivog šefa katastra

 

Društvo

Disciplinska komisija RGZ će razmotriti slučaj Darka Petrika, koji je javno izneo sav prljav veš te institucije

 

 

Capture.jpg

 

Izvor: Kurir

 

 

i tako...........

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...