Jump to content
FAS Goran
SikterBre

Kuda ide ovaj svet?

Recommended Posts

Kao kad ga pitali sta ce ako bude smak sveta? Bas me briga, picim kod sestru u Austriju :D

Beli, ja i ti koliko se ne slazemo po destinacijama ne bi mogli ni internetom da ostvarimo kontakt :D

Sto dalje to bolje :D

Koliko serendaju ovu novinari, pa to je strasno ...

da izgledaju odvratno, izgledaju, ali su piiip u dusi, ne mogu da izadju na kraj sa onima sto seku sume, a jedino sto znaju je da biju goloruk narod

http://www.kurir.rs/vesti/drustvo/britanci-fascinirani-srpskim-specijalcima-dejli-mejl-poceo-tekst-sa-saj-a-zavrsio-sa-nasim-zandarmima-clanak-1629626

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vracam se malo pre iz Beograda, lagano starim putem i vidim svi nesto blicaju u krivinama pre skretanja za Zaklopacu ... pomislio sam da je u pitanju patrola, ali posle krivine vidim stoji panda na sva 4 i jugo sa zadnjim krajem na putu, a prednji kraj na travi i neki deda i baba drze juga da ne upadne, tj pokusavaju da ga vrate nazad ... normalno, stanem i stane Doblo iza mene, pomognemo dedi da vrate auto nazad i tek onda sam provalio da je baba vozila Pandu i da je pored svih vozaca jedina ona stala da pomogne ... ostali samo blicaju i obilaze ...

Jedino sto je ostalo dobro su vozaci Fiata ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo se na Pinku pominje na Nacionalnom Dnevniku pominje da će u našoj zemlji moći da se promeni pol i da to finansira država. Pa majku mu, nemaju za operaciju bolesne dece, a finansiraju bolesne u mozak?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto bolesne?oni ce postati "zdravi"...ovo je cirkus od zemlje,pederi marsiraju javno,menjanje pola besplatno...o stanju u zemlji i drustvu pricati je iluzorno...nego zna li neko gde ima dobra kavurma?Apsolutno radim po stihovima jedne pesme "pobeci negde,daleko sto dalje gdene trebaju pilule za spavanje"...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Putine ... baci bombu :(

 

Ne treba nama Putin,sami smo sebi najveci neprijatelj :(

JP Nuklearni objekti :laughing:

I komentar koji je pobedio:

 

 

Vlada samo brine za one koji ce morati da ostanu bez posla zbog reformi. Zar je to lose?

 

:hrhr:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malopre naleteh na ovo na FB...  :wallbash:  :wallbash:  :wallbash:

 

image.png
 
image.png
 
image.png
 
image.png
 
image.png

Cisto da napomenem,jedan drugar je ostavio komentar,pa mi izaslo obavestenje... Bilo bi me sramota da imam ovakvog kretena medju prijateljima!


Pa makar i na FB!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...