Jump to content
FAS Goran
SikterBre

Kuda ide ovaj svet?

Recommended Posts

Sirotinja koja nema ništa pedantno plaća, ovi sa parama su maximalno bezobrazni. Znaju da im sem fizike ništa ne možeš.

Edited by ivan.ik

Share this post


Link to post
Share on other sites

+1!

Mene pre par dana zvao jedan "gazda" koji ima autobuse i jos radi u opstini da mu zamenim jednog vozaca na dan. Ja odradio sve i vidim on ne spominje placanje uopste, kao "Imas pice" i "kad ti treba ce zavrsimo nesto u opstinu". Mrtav ladan covek, ko da ja njemu nesto dugujem, uopste nije planirao da me plati! Pa mislim se, mamu ti tvoju , platices pa taman ti iz oka izvadio. Rekoh, sta ce mo za ovo danas? Sta? Pa za ove voznje? On me gleda belo. Jel si planirao da placas ovo ili sta, da znam -pitam ga ja. On ce, pa cu ti platim bre. Nemoj mi bre nego te lepo pitam. Ocu bre kolko po turi ili dnevnica kolka ti je? Ja mu namerno rekog 500din za tebe ( trebao sam 200 da kazem). Kaze, nemam pare sad, aj sutra! I jos nije doslo to sutra, ali kad se budemo skupili nas 10 na parkingu pa kad ga pitam ispred svih, nece da mu bude dobro uopste.

Danasnje "gazde" na dodjem ti sve..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakva jahta, slepac je to. Do juce bio portir u SDK, pa se umuvao u G17, pa regione, pa ne znam posle koje i sad je nesto u opstini..

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.blic.rs/Vesti/Politika/513434/Poste-Srbije--meka-za-PUPS

 

Ovaj nekom mladjem zauzima radno mesto:

 

"Još jedan savetnik u PTT je pilot u penziji Vladan Đukić. U PUPS je u Izvršnom odboru stranke. On prima penziju od 75.000 dinara, odbornik je u Skupštini grada sa 17.960 dinara. Ipak, najviše primanje mu je upravo u „Poštama“ - savetnik koji inkasira i 150.000 dinara."


Darko Lazic u Becu

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=V1pkEiYmOYs

Share this post


Link to post
Share on other sites

kad ste kod teme dodjem ti/natura itd.....poznanik radi one plasticne bazene za dvoriste, i pre nekoliko dana isao kod poznate :laughing:  voditeljke, Lea-e Kish (kako se pise... Lee? :-)  da dogovori neki bazen, proracunao da sa kopanjem rupe, postavljanjem bazena, bez opreme, izadje oko 5000-6000evra, Kaze Lea, da li mozemo da se dogovorimo da vas nekoliko meseci reklamiram u mojoj emisiji za te pare  :laughing:, dogovor nije postignut .  :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Što više imaju sve im je teže da otvore novčanik. Strašno ali se ona izgleda vodi parolom APP (ako prođe, prođe).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pre par meseci dobijem poziv da na Belom dvoru procenim i dam ponudu za izvesni posao. Uredno odem vidim šta treba odmah na licu mesta uradim procenu vrednosti posla i usmeno dam ponudu uz ideju da po povratku pošaljem istu u pisanoj formi sa predračunom naravno.(računam radi se o ozbiljnoj instituciji)

Domaćin dvora (zadužen za sve poslove vezane za isti) me dok sam još bio tu pita bez blama da li bih ja bio raspoložen da se pomenuti radovi doniraju dvoru jer eto oni uglavnom od donacija i žive a prestolonaslednici će mi biti izuzetno zahvalni čak ću i dobiti bespltan obilazak dvora......

Ja još kao razmišljam i kažem javiću Vam sutra...bilo mi glupo da ga naduvam na licu mesta!

Kao 1 na 11 na naslovnoj strani sutra ujutro u nekim domaćim novinama naslov "Karađorđevići kupili stan od 100000 eura tu i tu.."

Zvoni mi tel. sa one strane žice pomenuti domaćin sa pitanjem kada može da se počne?

Bilo je

Edit: nađoh članak

http://www.dnevno.rs/vesti/srbija/131135-karadordevici-se-baskare-u-americi-u-srbiji-zive-na-racun-drzave-a-kupuju-stan-na-menhetnu.html

Edited by Markobgd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma to sve naviklo da se bahato ponaša. Imaju silne vikendice, odmarališta i ko zna čega još i opet bi za dž. da im se nešto odradi. Vezano za beli dvor, negde sam davno pročitao da duguju silne milione za struju i očekuju da im država reši to sa računom jer oni "nisu u mogućnosti" da isplate toliku svotu. :thumbdown:

Edited by Axic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pre par meseci dobijem poziv da na Belom dvoru procenim i dam ponudu za izvesni posao. Uredno odem vidim šta treba odmah na licu mesta uradim procenu vrednosti posla i usmeno dam ponudu uz ideju da po povratku pošaljem istu u pisanoj formi sa predračunom naravno.(računam radi se o ozbiljnoj instituciji)

Domaćin dvora (zadužen za sve poslove vezane za isti) me dok sam još bio tu pita bez blama da li bih ja bio raspoložen da se pomenuti radovi doniraju dvoru jer eto oni uglavnom od donacija i žive a prestolonaslednici će mi biti izuzetno zahvalni čak ću i dobiti bespltan obilazak dvora......

Ja još kao razmišljam i kažem javiću Vam sutra...bilo mi glupo da ga naduvam na licu mesta!

Kao 1 na 11 na naslovnoj strani sutra ujutro u nekim domaćim novinama naslov "Karađorđevići kupili stan od 100000 eura tu i tu.."

Zvoni mi tel. sa one strane žice pomenuti domaćin sa pitanjem kada može da se počne?

Bilo je

Edit: nađoh članak

http://www.dnevno.rs/vesti/srbija/131135-karadordevici-se-baskare-u-americi-u-srbiji-zive-na-racun-drzave-a-kupuju-stan-na-menhetnu.html

:D :D

Sta si mu rekao zivotati i kolika je trebala da bude ta tvoja "donacija" da bi obisao Beli dvor?

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.blic.rs/Vesti/Politika/513434/Poste-Srbije--meka-za-PUPS

Ovaj nekom mladjem zauzima radno mesto:

"Još jedan savetnik u PTT je pilot u penziji Vladan Đukić. U PUPS je u Izvršnom odboru stranke. On prima penziju od 75.000 dinara, odbornik je u Skupštini grada sa 17.960 dinara. Ipak, najviše primanje mu je upravo u „Poštama“ - savetnik koji inkasira i 150.000 dinara."

Darko Lazic u Becu

Ovo za Darka je sramota, da se neko toliko ponizava zbog par hiljada evra... Ma da mi daju i 100.000 ne bih radio to sto je on. Nemam reci...

Mogao je i u kovceg da legne slobodno.

Edited by Multijet forever

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sreca tvoja da su nasi stadioni slabo poseceni ... :D

http://www.blic.rs/Vesti/Politika/513434/Poste-Srbije--meka-za-PUPS

Ovaj nekom mladjem zauzima radno mesto:

"Još jedan savetnik u PTT je pilot u penziji Vladan Đukić. U PUPS je u Izvršnom odboru stranke. On prima penziju od 75.000 dinara, odbornik je u Skupštini grada sa 17.960 dinara. Ipak, najviše primanje mu je upravo u „Poštama“ - savetnik koji inkasira i 150.000 dinara."

Darko Lazic u Becu

Ovo za Darka je sramota, da se neko toliko ponizava zbog par hiljada evra... Ma da mi daju i 100.000 ne bih radio to sto je on. Nemam reci...

Mogao je i u kovceg da legne slobodno.

Jbg ... nemamo svi isti zeludac, najgore od svega mi je sto dosta dece u njima vidi zvezde i ugledaju se na njih ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znas kako, gledam skoro svaki dan kako se ljudi prodaju za pare. Valjda je takvo vreme doslo. Jos uvek drzim do sebe i verujem u neke prave vrednosti, dokle ce me to drzati ne znam ali neke granice nikad ne bih presao, a ovaj decko je izgubio svaki pojam gde je ta granica...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Plaćaju, plaćaju... I pevaljke i pevači i tekstopisci...

Da je ovo neka država, pa da zakuca sad svima ovima na vrata i da ih priupita za porez:

OVO SU CENE SRPSKIH HITOVA! "Romale, Romali" koštala je 30.000 evra http://blic.rs/i/513619

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ortak i njegova žena su kupili kuću od tekstova za Marinu Tucaković. Kasnije su se podžapali oko love i prsla tikva.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...