Jump to content
FAS Goran
SikterBre

Kuda ide ovaj svet?

Recommended Posts

On 11/2/2022 at 2:52 PM, totti said:

Ja stvarno ne znam više... posle Kim i Staljin ludi...
 

 


Sent from my SM-G770F using Tapatalk
 

 

Ovo je blazi oblik pinka i hepija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mislim da ta diskusija nije stvarna, nego samo medijski stvorena kako bi aktivirala emocije kod gledalaca (bes, frustraciju itd...). Znam da nije ovo jedina emisija gde se o tome diskutovalo, spominje se vec par godina to, ali nekako mislim da je totalno vestacki gurnuto u etar, samo zarad gledanja i zgrozavanja, a ne zbog neceg sto je realna stvar. Mozda gresim naravno, al meni se tako cini... 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemora bas tv da prestane da se gleda, ima kvalitetnih kanala , poucnih ,istorijskih , muzickih , hbo (filmskih ,nema reklama i najjaci kvalitet preko 4k rezolucije )  uz toliki izbor ne znam kad sam video tako neku predstavu cirkuzanata i one krestaline i ostalog otrovnog marketinga. Problem je kad nemas kontrolu nad sadrzajem koji ti se servira ili kontrolu nad sobom i svojim izborima - recimo reklame u sred dobrog filma, serije ili emisije. I to obavezno pojacaju  za 35% vise od standarda i tako ti driblaju sivu masu , vesti obavezno na max krestalina par exelans :D Dosta me podseca situacija na film podzemlje kao zatvoris ih prodajes im pricicu i tako imas sve benefite, a ovi ispod u rudniku :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja gledam najčešće istorijske kanale,u poslednje vreme sam otkrio pinkpediju gde ima i dobrih dokumentarnih emisija i filmova,ali ako mi žene nema kući,ja tv neću ni upaliti..

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod mene u kući se bindžuju serije i filmovi preko "onih" aplikacija, gleda se Moto GP i F1, zatim Sasvim Prirodno, Kvadratura kruga, malo ostalog sporta i tu i tamo neki dobar film ako se naleti, kanali o istoriji, prirodi i ribolovu.
Sad barem preko ovih EON i ostalih uređaja može da se bira , vraća, kombinuje, tako da mi je čudno kad neko kaže da ne gleda uopšte RV ili nema isti uopšte ne kući. mislim, ja to poštujem i nemam ništa protiv.
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad je zena u kuci mora obazrivo ipak sav kuhinjski arsenal joj na raspolaganju  srecom  napravili smo poseban kutak za tu varijantu pa nek skace od jutra do sutra dok puca arsenal penale u vip sali na veliki ekran :D Ima kvalitetnog materijala samo treba odabrati

Edited by nemanja84bg

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 11/7/2022 at 6:19 PM, knezevic76 said:
Kod mene u kući se bindžuju serije i filmovi preko "onih" aplikacija, gleda se Moto GP i F1, zatim Sasvim Prirodno, Kvadratura kruga, malo ostalog sporta i tu i tamo neki dobar film ako se naleti, kanali o istoriji, prirodi i ribolovu.
Sad barem preko ovih EON i ostalih uređaja može da se bira , vraća, kombinuje, tako da mi je čudno kad neko kaže da ne gleda uopšte RV ili nema isti uopšte ne kući. mislim, ja to poštujem i nemam ništa protiv.

Ma ima odličnih kanala za sve one koji neće da gledaju bilo koju vrstu gluposti. Uz nabrojano, emisije o sređivanju automobila, aukcije oldtajmera, sređivanje kuća... Nije TV samo za zaglupljivanje.
 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Udri Putine...


B92: San Francisko pita građane: "Da li ste treći pol, Ninauposkitzipikspe, nebinarni ili Čubaka?" http://www.b92.net/zivot/vesti.php?yyyy=2022&mm=11&dd=18&nav_id=2243967

Zainteresovani građani u prijavi mogu odabrati preko 97 rodnih identiteta, među kojima su i "agresivac/agresivka", "Čubaka", "rodni odmetnik", "osoba kreativnog pola", "muškarača", "polirodna osoba", "višerodna osoba", "treći pol", "nerodna osoba".
Stanovnici San Franciska mogu, između ostalog, osećati da je njihov rod "Ninauposkitzipikspe", "Faafafine", "Lhamana", "Maverike", "Vhakavahine", "Fakaleiti", "Čibados", "Mangaiko".

Ukoliko ovih 97 rodnih identiteta ipak nedovoljno precizno opisuju vaš rodni identitet, San Francisko nudi i opciju br. 98 - da rodni identitet upišete sami.

Pored toga, prijava zahteva da izaberete zamenice koje koristite, a pored On ili Ona, možete da se izjasnite i kao Oni, Ono, Ko, Zi, Kse, Ej, E, Pir, Fae, Ae i Tej.

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, horvat said:

Sad ispali pametni oni sto su pocetkom kovida lagerovali vc papire 

Kad pomenu pocetak pandemije, slucajno pre neki dan vidim okaceno na apoteci u komsiluku - jednokratne maske 6 din... A znamo kako su tada bile "na ceni".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo dakle kalkulice, isao skoro na probni , nema parkinga , kondukter "dajte kartu" i eto mene ukoronisan  , pa ti radi za drugog cini i budi posten ...  neka hvala zaj'bi. Imaju oni da izdrze bez radnka beskonacno , samo na klik im se stvori lova 

Edited by nemanja84bg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...