Jump to content
FAS Goran
SikterBre

Kuda ide ovaj svet?

Recommended Posts

Jok,upalio se u vožnji….

verovatno dobro održavanje,jer tdi je to…

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nakon svađe u saobraćaju bacio sekiru u ''šoferku'' drugog auta

 

217375-sekira.jpg

 

Bez obzira koliko vas ljuti ponašanje drugog vozača na putu, pametno je ne upustiti se u svađu s njim. Istina je da se drumske svađe dešavaju stalno, a ponekad eskaliraju i postanu prilično ružne.

Kancelarija Šerifa okruga King u državi Vašington (SAD) je objavila video zapis koji prikazuje incident koji je počeo nakon što je jedan automobil želeo da se ubaci pre terenca koji je pritom počeo da trubi. Vozač automobila sa montiranom kamerom se zatim ''skinuo'' s autoputa na Ballinger Way izlazu da bi izbegao sukob.

 

Međutim, vozač SUV-a ga je pratio, da bi na kraju prošao pored njega, blokirao put i bacio sekiru na vetrobransko staklo automobila sa montiranom kamerom. Na sreću, niko nije povređen. Na bazi dodatnog video zapisa osumnjičeni je tri dana nakon incidenta identifikovan i uhapšen, a čekaju ga ozbiljne optužbe. Saznajemo da mu ovo nije prvi incident na putu. Naime, 47-godišnjak je optužen da je 29. juna urlao i pretio drugom čoveku na putu u Everetu. Uz to, sumnjiči se da je opljačkao jednu prodavnicu pre ovog incidenta. Sve u svemu, čekaju ga ozbiljne optužbe.

 

 

preuzeto sa - Auto Blog

Share this post


Link to post
Share on other sites
43 minutes ago, YUgisa said:

Krpljenje ulegnuca danas kod mene u ulici... Vise ni ne krpe celom sirinom, samo gde vozila prolaze  :rofl:Kaze radi to 40 godina...

 

Photo0929.thumb.jpg.99df356e18010087f9a5223d7a40fa9b.jpgP1090068.thumb.JPG.790156e6e8cc60a7244e9da8bb58d729.JPGP1090069.thumb.JPG.72452259a9dc8387ee1ca708cfb3a9eb.JPG

 

 

Inace nije u liniji zakrpljeno :rofl:

eto ih za koji dan na otvaranju ;) bar 6 autobusa da dođu i to da se gađa kada radi buvljak

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam za koju je temu, ali za par vaspitnih od policajca jeste :D 

 

Juce voze svi na autoputu normalno, koliko brzina dozvoljava. Nije bilo cak ni sporo vec recimo 90ak km/h od dozvoljenih 100 sto je realno za taj deo puta odlicno.

 

2 klinca u Kadetu Suzi (nije ni GSI) punom stvari pun gas kroz zaustavne da obilaze sve. A da bude stvar gora, Kadeta je pregazilo vreme pa niti koci niti ubrzava za takvu voznju tako da u vise navrata malo falilo da picvajz ispadne.

 

Jos su pustili i opasnu muziku da tutnjj i drugima dok prolecu pored :D 

 

 

E15BA71D-9037-440C-A446-4C023F6AFCDF.jpeg

E1ADBB0E-7AAA-4DE6-BA93-72399E3B7A0D.jpeg

Share this post


Link to post
Share on other sites
11 hours ago, YUgisa said:

Krpljenje ulegnuca danas kod mene u ulici... Vise ni ne krpe celom sirinom, samo gde vozila prolaze  :rofl:Kaze radi to 40 godina...

 

Photo0929.thumb.jpg.99df356e18010087f9a5223d7a40fa9b.jpgP1090068.thumb.JPG.790156e6e8cc60a7244e9da8bb58d729.JPGP1090069.thumb.JPG.72452259a9dc8387ee1ca708cfb3a9eb.JPG

 

 

Inace nije u liniji zakrpljeno :rofl:

Šta bi tek bilo da nije zlatno doba ...

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 hours ago, igor0511 said:

pun gas kroz zaustavne da obilaze sve

 

E1ADBB0E-7AAA-4DE6-BA93-72399E3B7A0D.jpeg

To odavno nisu zaustavne ;) , bas tu gde si slikao obozavam da ga sa ukljucenja na AP "spicim" praznom trakom :D . Otprilike negde gde je taj auto na slici, imas zelenu tablu da su sve tri trake u funkciji, a ogranicenje je 100 km/h. Tek iza Genexa krece ogranicenje "gradskog" AP od 80 km/h i tu odmah imas kameru u ledja, iznad Omladinskih brigada za brzu traku.

Zaustavne trake su otvorene od Bezanijske Kose do Plavog mosta (sem duz Arene i na iskljucenjima). Znaci pored Studenjaka, Genexa, Steca, skoro celog Dusanovca do Plavog mosta. Saobracaj nam je toliko fluidan, da upravo tako najbrze i prolazim kada se vracam kontra sa posla - gas pored vecine, koja ocigledno ne zna za foru i stoji u 2 kolone levo (i gastosi, ali i nasi). Mada, da budemo iskreni, putari su to izuzetno lose oznacili - em su ostale stare pune linije (samo docrtali kocke), em umesto da table obavestenja stave na pocetak, stoje na sredini dela gde je dozvoljeno koriscenje tih traka :blink: . 

Jedino treba paziti na brzinu i drzati cetvore oci otvorene na koloni pored. Da neki pametnjakovic ne ukapira da moze i tuda, pa da ne gledajuci u desni retrovizor, ne iskoci iz kolone koja stoji. 

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Ivan prodjem i ja tuda kada se kolona vuce, a tom isprekidanom mozes da ides 20-30km/h.

Ali ici cik-cak kada kolona ide skoro pa po ogranicenju stvarno ne kontam.

 

Inace, meni se cesto tu noga opusti kada je sve prazno pa se spustim sa 110-120km/h, ali do sad ne dobih kaznu, valjda ce tkao i da ostane :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Navodno sam cuo da ta iznad Omladinskih peca brzu kolonu preko 100 km/h (na ogranicenju od 80), koliko je tacno ne znam.

Naravno da ne podrzavam divljanje, samo kazem da se tim trakama, apsolutno normalnom voznjom i drzanjem tempa najbrze prolazi i da je odlicna stvar sto su pustili. Tome prilicno doprinosi i to sto vecina ljudi ocigledno uopste ne konstatuje nove propise. Tj. voze po navici, branik na branik, kocnica-gas gledajuci uglavnom samo vozilo ispred ili da se neko ne daj Boze ne ubaci :D (tipicno za dobar deo BG vozaca). Ove trake jedino ne znace kada je popodnevni kolaps autoputa u smeru ka Nisu, mada tu jedino helikopter moze da pomogne.

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam mislio da je ta kamera za nadgledanje saobracaja :D 

Bas bi bilo prevarantski tamo staviti kameru gde, bez da dignes nogu sa gasa, krenes sa 90km/h i zavris na 120. 

 

A sto se kolapsa tice, ja sam krenuo da gadjam nepopularnije termine i situacija je kuidkamo bolja. Ili motor kada nije hladno / kisovito.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pisano je o toj kameri u odgovarajucoj temi. Ne vidi se nikako kad ides a snima. 
Isto znam i za gazelu da snima preko 100 kmh, znam ljude koji su dobijali kazne za gazelu al preko 100, ne preko 80.

 

Opet, mislim da periodicno pustaju/gase te kamere jer ne hvataju bas uvek, isto kao i ovo prosecno racunanje vremena izmedju naplatnih rampi. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
24 minutes ago, Ivan said:

 Tj. voze po navici, branik na branik, kocnica-gas gledajuci uglavnom samo vozilo ispred ili da se neko ne daj Boze ne ubaci :D (tipicno za dobar deo BG vozaca). 

 

Ili što bi se reklo neznaju da voze! 

Takav haos u saobraćaju i količina negativne energije u relativno malom gradu nema nigde na svetu!

Gužve svuda postoje ali i ako je gužva vozila se fluidno kreću jer postoji razmak između vozila dovoljan da se izvrši prestrojavanje bez da se zaustavi saobraćaj i dođe do grebanja .

Ali ne, Beogradski vozači su Šumaheri i ili voze slalom ili jedni drugima u gepeku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...