Jump to content
FAS Goran
SikterBre

Kuda ide ovaj svet?

Recommended Posts

5 hours ago, Mijailović P. said:

A i vi ste se primili na nekakve polugluve i poluslepe babuskare.

Glas čistačice sa osnovnom školom jednako je vredan kao glas doktora nauka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svuda ima svakakvih pa i doktora nauka

Послато уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Policija je zaustavila Mitsubishi Pajero, a onda je usledio šok

 

mitsubishi prikolica.jpg

 

Nedavno je češka policija zaustavila Mitsubishi Pajera sa prikolicom za prevoz konja. Kada su opštinski policajci videli šta se nalazi u prikolici, odmah su pozvali državnu policiju. Na iznenađenje policajca, iz prikolice je izašlo čak osamnaestoro dece (18!). Pored toga, 45-godišnji vozač je načinio i nekoliko drugih prekršaja. On je upravljao vozilom bez odgovarajuće vozačke dozovole, odnosno kombinacija vozila i prikolice je premašila dozvoljenu težinu vozila za njegovu vozačku dozvolu. Češka policija je dodala, da vozilo već ti godine nije bilo na tehničkoj kontroli, zbog čega je isključeno iz saobraćaja. Vozač kod sebe nije imao sva potrebna dokumenta za upravljanje vozilom. Policija je sastavila prekršajnu prijavu i predala upravnom organu. Vozaču preti kazna od 1.000 do do 2.000 evra i zabrana upravljanja vozilom u trajanju od jedne do dve godine.

 

preuzeto sa - Auto Blog

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam od mnogih ovde bio neshvaćen kad sam pisao da me zabole qrac i za lige šampiona i za titule i za klubove, sve dok ih vode ovi koji i naručuju, aminuju ili nemaju muda da spreče/osude ovakve stvari... ili postavljanje tenka ispred stadiona.
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

takođe ne pratim apsolutno nikakav sport iako sam u mladosti imao nekada i po tri treninga dnevno, ali ne zbog nekog ko vodi te sportove, već zbog toga što to više nije sport već pranje novca i droga za plebs. Drugi tip rijalitija ništa drugo.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 14.8.2019. at 8:27 PM, totti said:

Ko je ova?

 

Piše drug moj, samo što ja nisam znao ko je ta "srpska pevačica romskog porekla" ni kad sam pročitao, pa sam pitao gugla kojeg mi je Bell napravio na telefonu

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 8/29/2019 at 7:19 AM, bit said:
droga za plebs. Drugi tip rijalitija ništa drugo.


Upravo to. Radi se za plate od 250€, ali daj samo da nekog pobedimo, pa nek' ide život. A "novinari" su posebna priča. Kad čitaš naslove zaključiš da se Bajern usr*o od Zvezde, da je neviđen podvig kad prođeš ebeni Molde na guzove, istorijska grupa... a voleo bih i da mi ovaj tekstopisac objasni kako je izjavu nekog propalog narkomana povezao sa Totenhemom. Mediji su opasno zlo.


Screenshot_20190830-074341_Blic.jpgScreenshot_20190830-074403_Blic.jpg

Screenshot_20190830-074431_Blic.jpgScreenshot_20190830-074614_Blic.jpgScreenshot_20190830-074532_Blic.jpg

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel ovo kurir? 

Zasto neko u 2019oj cita naslove  i ovakve tekstove? I zasto se provlaci prica radi se za 250e, to je glavni argument svake rasprave. 

Pa jebote ja sam 2014te na gradjevini kao student vise para zaradjivao od 250e, sad ne znam nikoga ko radi za te pare osim moje keve koja i ne mora da radi al ide zbog staza da ubije dnevnicu. 

Ako neko ko zna iole malo jezika, bilo kog radi posao koji je placen 250e ta osoba je maloumna. Ako postoji osoba koja ne zna jezik a kenja kako radi za 250e i ne preduzima nista u smislu da nauci bar jebeni engleski, ta osoba i treba da radi za 250e dozivotno. 

Pritom ne racunam na osobe kao moja majka koja je u godinama i bole je ona stvar da uci jezik sada. 

Nikome direktno nije upuceno, samo kazem u globalu, dal stvarno neko svako jutro ustane i ode da radi za 250e a pritom ne preduzima ništa povodom toga. 

 

Edited by dekirs

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...