Jump to content
FAS Goran
SikterBre

Kuda ide ovaj svet?

Recommended Posts

Sad kad se pobune ovi sto kupuju kerecu hranu ... znas da u poslednje vreme ljudi vise gledaju kerove i macke nego decu 

Moje kuce se pre nepuna dva meseca otrovalo od te njihove kerece hrane :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Delta Holding obezelio 25 godina rada http://www.deltaholding.rs/press_room/vesti/Delta-Holding-obelezio-25-godina-rada.1044.html

 

12645234_1050495785007682_24066590395719 12661911_1050495828341011_35863661144789 12661837_1050495951674332_67664422320806

 

i medju zvanicama isti "onaj" koje pre 2 nedelje ...

 

  CZFx_IVo_Us_AIEfd_E.jpg

Edited by Axic

Share this post


Link to post
Share on other sites
"Nacionalizam je tema do 300 evra prihoda mesečno. Njima se servira ta priča. Kad plata pređe 500 evra, onda počinje razgovor o garderobi i kafićima. Kad pređe hiljadu, onda je top tema zdrava hrana, letovanja i zimovanja, a kad se popne na više od tri hiljade, onda prestaje svako palamuđenje. Ljudi onda pričaju o vremenskoj prognozi i ljubavi"
R.Amadeus

Ovo je suština Srbije danas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iskreno mi se ovde najvise mlatimo sa tim temama - moje - tvoje, naš je najveći, svi su protiv nas, a plivamo u mulju licemerja, korupcije, beznadja, drugačije rečeno sve je otišlo u tril lepe pi...... mate.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sem sestrinog muza koji je imao vise srece nego pameti i nasao se uvek u pravo vreme na pravom mestu, ja ne znam nikoga licno da ima preko 300e platu, a da je sve legalno i 8h na dan, 5/6 dana u nedelji. Vecina ljudi je u fazonu 200 plus koji evro.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daleko je od sjajnog Yugisha, ali preteruješ. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sem sestrinog muza, ja ne znam nikoga licno da ima preko 300e platu, a da je sve legalno i 8h na dan, 5/6 dana u nedelji. Vecina ljudi je u fazonu 200 plus koji evro.

Pa ovo. Realno, preteruje malo, nisu baš svi na minimalcu od 22500.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daleko je od sjajnog Yugisha, ali preteruješ. :)

 

Jeste, lazem jer ocigledno ti uvidjas da imam neku korist od ovog sto sam napisao? :turned: Stvarno no koment. Meni je vrlo drago da ti i tvoji poznanici imate tako dobre uslove zivota da vam je prosto neverovatno da postoje ovakvi bednici kao sto su moji poznanici... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne razumeš. Nemam nikakvog razloga da te nazovem lažovom, i ne mislim ništa loše, samo mislim da nije baš tako kako si rekao, bar ne u Beogradu. Kao što rekoh, daleko je od sjajnog života sa ogromnim prihodima, ali nisu ni baš svi na minimalcima. ;)
A da se nešto raspravljam i objašnjavam sa tobom, i ulazim u dublju analizu - stvarno neću.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

"Nacionalizam je tema do 300 evra prihoda mesečno. Njima se servira ta priča. Kad plata pređe 500 evra, onda počinje razgovor o garderobi i kafićima. Kad pređe hiljadu, onda je top tema zdrava hrana, letovanja i zimovanja, a kad se popne na više od tri hiljade, onda prestaje svako palamuđenje. Ljudi onda pričaju o vremenskoj prognozi i ljubavi"
R.Amadeus

Ovo je suština Srbije danas

 

Rambo je bio aktivan član DSS  :laughing: dakle kenja kao i 99% ostalih  :harhar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije Srbija samo Beograd. Postoje ljudi i van kruga od 100km od Beograda. Jedno je tvrditi da negde nije tako, a drugo je reci da ja preterujem govoreci o ljudima koje licno poznajem i koji su meni bliski. Ja nisam ni jednog trenutka rekao da negde drugde i neki drugi ljudi (cak i koji zive u mojoj okolini) nemaju bolja primanja niti sam rekao da svi do jednog nego da vecina. Uostalom imam industrijsku zonu 300m od kuce i znam kakve su pocetne plate i do kojih se plata moze stici.

Edited by YUgisa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam šta bih vam rekao povodom ovog. O kojoj struci se radi?

Evo gledam moje drugare/kolege sa fakulteta. Svako ko nije totalni duduk je našao solidan posao. Naravno, ima i onih koji su dobili vše/manje nego što zaslužuju, ali bih rekao da je u proseku vrlo objektivna podela.

 

A ima i onih drugih koji su se provukli preko mame, tate, puškica i čokolada na fakultatu, završili za 6-7 godina (ili čak nisu još) i kukaju kako nema posla za njih.

 

E sad druga strana priče je moj drugar koji završava medicinu i koji će 100% ići van zemlje jer ovde ne može da dobije zadovoljavajući posao.

 

Što kaže Bogisha nije sad baš sve tako crno. A i koliko čujem i za neke nekvalifikovane poslove ne budu baš plate u Beogradu 180e.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Generalno stanje u Srbiji je uzasno cim se mrdne van Beograda. Ljudi u KV rade u buticima i trafikama za 13-15000, alo 15000 pa sta je to, kako ovu vladu nije sramota do koje bede su nas doterali.

Ja posao koji pokrecem radim sa razlogom da imam neki posao sa strane ako nastane neko zesce sr.nje pa moja firma slabo bude radila. Do tada cu gledati da zaposlenom dam koliko god mogu tj skoro sve sto bude preko nase pozitivne nule posto ja imam sasvim dovoljno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...