Jump to content
FAS Goran
SikterBre

Kuda ide ovaj svet?

Recommended Posts

Za ovo treba biti ozbiljno poremećen..

 

Inače, evo malo glupljih i po meni vedrijih stvari :)

 

http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/585621/PREDALA-SE-VATRENA-SLADjA-Bivsi-decko-optuzuje-Dosla-je-da-me-zapali-to-je-pokusaj-ubistva

 

Šmeker sa pivom i zahebanom njuškom, 2 mačke i u 123ci, bivša devojka u skunjici i od 100 godina i pokušaj ubistva.

 

Prosto mi dođe simpatično cela priča, pogotovu što srećom niko nije povređen :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka im čast kako su samo uspeli da ih provale :wallbash:

 

Ovo je mnoooogo glupa vest čak i za naše novinare. Verovatno je nekolicina dobila socijalnu pomoć koja iznosi 11 000e kada su kretali iz Sirije.

Nešto i ne vidim da bi neko od nas otpešačio u neku Afričku/Azijsku zemlju da ga tuku, preskače bodljikave žice, gleda ko će da ga maltretira i da spava u šatoru zarad 11 000..

Edited by igor0511

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma pare su možda uz 1000 drugih načina i razloga "poterale" deo muslimanskog stanovništva na ovu stranu. Siguran sam da je sve ovo jedna veoma pametno izrežirana situacija koja će nas upropastiti za koju deceniju....

Evo još jednog od tekstova na tu temu a ima ih i biće ih sve više ali se bojim da će samo na njima i da ostane jer je generalno narod stoka (planetarno) kojom vlada (gazduje) nekolicina ali.....

STRATEZI NOVOG SVETSKOG PORETKA: Velika seoba migranata deo velikog plana za uništenje Evrope http://www.kurir.rs/stratezi-novog-svetskog-poretka-velika-seoba-migranata-deo-velikog-plana-za-unistenje-evrope-clanak-1911267

Share this post


Link to post
Share on other sites

sve je ovo isplanirano od strane najvecih mocnika sveta,kad sam pricao kolegama na poslu jos pre par meseci da je sve ovo namesteno i isplanirano,oni su mi se smejali

neko hoce da unisti evropu i hriscanstvo,

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ove stvari mi deluju da su daleko iznad mojih moždanih mogućnosti da shvatim :)

Treba samo sagledati sve sa svih strana - od čega ti ljudi beže, šta bismo mi radili u toj situaciji,da li je čovečno sve to i tako dalje.

 

Koliko sam video dosta ljudi u Srbiji ove imigrante gleda kao laku priliku da zarade na tuđoj muci što je po meni strašno.

 

A da li je sve ovo plan za uništenje Evrope verovatno nećemo ni dočekati da vidimo. Teško da će baš da krenu ratovi do 2020. godine.

Što se uništenja sveta tiče mislim da ćemo sami sebi doći glave u nekom trenutku, ali ne kao deo nekog plana već samo zbog ljudske zlobe.

 

Uostalom nije ni u Americi sve bajno i mirno. Koliko vidim stalno imaju probleme sa ubijanjem crnaca nakon čega slede protesti i pobune.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Plus otimacina prirodnih resursa. Cuo sam odavno jos da njima sve to kao jedna agencija organizuje, i prodaju nekretnina i bezaniju..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Turska je pocela opasno da jaca na globalom polju. Bice tu jos belaja :).

Pitanje koje se postavlja jeste, zasto Sirijci ne idu u Kuvajt, Dubai, Saudijsku Arabiju te prosperitetne zemlje nego idu u EU. Malko je tu visoka politika svasta isplanirala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahaha a pretice ga moja cisterna.

U ovakvim situacijama treba odmah zvati policiju, ali lepse je snimiti i staviti na YT

Share this post


Link to post
Share on other sites

Udarila kriza. A ovi su dok su snimali kako cisterna ugrožava bezbednost napravili jedno 5-6 ozbiljnih prekršaja + komplet put su usporavali levu traku pa ih je onaj Yugo pretekao preko duple pune.

Znači haos situacija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...