Jump to content
FAS Goran
SikterBre

Kuda ide ovaj svet?

Recommended Posts

Mora da je Mića, ne bi ni jedan dala nekom sa kosom da joj gurne glavu tako  :laughing:  :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baš tako , puno tragova ostaje.


Neko će samo tako da nastrada. Sigurno celo Prokuplje bruji.

Inače kolegu  slično nahvata neki fotoreporter . Švalerka mu sedela u krilu dok su se ljubili na klupi u parku i naveći crnjak slika osvane na naslovnoj strani dnevnih novina. Naslov vesnici proleća na naslovnoj strani.  :laughing:  :laughing:  :laughing:

Žena kada je videla bilo pesnice proleća i advokat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da se nadovezem na pricu, u bloku 45, tačnije iza Enjuba, ispred Maxija, napolju 45 stepeni i vidim lika kako prodaje kobasice, slaninu i dimljeno meso na nekoj kutiji. Kasnije ga vidim kako iznosi jos tog otrova iz nekog raspalog Ford Eskorta a u gepeku šatorsko krilo i sve poredjano onako bez kutija, katastrofa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kriv je onaj što je poslao onog da juri babe i dede koji prodaju nešto tipa čarapa ispred pijace ... A kriv je i onaj koji ce od tog otrova da crkne ... Ali bitno je da je jeftinije :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da se nadovezem na pricu, u bloku 45, tačnije iza Enjuba, ispred Maxija, napolju 45 stepeni i vidim lika kako prodaje kobasice, slaninu i dimljeno meso na nekoj kutiji. Kasnije ga vidim kako iznosi jos tog otrova iz nekog raspalog Ford Eskorta a u gepeku šatorsko krilo i sve poredjano onako bez kutija, katastrofa

 

I taj isti kenja/ piša po ćoškovima naravno ruke nikad i ne pere pa im isto to meso probira. Kultura Na Nivo.   :thumbdown:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je to sve ok, onaj ko se odluči da kupuje tu zna šta može da očekuje ali mi nije ok da kom.policija drnda babu koja prodaje cveće ispred pijace u bloku 44 a ovog trovača nikako da zakači a na toj poziciji ispred Maxija je redovno


 

Od mene respekt, kad već roditelji ne mogu da ih nauče pameti neko mora, malo su njih 2 delile pravdu 2-3 ćuške i tako to mi ne pije vodu uopšte i to da ga je malo lupila daskom u glavu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ono što mene prijatno iznenadi su komentari ljudi u ovakvim stiuacijama.

 

Neverovatno koliko ljudi pametno razmišlja, prosto da se zapitaš gde su ti ljudi na uilci i kao se ne sreću tako često.

 

A i ovo je klasična novinarska glupost za privlačenje pažnje.

Da su napisali devojke udarile čoveka štanglom niko ne bi ni pročitao vest.

Edited by igor0511

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sada lepo treba naći ovog koga su tukli i dati mu snimak pa lepo na sud.

 

Strašno kakav smo narod postali.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...