Jump to content
FAS Goran
SikterBre

Kuda ide ovaj svet?

Recommended Posts

E kad bi snosio sve troškove lečenja + odštetu povređenom + kazna , ne da bi stavio korpu već kontejner na njušku psa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa to najvise izludjuje, komsija, neki deda, stalno govorio NECE ON, pa sam jedan da

morao da preskacem ogradu, hteo sam da zakoljem dedu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ni ja ne podnosim one koji hodaju pse bez uzice. Ajde, brnjica kako tko i kako kome, ali uzica je najbitnija. Još najmanje bitno za ljude, jer većina pasa totalno ne primećuje većinu ljudi. Ali kad vidi drugog psa, nastane haos. Tako da je bratov pas tako zamalo stradao od drugog, a ovaj je, kao, dotad bio skroz miran. Imao je sreće da su ga šetali majka i otac, da je bio jedan od nas dvojice, bilo bi svega.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ni ja ne podnosim one koji hodaju pse bez uzice. Ajde, brnjica kako tko i kako kome, ali uzica je najbitnija. Još najmanje bitno za ljude, jer većina pasa totalno ne primećuje većinu ljudi. Ali kad vidi drugog psa, nastane haos. Tako da je bratov pas tako zamalo stradao od drugog, a ovaj je, kao, dotad bio skroz miran. Imao je sreće da su ga šetali majka i otac, da je bio jedan od nas dvojice, bilo bi svega

Dzaba uzica kad dete od od 40 kg vodi psa od 30-40 kg.Koja ce uzica da ga zaustavi.

Jedino kad celavi bilder vodi neku glavatu svinju na uzici pa da se i izbore nekako.

Psima nije mesto u gradu,u stanovima.Losa navika donesena iz seoske sredine upotpunjena pomodarstvom zadnjih 25 godina rasula u ovoj zemlji.

Kazna?Kazna posle stete nije kazna.

Kazna pre stete je kazna.Kazna stvara naviku da se preduzmu koraci da do stete ne dodje.

Svaki put kad vidim velikog psa,tj svinju kako seta bez korpe,ruka mi krene ka dzepu i ostrim kljucevima od stana,a pritisak skace.Cutim,pomerim se,ne komentarisem.Izgleda da je skakavac zakon.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije to doneseno iz seoske sredine, kada si na selu video da neko drzi kuce u kuci, kupa ga u kadi gde se kupa i beba od godinu dana, ma i jede iz istog tanjira... Danas to stvarno prevazilazi svaku granicu, a to sigurno nije doslo sa sela ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Ni ja ne podnosim one koji hodaju pse bez uzice. Ajde, brnjica kako tko i kako kome, ali uzica je najbitnija. Još najmanje bitno za ljude, jer većina pasa totalno ne primećuje većinu ljudi. Ali kad vidi drugog psa, nastane haos. Tako da je bratov pas tako zamalo stradao od drugog, a ovaj je, kao, dotad bio skroz miran. Imao je sreće da su ga šetali majka i otac, da je bio jedan od nas dvojice, bilo bi svega

Dzaba uzica kad dete od od 40 kg vodi psa od 30-40 kg.Koja ce uzica da ga zaustavi.

Jedino kad celavi bilder vodi neku glavatu svinju na uzici pa da se i izbore nekako.

Psima nije mesto u gradu,u stanovima.Losa navika donesena iz seoske sredine upotpunjena pomodarstvom zadnjih 25 godina rasula u ovoj zemlji.

Kazna?Kazna posle stete nije kazna.

Kazna pre stete je kazna.Kazna stvara naviku da se preduzmu koraci da do stete ne dodje.

Svaki put kad vidim velikog psa,tj svinju kako seta bez korpe,ruka mi krene ka dzepu i ostrim kljucevima od stana,a pritisak skace.Cutim,pomerim se,ne komentarisem.Izgleda da je skakavac zakon.

 

 

Pa većinu si dobro primetio. Psi dođu na loš glas zbog vlasnika i onda problem. Zapravo je najveći problem mojih, što su psa naučili da bude ljubimac, a ne životinja. I onda pri svakom problemu naje*e.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam mišljenja (bez i trunke šale) da uopšte nije nemoguć scenario da se za 20-30 godina obrnu uloge i zapadnjaci počnu seobe u ove naše istočne krajeve. U Briselu već skoro i da nema belaca na ulici

Edited by totti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakav je Putin car.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije ni ovde bolje, u metrou i na ulici pun ku... ovih azijata, zene sa calmama, muskarci sa bradama i kapicama, ali uglavnom niko nikoga ne dira. Osom kad im dodju neki momenti. Rusi se uglavnom voze kolima i zive van grada, a po gradu sirotinja i doseljenici...

Share this post


Link to post
Share on other sites

samo zamislite koliko evra primi radnik....ponese 100,000din i samo menja po 1e=95din.....ufff

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...