Jump to content
FAS Goran
SikterBre

Kuda ide ovaj svet?

Recommended Posts

Gledaj da bude subota i nedelja pa i ponedeljak u prvim jutarnjim polascima oko 4 h. Tu ima svašta da se nagledaš, napipaš pa možda i zatrudniš.  :laughing:  :laughing:  :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bih se vodio ovom novinarskom, niđe novinara, logikom da to budu letnji popdnevni termini u vreme sezone kupačica!

Uostalom, lako ti je da nekome napraviš dete nego 'ajde mu kupi cipele!

Share this post


Link to post
Share on other sites

I sad mi ovde gledamo klip i klikćemo, a njoj se povećava broj pregleda  :D


Al da se ne lažemo, otreso bih je sve u šesnaest  :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma i sad se pusi i po skolama i bolnicima...a kamo li da neko zabrani po kaficima,klubovima,restoranima,kafanama...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakve to ima veze, pogotovo sto ce i to biti zabranjeno? U normalnim, uredjenim zemljama je zabranjeno mnogo pre nego sto se pojavilo -to- na baterije. A prvenstveno zbog radi toga da ne bi "smetali" nama koji nikad u zivotu zapalili cigaru nismo...

Nenad - dezurni bio na oktobarfest-u, kaze hala, 5000 ljudi unutra, niko unutra ne pusi, ko hoce izadje napolje, zapali i vrati se, imaju ljudi svest o tome, svest ako hoces steti i smetaj samom sebi, ne moras i meni koji to necu i ne bi trebao da moram da podnosim...

Edited by milutin-NS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ni ja nisam zapalio cigaru u zivotu, ali ne smeta mi kad neko zapali cigaru u kafani ... ovo drugo sto kaze je ipak do nas i naseg fazona, ne moze mi niko nista ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ne smeta mi kad se po koja zapali, al secam se par puta u izlascima da sam plakao...jbt likovi kao da su dosli tu samo da dime, kao suzavac..
Jednom pre 2-3 godine sam bio u kolima sa 3 osobe koje nisu gasile bukvalno, bila zima, autoput, ako otvorim prozor, smeta, duva...meni oci pocele da suze i ne mogu da otvorim oci, ono bas kriticno, stanem bukvalno na auto-putu, nista ne vidim, i ne mogu da otvorim oci, otvorim na sekundu - pece, vristao bih, reko` ljudi ne mogu... :) nemaju ljudi obzira uopste

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam pušač, ali ako vozim nekog nepušača u svom autu, suzdržavam se od paljenja cigarete, čak iako ta osoba kaže da joj ne smeta... Pa makar to bio i put od 400 km. Ako me baš uhvati kriza, stanem i zapalim jednu van auta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo je nevidjena budala,imao sam tu nesrecu da pogledam neke njene klipove na yt :sick:

https://www.youtube.com/watch?v=JwqC8EhsEm4

 

 

Uzgred,hoce li neko od modernijih da mi objasni KO JE  OVA isfolirana,nabedjena,isfrustrirana kretenusa?

Katastrofa je kako neki ljudi uopste uspevaju da prezive dan bez frizera i manikira!!!

Kako bih lepo otisao do topcidera,do neke kasarne i prvom vojniku na obuci skinuo carape,nabio joj u usta i vezao za krevet.

Sadzgao bih je ko Velja Medlin olbrajt,za domovinu,ali samo da ne progovori!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...