Jump to content
FAS Goran
SikterBre

Kuda ide ovaj svet?

Recommended Posts

cile druže nije ovp način da budeš zanimljiv. Pročitaj neku knjigu pa prepričaj, neku finu anegdotu i  slično, ovako ne ide..

 

Problem je što je čitao kurir.

Ovo rade deca od 5 - 9 godina posle emotivno sazrevaju i rade kreativnije gluposti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A bas pre desetak dana, cisto onako me podsetio na naseg druga Ficu bajkera, reko ima da bude ista prica kao sa njim, znaci koju god temu da otvorim iskoci on, i to beskrajni postovi u glavnom "nidje veze".

Edited by Kuvalja

Share this post


Link to post
Share on other sites
Odmah na ulazu u ulicu sa kružnog puta.

 

image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg

 

image.jpg 

Share this post


Link to post
Share on other sites

A bas pre desetak dana, cisto onako me podsetio na naseg druga Ficu bajkera, reko ima da bude ista prica kao sa njim, znaci koju god temu da otvorim iskoci on, i to beskrajni postovi u glavnom "nidje veze".

Pazi kad je i meni Fića pao na pamet :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije uvek tako kako novinari pisu ... ;)

Citao sam juce jednu vest, i video sam klip koji govori skroz drugacije od onoga sto su napisali i cesto me je sramota kad procitam komentare dezurnih besposlicara koji misle da sve znaju ... nazalost u nijednim internet novinama ne postoji video klip na kom se vidi ko je kriv i ko je sta uradio, sve je obrisano i kao da se nije desilo.

 

Nazalost, sa ovim su debelo zakasnili

Share this post


Link to post
Share on other sites

cile , dodjes mi 2 kila mesa!!!!!

Ja procitao tvoj post i odmah rekao zeni koja je bacila 2 kg mesa iz zamrzivaca, sada kada sam procitao ostatak teksta glupo je da vadim iz djubreta!!!

:2guns: cile

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zorzh, bolje ti njemu daj 2 kg , inače ti spasio život.

Edited by ivan.ik

Share this post


Link to post
Share on other sites

Valjda nece otici ovako daleko...

 

http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/499741/Prijavio-da-su-ga-izboli-oteli-mu-novcanik-i-vredjali-a-onda-je-istina-isplivala-na-videlo

 

Prijavio da su ga izboli, oteli mu novčanik i vređali, a onda je istina isplivala na videlo

 

Novosadska policija podnela je danas krivičnu prijavu protiv muškarca (39) iz tog grada, koji je osumnjičen da je lažno prijavio da su ga ranili u razbojništvu.

"On je primljen u bolnicu sa tri ubodne rane koje su mu, kako je rekao policiji, nanela tri maskirana lica, ali je naknadno priznao da se sam povredio i uputio inspektore na mesto na kojem je sakrio nož", saopštila je policija.

 

Prethodno je izjavio da su ga u mestu Budisava u blizini Novog Sada razbojnici presreli, povredili nožem i oduzeli mu novčanik, pri čemu su ga i vređali na nacionalnoj osnovi.

 

Protiv njega će biti podneta krivična prijava zbog sumnje da je počinio krivično delo lažnog prijavljivanja, navodi se u saopštenju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/499980/Vozio-bez-dozvole-45-godina

 

Vozio bez dozvole 45 godina

Slobodan Bugarčić iz Guče 45 godina vozio je bez vozačke dozvole. Obišao je čitavu Srbiju i Crnu Goru, promenio nekoliko automobila, a tek nedavno pri rutinskoj policijskoj kontroli otkriveno je da Bugarčić nikada nije polagao vozački ispit.

Usledila je kazna za ne poverovati, sudskom presudom Bugarčiću je zabranjeno osam meseci upravljanja motornim vozilom. U prevodu, oduzeta mu je vozačka dozvola koju nikada nije ni posedovao.

- Vozim od 1969. godine, nikada nisam pokušao da polažem niti sam posedovao vozačku dozvolu, a nikada nisam ni napravio prekršaj. Baš zbog toga sam se pažljivo kretao, poštovao saobraćajne propise do 28. 6. 2013. godine kada me je pri rutinskoj kontroli zaustavio policajac. Možete da zamislite kakav je to susret bio. On kaže: „Molim vas, vozačku“. Ja odgovaram: „Nemam!“ On me je upitao: „Pa kako vozite bez vozačke?“ Potpuno uplašen odgovorio sam: „Lepo, polako“... - prepričava Bugarčić ovu čudnu situaciju.

 

 

Prodao automobil
Prodao je auto sutradan nakon što su ga uhvatili u prekršaju nakon 45 godina vožnje bez vozačke dozvole. Otad nema automobil.

Službeni automobil
Dešavalo se da vozi i službeni automobil s obzirom na to da je radio u pogonu Elektrodistribucije, jer se podrazumevalo da ima vozačku pa ga niko nije proverava

 

 

Vozač bez vozačke dozvole dodatno je bio zatečen kada mu je stiglo sudsko rešenje da mu se zabranjuje upravljanje motornim vozilom osam meseci iako on uopšte nema vozačku dozvolu.

- Mislim, šta to znači, da posle toga mogu da vozim iako nemam vozačku? Da mi na osam meseci uzimaju ono što nemam? Da se razumemo, nikada se nisam bahatio niti pravio neke probleme. Priznajem, nisam položio, opustio sam se, i zbog toga treba da budem kažnjen. Ali ovo je smešno. Usledilo je regularno suđenje, i eto videli ste na presudi epilog. To, nažalost, ima samo u zemlji Srbiji - u neverici priča Gučanin.

Šezdesetčetvorogodišnji Slobodan Bugarčić ispričao je za „Blic“ da je bez problema vozio nekoliko puta na more, u Beograd, Kraljevo, Čačak... I nikada nije bilo baš nikakvih problema.

- Ne kažem da je to u redu, ali naučio sam s vremenom dobro i odgovorno da upravljam autom pa sam nekako u drugi plan stavio to polaganje. Posle „fiće“, kupio sam i „škodu“. Sve je obavljano a da mi niko nikada nije tražio vozačku. Eto, na kraju, posle četiri decenije, zaustavi me policajac i oduzeše mi ono što nemam. Pa kažite i sami, ovo je priča za novine - u neverici Bugarčić pokazuje presudu.

 

 

Kakav mentalni sklop ima sudija koji mu je odredio kaznu???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako god okrenes,svi smo olupali vise o tiganj,jer o tiganj ne lupamo svoja jaja...osim,mozda,nekih egzibicionista! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Au, nije ni čudno što nam je ovako koliko smo bolesni. Povrh svega, isti bolesnici nas uče o moralu i ukusu.

Svakako ću gledati da se provozam tim vašim prevozima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...