Jump to content
FAS Goran
SikterBre

Kuda ide ovaj svet?

Recommended Posts

Ne znam da li pominjanje reketa par puta u ovom zadnjem klipu i povrede na glavi imaju veze sa suicidom, ali nije na odmet da se neko pozabavi sa tim.

 

n  slika.png

 

 

Edited by neshaoct
prebačena slika na FLCS server

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na žalost, dobar drugar se ubio nekih desetak sati nakon što smo pričali... Godinama sam vrteo film, ne bi li našao nešto što bi nagovestilo taj čin, ali ništa!

Poznajem dve osobe psihologa/psihijatra koji drži privatne sesije i medicinsku sestru koja radi u jednoj psihološkoj instituciji. Većina pacijenata je "na papiru" vrlo uspešna i ostvarena... U realnosti nesigurna, uplašena i duboko iskompleksirana i istraumirana... Velikoj većini njih, voljno ili nevoljno, društvene mreže postanu i više od realnosti, počnu da žive za "lajkove" i pratioce, a na žalost mreže su pune hejtera i FB ratnika koji su spremni da prete, hejtuju i pišu razne ljigavosti, dok ovi prvi na kraju to ne mogu da istrpe i urade ovako nešto...

Share this post


Link to post
Share on other sites

@YUgisa Jugisa mozes li nam reci preciznije na sta mislis pod tim da je bio drugaciji van kamere?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi pa je l' vi baš ništa ne kontate. Pričate o Mirku kao da je bio depresivan, stigla ga bolest savremenog doba... Ali on je bio malo drugačijeg kova nego ovi današnji mladi jutjuberi, stara škola, ne bi tek tako digao ruku na sebe. Pogledajte njegov poslednji klip Klik na 0:50 o čemu priča, pogledajte od sedmog minuta kako mu izgleda glava...  Neko je sve namestio da bude samoubistvo..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve i da jeste ubistvo pozabavice se time verovatno jer ce se na obdukciji videti te povrede glave i sta god jos moze sto bi ukazalo da nije samoubistvo i sto bi pokrenulo neku dublju istragu, svakako steta za mlad zivot i nekog ko je delovao pozitivno iako ga nisam pratio, pogledao par nekih njegovih prica, delovao je skroz ok i da prica realno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao što reče @bane1321, i kad ste sa nekim veoma bliski, ovakve stvari ostave te ljude zatečenim.

 

Međutim, Imamo sada (na YT komentarima) gooomilu ljudi koji Mirka nikada uživo videli nisu niti 5 reči razmenili sa njim, ali mu tumače ličnost na osnovu pogledanih klipova. I odmah se potpuno bez ikakve zadrške donose finalni zaključci od strane tih istih ljudi, svi su oni postali Horatio CSI i sve znaju samo na osnovu klipova... Ako je iko mogao da nasluti i nešto zna, to su njegovi najbliži. I niko više. A, ako je imalo nešto da se zna van toga, sigurno će to opet znati samo najbliži i kazaće onima kojima takve stvari treba da se kažu, a mi ćemo to videti u danima/nedeljama ispred nas.

 

Nek' mu je laka zemlja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Velika tuga, covek zbog koga sam zavoleo mehaniku, i pomocu koga sam dosta stvari nauci. Gledao sam ga od pocetka i svaki put iscekivao novi video.
Hvala mu na svemu, i neka mu je laka zemlja!

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 hours ago, Branislav said:

@YUgisa Jugisa mozes li nam reci preciznije na sta mislis pod tim da je bio drugaciji van kamere?

Ne bih stvarno delio detalje

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja sam gledao nešto od njegovih video zapisa.

Stvarno je delovao veoma veseo, normalan, zdrav čovek. 

Svakako, poseban sklop ličnosti treba da budeš da se snimaš, da praviš emisije i sl. Meni takav vid popularnosti nikada nije prijao, jednostavno, to mi nije prihvatljivo ali, ne osuđujem ljude koji to mogu da rade. 

Hoću da kažem, neko ko može na taj način da funkcioniše, sigurno funkcioniše drugačije, želja za pažnjom, u društvu, zajednici... šta znam.

 

Nisam "odslušao" njegov poslednji video, pogledao sam segmente koji se navode i zaista, vidi se razbarušena kosa, vide se crvene fleke na glavi a to ne može biti slučajno. Ne bavim se teorijama zavere, ali, neko ko se sprema za snimanje, posebno neko ko je dugo u tom poslu, snimatelj bi ga upozorio da mu je kosa razbarušena, da se je vidljiva rana ... Rana, kao takva, kod automehaničara je mogla da nastane na 100 načina, od haube, od poluosovine kada se izvlači ispod auta itd ali, pre snimanja, siguran sam da bi mu neko napomenuo da se to vidi.

Ni na jednom snimku do sada, čovek nema neurednu frizuru kao na ovom snimku i to sigurno nije slučajno.

 

A opet, sve to, može biti i još jedan dokaz da je zadnjih dana bio rastrojen iz nekog razloga.

 

Ono što je važno, najveći broj samoubica ostavi nekakvu poruku, jer sam čin, pre samoubistva je takav da se na neki način promišlja o tome što ćeš da uradiš, pa se na neki način, poslednjom porukom, čovek oprašta / pozdravlja sa ljudima koje voli ili pak, koji su ga povredili.

 

Kako god, uz današnje tehnologije, siguran sam da će policija pronaći šta se dogodilo ili će barem uraditi sve što je potrebno da se ovo rasvetli. I baš zato što nema nikakvih posebnih vesti, siguran sam da rade na tome.

 

Saučešće porodicama i prijateljima,

Još jedan mladi život ode.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
9 hours ago, knezevic76 said:

Onda i to malo što si izneo bi bilo lepo da si zadržao za sebe.

Ne razumem u cemu je problem? Ljudi su nesto komentarisali i ja sam se nadovezao na tematiku... Ako je bas bitno sta ja znam, zvucalo je da mu je jos pre par godina bilo previse stresa oko snimanja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid02nBeqAcbU8M123qzZLic7Ph4FEDYdwrezoScLh7xHjw8cP21T3URhQXo91G2KTQBhl&id=646330579

 

Toliko ljudi ga je volelo, a znali su ga samo preko YouTube-a ...  :(

Edited by Gavrilo011

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slabe su joj šanse pored ukrajinki,mađarica,slovakinja i italijanki…

Edited by neshtry

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa i naše Ivane!:stuart:

On 5/28/2023 at 10:33 AM, knezevic76 said:

Ako donese zlato, odmah nacionalna penzija.

Moguće da Rvati nemaju nacionalnu peMziju!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta kazu, je li evropsko prvenstvo na otvorenom ili u dvorani? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...