Jump to content
FAS Goran
SikterBre

Kuda ide ovaj svet?

Recommended Posts

Jok ovo ti je tema prelazaka iz pola u pol i pritiscima koji se vrše da deca to urade... Pri tom farmakomafija po glavi ubere 1.700.000 dolara. Svako ko ne pristane ili pita biva proglašen "transfobom", a jedan otac je popio i zatvor! Inače autor, sve vreme pita razne "gender stručnjake" i aktiviste isto pitanje: "Šta je to žena?" I od njih ne dobija odgovor!

Share this post


Link to post
Share on other sites
33 minutes ago, bane1321 said:

Jok ovo ti je tema prelazaka iz pola u pol i pritiscima koji se vrše da deca to urade... Pri tom farmakomafija po glavi ubere 1.700.000 dolara. Svako ko ne pristane ili pita biva proglašen "transfobom", a jedan otac je popio i zatvor! Inače autor, sve vreme pita razne "gender stručnjake" i aktiviste isto pitanje: "Šta je to žena?" I od njih ne dobija odgovor!

Razumeo sam ja to, nego sam se nadovezao na to, na situaciju kod nas.

Suštinski, ako će oni tamo da budu svi skupa furundžije, briga me, njihov problem, ja gledam "svoje dvorište".

 

Internet im je j..o kevu.

Ja nemam ni Inst ni FB, ni viber ... i onda, imam tu nekog "klinca" od 23 godine. Lep dečko, sportista, normalan tip. Saleću ga klinke, i onda mi pokazuje šta mu šalju... boleština. Slikaju grudi, međunožje ... jadne žene, nema ko da je...e, tragično. I onda, kad vide ovako nekog "macana" sve bi uradile da ih oplodi, bukvalno.

Ono što sam viđao po gradu, u onim uskim pantalonicama, sa nazuvicama, širina ramena kao u mog sina od 12 - 13 godina ... ne daj Bože. Frizurice, slušalice u ušima, i ne ispuštaju telefon ... 

Ja mislim, da bi sad, u mojim ranim 40 im, mogao pre da smuvam pola tih mučenih devojaka od 25 +

A Vojvoda Vuk poginuo sa svojih 23 godine ... a ovi, sa 23 ne mogu da ustanu pre 9:00 ujutru, nameštanje kreveta je pravo umetničko delo, brijanje (ako kojim slučajem i imaju bradu) je mentalni napor ... 

E to je taj fazon, ne znaju kog su pola... 

Meni nekako žao tih žena, pa sve mislim, treba to oploditi :) dok još možemo ... od ove dece nema vajde :) 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno da su Britanci znali kada će početi bombardovanje i rat. Često se "zaboravlja" da je mnogo pre Staljina, Čemberlen potpisao pakt sa Hitlerom, čime je Britanija nemo posmatrala anšlus Austrije, prisvajanje Čehoslovačke i druge akcije (naravno na Histori čenelu svaki dan imate pet emisija o tome kako je Staljin ustvari bio Hitlerov mlađi brat, odmah nakon serije o komšijskim kraljevima). SAD je bio jedan od najvećih poslovnih saradnika Nemačke, a gomila firmi koje i danas postoje poput Forda, Nikona su bili najveći finansijeri Hitlerovog režima. Jednostavno u Trećem rajhu su videli bedem protiv komunizma (bar javno).

Ono sa čime se ne slažem je da je bilo šta više moglo da se uradi dan pred rat. Prvo niko nije pretpostavljao da će gađati Narodnu biblioteku, a do sada nigde nisam video naredbu za to. Drugo vojska je bila u katastrofalnom stanju nakon napada zbog velikog broja izdajnika "bratskih" zapadnih naroda, na šta je mnogo uticalo to što su nakon prethodnog rata na ključna mesta postavljeni bivši oficiri KundK vojske ne bi li se "veliki" kralj umilio novim podanicima!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Star tema,dokazalo se ranije da su i naši bili obavešteni,samo nisu reagovali,jer su mislili da Englezi i Ameri preteruju i da se to neće desiti,jer je uskrs

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas odem malo na Avalu da se prošetam,otkad su radovi na obilaznici baš retko idem zbog gužvi. Dole na ulazu sretnem filmsku ekipu stavili auto na kamion i snimaju. Gore negde pri vrhu sreća malo veći pravac i naletim na mamlaza ide u susret blicam stane pored mene,drži kameru i snima . Vičem kontra smer kad stranac nekako mu objasnim šta radi kao zahvaljuje. Gore na onom parkingu puno sve od one filmske ekipe ima i obezbeđenje. Pitam momka iz obezbeđenja jesi video ovog što ode u konta smeru kaže ja mu mašem on ništa. Stoji lepo znak ali džabe kad ne gleda. Nisam ni hteo dalje dok ne vidim dal će se vratiti,kad prodje posle minut i maše. Tad me tek prodje neka jeza šta da smo se sreli na pola brda u onim dužim krivinama Mercedes veliki odneo bi me 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kad se misli na okolinu
 
Utrecht, The Netherlands
The recent restoration of Utrecht's 900-year-old moat is being considered as the rectification of a significant error in history. Over four decades ago, sections of the canal that surrounded Utrecht's ancient town were paved over to make room for a twelve-lane highway. However, the city of Utrecht is now commemorating the revitalization of its historic moat, which marks a significant milestone in undoing this past blunder.
 
 

0.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

jbt ovakvim retardima treba stvarno ostetiti auto, znaci sa obe stane ovaj zadnji deo da mu se ulubi nogom, mozda skonta sta je uradio i da neko nije mogao da prodje pa se zakucao u auto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zasto pa nije on kriv sto je parking za kineze , raptor je ogromno vozilo ... sta ce nije on kriv ,iskreno voleo bih jednog takvog samo to je imuno na oranice i ostale neravne trotoare... 

Edited by nemanja84bg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da je ovo upravo problem u Srbiji, nisam ja kriv sto sam uradio nesto sto se ne uklapa u stanje oko mene, ali ne bih nista ni da uradim da se uklopim nego bi ostali da se prilagode meni... Zamisli kad bi neko parkirao auto i prepasacio vise od 20m do ulaza gde bi nam kraj bio...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ubistva od danas i šta je sve u glavi deteta od 13 godina kad ovakav plan može da napravi i da puca tako bez emocija a tako precizno. 

 

Roditeljima poginule dece saučešće za današnji događaj iako to njima ništa ne vredi. 

 

FB_IMG_1683126365308.jpg FB_IMG_1683126367844.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Velika tragedija i za Srbiju i za porodice nastradale dece,uzas jedan

Po ovome treba da se menja drustveni zivot i svest kod ljudi i da se izbace iz medija lose stvari i da internet u nasoj drzavi koriguje sa sadrzajem

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 5/1/2023 at 3:57 PM, knezevic76 said:

Fiat Bajo moj, jes da je radio polukružno preko pune i oduzeo motori prednost, al bezbednost na nivou.

 

ukl01.png

 

 

Jel ovo bio tvoj?

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Dale salim se parkirao bih ga kako treba naravno , ali veliki je to auto , ovaj je bzvz zatvorio je prolaz , ne vredi svakakvih ima to je ono , ja ne bih to ni konstatovao iskreno fazon bas me briga njegov problem

Edited by nemanja84bg

Share this post


Link to post
Share on other sites
21 hours ago, Axic said:

...šta je sve u glavi deteta od 13 godina kad ovakav plan može da napravi i da puca tako bez emocija a tako precizno. 

Dete psihopata, otac mu retard, a drugovi takođe:

 

slika kk 03.jpg slika kk02.jpg slika kk 01.jpg slika kk 04.jpg

 

Streljana, airsoft, viski, poruke koje je slao drugarima da dolazi sutra sa pištoljem u školu, a niko od tih drugara nema 2 grama mozga da pokaže tu konverzaciju svojim roditeljima...

Otac idiot/retard sa arsenalom u kući, kojem je klinac očigledno imao pristup kad god je hteo, pa eto i onako opušteno skokne po pištolj da ga slika tokom kuckanja sa drugarom retardom.

Nikakvo vršnjačko nasilje, uticaj TV-a, ''jadan on maltretiran'' i slične budalaštine kojima odrasli retardi žele od ubice napraviti žrtvu u poslednjih 24 sata (malo više), nemaju veze sa mozgom. Nije ni iz porodice gde roditelji rade od jutra do sutra pokušavajući da obezbede deci normalan život, pa zato nemaju kad da provode kvalitetno vreme s njima i da ih vaspitavaju. Imali su svo vreme sveta, ali je otac idiot/retard odlučio da je najbolje da provodi vreme sa sinom u streljani i na airsoft-u.

 

Pošto u svakom društvu postoji mesto za psihopate, valjda će i ovaj biti tamo dok ne crkne.

 

 

Edited by neshaoct
dopuna

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ova tragedija će da se iskoristi za represiju nad normalnim, poštenim ljudima, ništa neće biti rešeno.

 

Ovde ima stotina problema, a samo jedan od tih problema je oružje.

 

Ima nas, koji smo prošli obuku u osnovnoj školi, to se zvalo ONO (opštenarodnaodbrana), pucanje iz ležećeg, sa kolena, stojeći. Rasklapali smo oružje .... 

Svakako, potpuno je idiotsko ponašanje roditelja da detetu omogući / pokaže gde stoji oružje, municija itd. i to sve zbog toga, što deca danas nisu baš ista kao što smo mi bili.

 

Društvo / zajednica je otišla u q i nikakve represivne mere neće dati rezultate.

 

Tragedija jednog društva, tragedija za porodice, katastrofa.

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...