Jump to content
FAS Goran
SikterBre

Kuda ide ovaj svet?

Recommended Posts

ja sam zadnjih par puta kupovao krem u Lidlu i meni je odlicnog ukusa.A cipiripi je isto ekstra ukus i dalje su pod nestleom

A gledam samo vise se pravi uspeh u virteuelnom svetu nego realnom,sad svi nesto snimaju,pricaju,slikaju se i stavljaju na net i onda da ih gledas.A da nepricam o instagramu i Fb,svi imaju naloge,ja nemam ni jedan

 

964861be439b6d5abe375188c75308621f78d3ab.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cipiripi euroblok i krem najjaci imao i onaj prosarani milkyway mada nuteli nista ne fali iako je jednobojna , boli te uvo za insta i fb i ostale bling bling aplikacije to samo poremeti izbor i fokus mada volim kad su gole zene da pogledam a to sta je neko servirao na bozicnoj veceri mi je na kraj pameti :D ono sto je zanimljivo ima jedna vrhunska non stop putuje pre ili kasnije ce je pitati neko "odakle ti" :D a dobra dobra dobra  uff ozenio bih je 20 puta za redom 

Edited by nemanja84bg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po nemačkoj riter sport  od 1.10 do 3e max za limited edition a kod nas 3+

Zbog njih sam i kupio vagu za kofer :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 1/6/2023 at 7:27 PM, silenci said:

ja sam zadnjih par puta kupovao krem u Lidlu i meni je odlicnog ukusa.A cipiripi je isto ekstra ukus i dalje su pod nestleom

A gledam samo vise se pravi uspeh u virteuelnom svetu nego realnom,sad svi nesto snimaju,pricaju,slikaju se i stavljaju na net i onda da ih gledas.A da nepricam o instagramu i Fb,svi imaju naloge,ja nemam ni jedan

 

964861be439b6d5abe375188c75308621f78d3ab.jpg

meni se ovaj nije svideo ali kupujemo onaj drugi chocco nussa ako se tako pise, slicno pakovanje, beli poklopaci  etiketa, meni je mnogo bolji.

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 1/7/2023 at 9:10 AM, totti said:

B92: Džoker zatrudneo i dobio sina u novom izdanju stripa, fanovi zgroženi http://www.b92.net/kultura/vesti.php?nav_category=272&yyyy=2023&mm=01&dd=07&nav_id=2270019

 

Pusti ti Džokera, pazi sebe...

 

:D

IMG_20230109_111327.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inace objava diplomiranog meteorologa koji radi u prognozi u Banja Luci, nije u pitanju neko ko tek tako pise po "internetima". 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ta autorka originalnog posta za profilnu sliku ima suboticku sinagogu! :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma oni Rusi su najjači... što sa motorom sa prikolicom troje uleti u drvo, a izađe samo jedan

Sent from my SM-G770F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

A iz koje li su države oni fekt čekeri na fejsu, po ovoj mapi, izgleda iz Severne Koreje!

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, bane1321 said:

Ako je ovo istina, onda ne znam šta da kažem...

1674707744472.jpg

 

 

Ništa me nije interesovalo dok nisam došao do Charlize Theron  :wub:   i onda sam se smorio...  :shock:  :sick:  :wallbash:  

 

 

https://thebridgehead.ca/2019/04/24/charlize-theron-is-raising-her-son-as-a-girl-because-of-something-he-said-when-he-was-three-years-old/

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...