Jump to content
FAS Goran
SikterBre

Kuda ide ovaj svet?

Recommended Posts

3 hours ago, PremieRacing said:

Čekaj, stani, ti si ovo zbog potrošnje slikao - priznaj  :P

Ej, Djani, nema djidanja!

Nisam djido!

Ovo je nizbrdo :D, vec danas mogu da vam prilozim potrosnju od 2.0 l (kod Fiata citaj 0) na preko 100 km/h na istom mestu :whistle:.

Samo ko da se suzdrzi da ne raspali tom praznom desnom trakom :P ...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
10 hours ago, totti said:

Pošti trebao S600 emoji15.pngemoji34.png

 

 

isto kao sto su opstina Sremski Karlovci pre par godina prodavali  na licitaciji Audi A8 sa 4200 ccm ili koliko vec

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako, gledam te statistike, skoro da nema područja delatnosti gde kina od 2004-2012 nije otišla na vrh, evo za proizvodnju automobila na primer.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sjajan prikaz, hvala.

Interesantno mi je bilo pre svega da ispratim zemlju u kojoj sam se rodio i rastao :) . Bivsa Juga se na Top 20 listi pojavljuje 1963. (isto kada i Kina)., a bila je i na 16. mestu tokom 80-ih.

Da bi Kinezi krenuli u zalet od 2000., a totalni bum doziveli od 2005. Iskreno nisam znao da su Ameri imali ovako konstantnih 8-10 miliona vozila bukvalno decenijama posle WWII, a ni da su Japanci 80-ih imali onako dobro prodaju.

Jos jedna interesantna stvar - tokom Corone svi padaju, dok Kinezi ostaju maltene na istom nivou.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auuuuuuu, majko moja... šta sam ja upravo pogledao  :huh:   :blink:   :crazy:   

 

1. zombiji stvarno postoje. 

 

2. ode sve u K. Drago mi je što kreće od amera, nije mi drago običnih ljudi. 

 

3. ko mi se sledeći bude žalio kako mu je u Srbiji loše, pokažem mu ovaj snimak...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Auuuuuuu, majko moja... šta sam ja upravo pogledao  :huh:   :blink:   :crazy:   
 
1. zombiji stvarno postoje. 
 
2. ode sve u K. Drago mi je što kreće od amera, nije mi drago običnih ljudi. 
 
3. ko mi se sledeći bude žalio kako mu je u Srbiji loše, pokažem mu ovaj snimak...
Pogledao to pre mesec dana, i krenem po jutubu tražiti iz većih gradova amerike takve snimke, svuda ima.
To je problem koji nema niko u svetu u takvoj razmeri na takav način i kad tada će morati ozbiljno da se pozabave rešavanjem. Mislim da se tu radi o kulturološkom problemu, za čije rešavanje će biti potrebne korenite promene društva.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Crackheads everywhere, crack je jeftin i veoma se lako navuce korisnik, a razara organizam..

Share this post


Link to post
Share on other sites



Pogledao to pre mesec dana, i krenem po jutubu tražiti iz većih gradova amerike takve snimke, svuda ima.




Sent from my SM-G770F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 9/18/2021 at 9:34 PM, Ivan said:

Jos jedna interesantna stvar - tokom Corone svi padaju, dok Kinezi ostaju maltene na istom nivou.

Možda se tu krije srž i "čudesno bekstvo" virusa iz laboratorije! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne verujem, Kinezi su disciplinovani i skoncentrisani,u tome je stvar

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jes, jes, baš diCiplinovani!

Ako ne znaš ko je kriv za nešto, pogledaj ko od toga ima najviše koristi!

Kinezi, sem ono malo farse na početku, nisu imali nekih gluposti, radili su punom parom. A u Evropi α, β, γ, δ ... Ω soj... Pa maske, prepuni avioni respiratora i zaštitne opreme, pa onda vakcine - to se u ratu zove eksploatacija početnog uspeha! 

Zaradili, ponizili i pretekli konkurenciju, a ako se ovako nastavi poniziće je u potpunosti!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedino su Japanci disciplinovaniji od Kineza,a što setiče koristi,najveću korist imaju Ameri

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 9/18/2021 at 5:35 PM, bit said:

Tako, gledam te statistike, skoro da nema područja delatnosti gde kina od 2004-2012 nije otišla na vrh, evo za proizvodnju automobila na primer.

Koliko ja vidim na ovom klipu, Ameri su konstantno u padu, što Ivan reče svi su u padu tokom korone sem Kineza koji ostaju na istom nivou.

Ne znam kako su Ameri na dobitku, kad im svaki segment industrije pada, plus ono "brukanje" u Afganu.

Pored svega što sam naveo u prethodnom postu, mora da se uzme i obzir i "ugled" Kine, koji je porastao jer su delili dosta pomoći i slali svoje timove širom sveta da pomažu. 

Sećaš se one trke ko će dati više, pa avion sa respiratorima umesto u Italiju ode u SAD. Plus dolaskom Bajdena slabe sankcije prema kineskim proizvodima...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pada im racio u svakom smislu, čitav ozbiljni svet je video da su budale postavile bajdena za predsednika najmoćnije vojne sile.

To ulazi u neronov smisao samo što je neron bio neron, a ovi su ga neronom postavili. Bolesnog STARCA.

Očekujući da im bude dobra lutka, ali lutka je LUTKA.

Nisu shvatili i ne mogu, da su ljudi pametniji od njihovih vesti. Mašina radi, vesti se produkuju, ali sve manje njih veruje, to ide iz dana u dana u promilimima ali ide, sve manje veruju.

 

 

Ljudi su čudni,šta drugo reći.

Najgori su oni koji ne vide i neće da čuju serviranu istinu.

 

 Sakrivaju se traže zaklon u sebi poznatom.

Neobrazovano, nepismeno.

 

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...