Jump to content
FAS Goran
SikterBre

Kuda ide ovaj svet?

Recommended Posts

Sta ocekivati kad se zna ko odlucuje sta radi a sta ne
https://rs.n1info.com/vesti/vesic-od-sutra-radi-sve-osim-ugostiteljskih-objekata-i-trznih-centara/

 

A pritom i izjava koju ne mogu sada da nadjem tipa (parafraziram) "Iskoristili su sto sam otisao u Rusiju pa su uveli ove mere". 

I onda stvarno, sta ocekivati... 

 

Meni je jasno da lekari padaju sa nogu i ono sto je najgore, umiru i oni. Sve ih je manje. Ali osim onih potpisanih hiljadu, Panica i Zujovica u prvim redovima, nisam primetio neku preteranu podrsku ostalih i kolegijalnost da stanu jedni iza drugih i da se podrze medjusobno. 

Ovi sto su bili poslusnici tokom zadnjih godinu dana samo su napredovali, nazalost... 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Što se klubova tiče, od ljudi koji ih i dalje posećuju (ali pre svega ovog) čujem da je većinska posećenost od strane šmrkača i gutača tableta
Tako da me klubovi svejedno ne bi ni videli

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bih tim "kolovođama" dao pored kazne, da potpišu dokument kojim se odriču prava na svoj lečenje i lečenje članova porodice u državnim ustanovama narednih šest meseci!

Sa druge strane su ljudi opravdano ljuti na selektivno sprovođenje mera: (unazad) Crvena Jabuka, doček Noleta u organizaciji Grada, izbor patrijarha, spomenika otvaranje, sahrane od Patrijarha do Džeja, koncert Božo Vreća, pa sve do Adria tura, derbija i izbora...

Share this post


Link to post
Share on other sites

“Vakcine su zlo. Prodao sam se Vučiću. Korona ne postoji. Ja sam čipovan. Tramp je super. Duboka država vuče sve konce. Pedofili vladaju svetom. I satanisti. Migranti će preplaviti Srbiju, upadati nam u kuće, silovati nas, praviti džamijice u našim stanovima i svi ćemo postati muslimani. Osim muslimana, oni su već muslimani. 5G mreža od ljudi pravi zombije i ubija ptice. Mene plaća Soroš. Mene plaća Bil Gejts. Mene plaćaju strane ambasade. Mene plaća Amerika. Samo srpske zločine pominjemo, jer smo ustaše. i balije smo. Pljujemo Crkvu a niko se od kašičice nikada nije zarazio, to je naučno dokazano. Zemlja je ravna ploča. Mi smo narod najstariji. Elvis je živ….
https://www.netkolumne.com/2021/02/pise-zoran-kesic-cipovan-i-prodat.html?m=1

 

s9Dk9kpTURBXy8zYzAxZjU0YTg2NGIxZTI5NmI2MTg2MmI4YjcxNGMxMS5qcGeTlQMAAs0DNc0BzZMFzQFozQH0kwXNAWjNAfSCoTABoTEA.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 3/28/2021 at 11:53 AM, neshtry said:

Migranti će preplaviti Srbiju, upadati nam u kuće, silovati nas, praviti džamijice u našim stanovima i svi ćemo postati muslimani.

Komentar na klip

Share this post


Link to post
Share on other sites

VUČIĆEVI MEDIJI: Na nacionalnoj TV saznajte o tarifi transrodne prostitutke!

https://srbin.info/drustvo/vucicevi-mediji-na-nacionalnoj-tv-saznajte-o-tarifi-transrodne-prostitutke-video/?fbclid=IwAR19mfnfqQX6GILMPson1k3W5AyIF7K46dlU0n0ZxLu-diMivBouBHBrvwQ

 

 

Edited by neshaoct
formatiranje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za selfi sa žrtvom saobraćajne nezgode traže kaznu i do 15.000 evra

 

udes.jpg

Fotografija od Dominika Kwiatkowska sa Pexels

 

Glavna svrha zakona koji je predložila jedna belgijska politička partija bila bi zaštita žrtava i njihovih porodica - bolno je saznati putem društvenih mreža da je voljena osoba učestvovala u nesreći. Pametni telefoni menjaju naš život i ne čine ga nužno kvalitetnijim. Belgijska politička stranka Vooruit predlaže uvođenje drakonskih kazni od 15.000 evra ili dve godine zatvora za one koji snimaju mesto nesreće, a nisu ovlašćeni za to (izuzeti bi bili policajci, sudski službenici ili novinari).

 

Povoda za ovaj predlog ima mnogo, a najviše se ističe jedan slučaj u mestu Houthalen-Helhteren, kada je mlada žena napravila selfi sa jednom od žrtava saobraćajne nesreće koja je u tom trenutku bila na nosilima. Glavna svrha zakona bila bi zaštita žrtava i njihovih porodica. Politička stranka navodi da je bolno saznati putem društvenih mreža da je voljena osoba učestvovala u saobraćajnoj nezgodi. Oni smatraju da bi, pored objavljivanja direktnih fotografija na kojima su vidljiva lica unesrećenih, i bilo koji drugi način snimanja koji omogućava prepoznavanje osobe, na primer fotografije automobila ili odeće, takođe trebalo da bude  kažnjiv. Sada se čeka reakcija ostalih političkih stranaka u Belgiji na ovaj predlog.

 

preuzeto sa - Auto Blog

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, neshaoct said:

uvođenje drakonskih kazni od 15.000 evra ili dve godine zatvora za one koji snimaju mesto nesreće, a nisu ovlašćeni za to

Bolest modernog doba, sta reci... Meni licno u rangu sa usporavanjem i zevanjem u mesto nesrece, tipicno za gradski autoput kroz BG. Pa se i u suprotnom smeru napravi zastoj i kolona. Ako vec ne mozes da pomognes, ne odmazi i teraj dalje.

Pisah letos da sam u prolazu peske "naleteo" na prilican pozar u jednoj zgradi na Vracaru. Sokirala me je masa koja se skuplja sa svih strana (da su stanari, pa da razumem), vade telefone, guraju se i snimaju kao da su na koncertu. Sto je najgore, praveci guzvu i odmazuci vatrogascima i hitnoj. A sta ce sa snimkom tudje nesrece - meni nije jasno :blink: .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...