Jump to content
FAS Goran
SikterBre

Kuda ide ovaj svet?

Recommended Posts

Na današnji dan 2003. godine ubijen je premijer Srbije, Zoran Đinđić.
Neki kažu,da je ostao živ danas bi živeli u normalnijoj Srbiji.
Pozadina ubistva nikad nije obelodanjena.
Pre njegovog ubistva, premijer je provlačen kroz "toplog zeca" što je tehnika vladavine i danas...
https://nova.rs/posts/ubistvu-dindica-prethodila-satanizacija-drzava-ga-nije-sacuvala

Sent from my motorola one macro using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ko je džender fluid? Kako je to objašnjeno? I non bajnari i tako to?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Snimale su kako kamion drobi terenca...i nikoga nisu upozorile

 

kamion chevrolet.jpg

 

Postoje i oni kojima je video važniji od spašavanja imovine, a nekad i života. Ovaj video pokazuje o čemu govorimo.

Posmatrač sa sigurne udaljenosti snima vozača kamiona koji vozi unazad i pritom ne vidi prepreku u obliku Chevroletovog SUV-a. Da stvar bude gora vozač kamiona je svojim manevrom preprečio prolazak vozilu hitne pomoći, što ga stavlja pod još veći stres. Žena koja snima je svesna šta će se dogoditi i pritom sve komentariše sa drugom posmatračicom iz istog automobila.

Naravno, biće dobar snimak, a to znači i koji ''klik i lajk'' više, što je dovoljno da im ne padne na pamet da upozore vozača kamiona. Pritom lenjost s time nema previše veze jer bi i automobilska sirena bila verovatno dovoljna da ga upozori. Sve rečeno ide i na dušu putnika u autu ispred. I oni verovatno snimaju, a dobar snimak ''ne treba'' prekidati.

 

Poslednji je trenutak da stanemo i preispitamo današnji sistem vrednosti. Ponekad je tako malo potrebno da se bude čovek:

 

 

preuzeto sa - Auto Blog

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, neshaoct said:

Poslednji je trenutak da stanemo i preispitamo današnji sistem vrednosti.

Ako se uopste i moze tako vise nazvati. U skladu sa naslovom teme - odavno je otisao u q*** .

A sto je jos gore, takav model se polako ali sigurno preliva i kod nas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne mogu da razumem ove debile, zar oni misle da je crvena zona izmišljena? Ko god ne veruje u razornost Korone treba mu omogućiti da uđe u crvenu zonu i vidi svojim očima strahote umiranja. To neće da vam kažu u vestima, preživljavanje na respiratoru je oko 5 %.

 

Meni je juče sestra od ujaka izdahnula na respiratoru, nije imala nikakvih zdravstvenih smetnji ranije, ne zna se kako se zarazila. Borila se 2 nedelje i izgubila bitku. Odvratno je kada javljaju cifre "u poslednjih 24 sata" i znate da je jedna od tih preminuih neko ko vam je drag.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moje saučešće.

Ni meni više nije jasno odakle više izviru toliki idioti.

Što kaže neki moj drugar, čovek od preko 70god., svima bih ja nanogicu pa kad zapati zarazu staviti na čekanje.

Jeste radikalno ali, to više ne vredi ni novčano kažnjavati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi jednostavno ne razumeju da se od korone umire....
A sa druge strane nemaju osećaj da troše resursa koji ne moraju ako pripaze...
Umiru pacijenti, lekari,sestre,...
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Traje vec mnogo dugo i uz sve ove nelogicne mere kriznog staba i drzave ( da se tako blago izrazim) sta ocekivati? Ljudima je prekipelo, izasli su napolje na sve ili nista, plus sto su mnogi hvala Bogu prosli sa laksim simptomima. Ne mislim na ove u kolu konkretno nego uopsteno. Jednostavno smo presli tacku i vise nema povratka nazad, ne moze vise niti jedna mera pa ni policijski sat da zadrzi narod.
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...