Jump to content
FAS Goran
SikterBre

Kuda ide ovaj svet?

Recommended Posts

A Subotici nece da urade nista cak i kad vide prekrsaj, cak ne mozes ni da im prijavis e vidi ovo tu, to nije ok, nego kao moras da zoves centralu da dobiju nalog da mogu da urade nesto...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja živim u Zemunu baš kod keja, znači milion splavova, mnogo različite muzike, neki rade do 4, neki su i after party znači do 10 ujutru, pa vi zamislite kako je nama leti, kad se otvore prozori, a ono milion zvukova sa splavova što naravno drže " poštena lica " pa pozoveš komunalnu ili policiju, oni dođu ( ako dođu) pa odu i sve isto, ili ostanu neko vreme da se provedu, najbolji odgovor što smo dobili je znate koj? Rekli su nam ovako, ne ne ljudi vi to pogrešno čujete to nije sa keja, a nama splav ispod terase, vidim kurve kako skaču, nego je sa kalemegdana a talasi dunava prenose zvuk, kad mi je to čovek rekao, ja sam mu u četiri sata ujutru da kažemo vrištao u slušalicu od smeha, i pitao da li ti mene zajebavaš....


Mnogo me iritira, a to je postalo baš često u zadnje vreme, pozovem na telefon prodavca primer za delove za kola, i imam pare, kulturno pričam , a on mi sve preko kurca, bezobrazno i bez malo volje odgovara, kao da želi da me odgovara, i plus mi na kraju lupi cenu za koju mogu da kupim novi deo, al ajde cena za to me boli uvo, nego jbt ako te zovem, znači tebi trebaju moje pare, meni tvoj deo, ja sam kulturan sa tobom, budi bre i ti samnom, a svi su iz unutrašnjosti, i onda ljudi misle da su svi ljudi seljaci koji nisu iz Bg, samo zato što nalete na ovakve bolide, što ni malo nije tačno koliko znam ljudi koji su gospoda i za ove naše iz Bg. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je nemerljivo bolje. Zaposlio sam se samo zahvaljujuci svojim sposobnostima i obrazovanju, bez ikakve protekcije. Verovatno zato sto radim za strance. Nema veze za koga se radi, vazno je da se postuje zakon o radu i da sam se zaposlio samo po osnovu konkursa. Rezervoar mi je stalno pun. Sve to je bila misaona imenica u Srbiji za vreme nemacke marke, osim mozda pred kraj tj zamenu za evro.

Share this post


Link to post
Share on other sites
cxcb11323.jpg

 

Nagodba za ovo??

Jos se i pravdaju zbog presude...kao,nema veze sa seksualnim opredeljenjem!! Uskoro ce i kod nas legalizovati pedfoiliju,kao u Holandiji. 

 

cxcb11324.jpg

http://www.nezavisne.com/novosti/svijet/Zele-da-legalizuju-pedofiliju-u-Holandiji-186688.html

Share this post


Link to post
Share on other sites
"Holandsko udruženje pedofila "Martijn", koje se zalaže da društvo prihvati "sporazumni" seks između djece i odraslih, neće biti zabranjeno, odlučio je danas žalbeni sud, preinačivši presudu donijetu 2012. godine."

 

Sto se mene tice,ovim su neformalno legalizovali pedofiliju. Verujem da ce uskoro to i da ozvanice na papiru... I da ne ozvanice,svakako je uzasno to sto ne zabranjuju takva udruzenja. A to kad jednom krene....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako je Marko, kad se čoveku da prst ode cela ruka. Tako je krenulo i sa pederima, sad pedofilija, sve nenormalno postaje normalno, neko će reći a ko si ti da sudiš šta je normalno šta ne, ja ne sudim ja vidim, nije mi normalno da lik liku puši, nije mi normalno ni da starija osoba beje dete. Da se pitam nešto, leteli bi polni organi. 

I šta je bre ovo danas, juče odem da operem kola u perionicu, uvek perem sad kod druga za đabe koji radi u profi perionici, odem pitam koliko pranje spolja iznutra kažu 500, ostavim kola, pita jer može za sat vremena da dođeš, ja u sebi šta mu radiš sat vremena, a prazna perionica bila, kad ja operem kola za 20 minuta i usisam i namažem plastiku gume, očistim felne sve, al dobro ajde, vratim se posle sat vremena kaže tek smo ga iznutra saćemo spolja za 15 min je gotov, vidim dečko nema bez kontaktni tehnika sunđer, natrljao par krugova, nije ni pustio da hemija izgrize prljavštinu, već puškira, obrisao ga, ulazim u kola unutra prljava plastika kakva je i bila, vraćam ga nazad, on opet čisti, jutros vidim da nije ni dobro usisan, pragove nije ni prešao, užas a još je čekao da mu dam bakšiš. znači za sat i petnaest minuta nije ništa odradio što je trebao, sramota. 

Edited by Paradajz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moram da izjavim za dnevnik, ako treba neka me adminatracija kazni i obrise post. Izvinjavam se svima sto pricam o politici iako je to protiv pravila foruma. Jace je od mene. Nikada nisam bio clan ni jedne partije ali sam se uvek do sada i uvek cu se ubuduce boriti protiv zla, lopova i olosa. Bez obzira na cenu koju moram da platim i bez obzira koliko su jaki.
Gledam desavanja u Ukrajini i cesto cujem poredjenje da je Ukrajina danas kao Srbija devedesetih, i to od eminentnih analiticara i strucnjaka. Jednostavno to nije tacno.
Takodje, uzasavam se od zestoke podrske Viktoru Janukovicu na srpskim portalima. Vidjao sam slicnu podrsku Gadafiju, Kim Dzong Unu i slicnoj bagri. Necu da da budem deo tog srpskog naroda...
Ukrajina danas, nije Srbija devedestih. Ukrajina danas je Srbija 2018te ako se novopeceni vlastodrsci, mocnici i slicni vikendovlasnici bez gradjevinske dozvole ne suzdrze, i izaberu pravi put za Srbiju danas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma koja Ukrajina Srbija 90- ih, mogu samo da sanjaju. A i ko je nama davao podršku? Niko. I oni koji su davali, podržavali su ustvari druge interese prikriveno. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@The City

 

Sada bih ti rekao mnogo stvari vezano za Ukrajinu i Srbiju, ali cu se ujesti za jezik jer bih verovatno popio ban. Takodje ako tebi odgovara danasnji sistem, ne znaci da odgovara svima nama, meni prvom ne odgovara i voleo bih da se nesto promeni, ali od toga nece biti nista....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moram da izjavim za dnevnik, ako treba neka me adminatracija kazni i obrise post. Izvinjavam se svima sto pricam o politici iako je to protiv pravila foruma. Jace je od mene. Nikada nisam bio clan ni jedne partije ali sam se uvek do sada i uvek cu se ubuduce boriti protiv zla, lopova i olosa. Bez obzira na cenu koju moram da platim i bez obzira koliko su jaki.

Gledam desavanja u Ukrajini i cesto cujem poredjenje da je Ukrajina danas kao Srbija devedesetih, i to od eminentnih analiticara i strucnjaka. Jednostavno to nije tacno.

Takodje, uzasavam se od zestoke podrske Viktoru Janukovicu na srpskim portalima. Vidjao sam slicnu podrsku Gadafiju, Kim Dzong Unu i slicnoj bagri. Necu da da budem deo tog srpskog naroda...

Ukrajina danas, nije Srbija devedestih. Ukrajina danas je Srbija 2018te ako se novopeceni vlastodrsci, mocnici i slicni vikendovlasnici bez gradjevinske dozvole ne suzdrze, i izaberu pravi put za Srbiju danas.

 

Bez namere da ti namecem svoje stavove, da se svadjamo, bijemo i mrzimo i da dodjemo u situaciju da nas banuju sa foruma, jel znas ti sta je prosecan gradjanin Libije imao u vreme Gadafija, a sta ima danas ... Jel znas koliko se dugovali Libiji, a koliko su rokovi bili blizu ... pa je moralo nesto da se desi da Gadafi ne potrazi svoje pare ... tj pare svoje drzave, svog naroda ... 

 

I ja nikad nisam bio clan partije, niti me to u zivotu zanima i da mi zivot zavisi od toga nikad necu da se uclanim ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio moj ujak u Libiji pre 15 god...

Prodavnice prazne,stigne roba jednom u 10-15 dana i istog dana se isprazne.

Javne egzekucije na sportsim stadionima,isao narod da gleda i navija.Pa kad im je to dosadilo obicaj je bio da obese ljude na vesala koja okace na kamion i onda kamion ide kroz grad sa razglasom a ovi obeseni samo ljujuskaju u krivinama...

 

Svaka medalja ima 2 lica...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ima i kod nas materijala sa vesanje... Sto se tice Libije, ne znam da li je istina ali cuo sam to i da su mnoge drzave dugovale pare kao i da je naftna industrija bila u rukama mnogih stranih firmi koje su dobile u zakup na odredjen period (mislim da je nesto tipa 2-3 decenije, mozda cak i duze) a zauzvrat bi izgradile tu industriju i da je ostalo valjda 2 godine do kraja roka kada bi ta industrija presla nazad u drzavno vlasnistvo sto normalno ne bi odgovaralo jer bi Gadafi mogao da odluci kome ce da prodaje naftu... Usustini nije ni jedan sistem savrsen i ima dva lica samo neki imaju manje zla od drugih a ovome prema kao vecina tezi nisam siguran da je pravi izbor...

Share this post


Link to post
Share on other sites

^^ Moj kolega s posla radi za neku stranu kompaniju u Libiji (mislim da je ranije radio i za BP isto tu) u turnusima od po 40 dana,na nekom oblaskom naftnom postrojenju gde se pune tankeri i ispricao mi je isto ovo za vlasnistvo nad tim postrojenjima i busotinama. Libija je trebalo da postane vecinski vlasnik (ili je bila vecinski vlasnik,pa je trebalo sve da predje u 100%-tno vlasnistvo drzave) cele te industrije,posto je dala u zakup na 40 godina svoja naftna polja,u zamenu za izgradnju postrojenja. E,kako se priblizio kraj zakupa,a Gadafi nije hteo da ga produzi,desilo se sta se desilo i prosecan Libijac tek sad polako pocinje da shvata sustinu. Inace,vecina "demonstranata" nije ni bila Libijske nacionalnosti,nego crncuge iz okolnih zemalja,regrutovani i placeni za svrhu svrgavanja vlasti. Oni nasi ljudi sto su pohapseni,nisu ni putari ni gradjevinari...pogadjate sami cime se bave. Inace,Libijci su imali besplatno skoro sve! Toliko su nafte imali i toliko je drzava bogata bila da,kad se jednom prilikom zapalio tanker pun nafte u vrednosti od oko 2 miliona dolara,niko se nije ni potresao. Odvukli su ga negde na pucinu i cekali da izgori sva ta nafta,oko 2 nedelje,posto je konstruisan tako da mala kolicina vazduha moze da ulazi unutra,da ne bi sva ta nafta buknula,vec gorela polako. Pricao je kolega jos mnogo toga o (blago)stanju u Libiji pre demokratije. Sto se tice njihovih obicaja,vere i nacina kaznjavanja,ima i tu istine. Posledica svog tog bogatstva je da jednog obicnog Libijca ne zanima apsolutno nista,jer ima sve obezbedjeno i placeno. Ne rade nista i zabole ih za sve. Ne razmisljaju ni 15 minuta unapred,a kamo li na neki duzi period. Duhovno i karakterno su prilicno nazadni i primitivni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...