Jump to content
FAS Goran
SikterBre

Kuda ide ovaj svet?

Recommended Posts

Imam predlog.
Da neko odgovoran ovde na forumu ili gde god , organizuje skupljanje novca za bilborde po Srbiji. Za početak je dosta i Bg
Da stavimo ovakve slike i brojke na bilborde.
Da se svi zajedno stidimo!

sa TT

Share this post


Link to post
Share on other sites

To ja sve vreme pričam. Ljudi bre mnogo jedu g...a. Jedno pričaju, drugo pišu po fb, treće rade. A najjača mi je izjava "pa znaš SISTEM je kriv!" A ko čini sistem, ko ga pravi, menja i oblikuje???? 

Posebno mi je pun k...c mojih kolega, koji dok su bili u SISTEMU, lizali su bulje kome stignu i ćutali ko pi..e, a sad kad su zajahali volan od MANa, drvlje i kamenje, te ovo, te ono... Ima jedna pesma, doduše o liku kog ne gotivim i njegovoj paravojsci koja kaže "ne brani se Srbija u kafani sine!", a danas je cela Srbija jedna velika kafana - svi pametuju. 

Zato Bajo, kreneš od sebe, šta si TI dobro od jutros uradio za sebe, svoju porodicu, drugare i Srbiju? Pa onda uzmeš da kritikuješ! 

Ne bi bilo ovoliko g...a da svako krene od sebe! 

Farma je naše ogledalo, a svako od tih kreatura koji dadoše Mitroviću starijem skoro 6 miliona jura, kad sedne na slavi ili pred prodavnicom puna su usta Mitrovića mladjeg i cure koju je zgazio!

Edited by bane1321

Share this post


Link to post
Share on other sites

Žena uhapšena nakon što je na krovu svog Audija vozila decu, i to u bazenu

 

5d2dae83ce220_audibazen.jpg.fe3734cc8849961f50339df15535b711.jpg

 

Žena koja je vozila Audijev SUV-a ima i objašnjenje zašto je to učinila. Kako piše Index.hr, prolaznici su se silno iznenadili kada su videli kako pored njih prolazi Audi Q5 s bazenom na krovu iz kojeg vire dve dečje glave. Neko je bio dovoljno savestan da nazove policiju koja je vozilo ubrzo zaustavila. I zaista, Jennifer Janus Yeager je svesno stavila naduvani bazen na krov svog Audija kako bi ga prebacila do prijateljice. A kad je uvidela da će bazen u vožnji zbog otpora vazduha pasti odlučila je da stavi "teret" u bazen, odnosno svoje dvoje dece.

 

Jennifer je ubrzo uhapšena, ali je na kraju nakon plaćene kaucije puštena da sa slobode čeka suđenje. Optužnica je podugačka i uključuje ugrožavanje zdravlja i života dece, neopreznu vožnju i činjenicu da nije osigurala uslove za siguran prevoz dece. Policija je na svom Twitter profilu izdala saopštenje namenjeno svima koji imaju sličnu ideju. "Ako stavite decu da sede u bazen na naduvavanje na krovu vozila koji se kreće, bićete uhapšeni“, kaže se u saopštenju.

 

preuzeto sa - Auto Blog

Share this post


Link to post
Share on other sites

A i vi ste se primili na nekakve polugluve i poluslepe babuskare.
Ne sumLJam da bi ovakve gluposti čuli i od aktera farmi, parova isl.
Među tim polupismenim svetom dakako da postoje građani koji misle svojom glavom, na ramenima.
Ovakvoj slici u mnogome doprinose i ovi polunovinari.
Ako je cilj svega "Šega, šala i pošalica" zaboravite sve što sam napisao.


sa TT

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...