Jump to content
FAS Goran
SikterBre

Kuda ide ovaj svet?

Recommended Posts

Inače, Bora Čorba nastupa 19. Na sns mitingu.
Jedini čovek koji je uspeo da postane legenda i da izađe iz iste!
Kaže AV, da mu je žao pto je Šaban preminuo, i on bi pevao.
Pa da je znao, odložio bi smrt za posle mitinga. dce7fd274149d8a523be7e33da94ce8e.jpg

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jednog dana će proći sve ovo, tada bi najradije gledao da sva ova bolumenta koja olako uzima u usta reč "fašista" i sl. završi iza rešetaka. Koji stadijum idiotizma moraš da imaš da tako pričaš o neistomišljenicima? Ne znam kako je bilo za vreme Slobe, bio klinac tada.

Sent from my 3310

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nismo tada bili baš fašisti, ali smo bili mnogo toga drugog

Inače, ovaj recept primenjuju u većini zemalja EU. Pristalice AFD-a, FPÖ-a i slično su nacisti

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo ga, Brkić još jednom poliva
Ne verujem nikome ni njemu, ali ima čovek teoriju



Послато уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gospode, baci asteroid i budi precizan!

B92: Moj sin je sada devojčica: "Imala je tri godine kad mi je rekla da nije dečak" http://www.b92.net/zivot/vesti.php?yyyy=2019&mm=04&dd=20&nav_id=1532953

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma biiip im taj notrdam,neka se srusi skroz,a kad su nas bombardovali i ubijali neduzne ljude,dal ce to nekad da plate,a mi bogata zemlja pa im dajemo citavih milion eura,bolje da su od tih para napravili garaze po BG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa to je jasno tamo od 1991, kako se fingira demokratija ali samo u inostranstvu, naš problem je što većina ovde ili slepo veruje, ili slepo mrzi po cenu propasti i međusobne mržnje.
Imamo tekuću vodu, struju, prodavnice, kafiće, klima nam je sa sva četiri izražena doba, osunčanost odlična, samo da se opustimo u životu, a zategnemo u odbranu istog i biće nam još bolje.
Uživajte u proleću samo par kilometara od vas je priroda.

Послато уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Grčka je u smrtonosnom zagrljaju nemačke, kao što je bila kroz noviju istoriju, nemačka dinastija na vlasti.

ne pitaju se ništa, ništa ne smeju na svoju ruku i dešava se to što se dešava već 10tak godina .

Ali lokalne vlasti, policija i privatne službe obezbeđenja koje su baš razvijene u grčkoj, odlično filtriraju broj koji može da ostane, brutalni su.

Po onome što vidim za 15 tak dana a resto čitajući, ubijaju ih kao muve, broja se ne zna, jer brojeva nema.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo se vec zna, ali iz dokumentarca Hjustone imamo problem, plan amerike za Yu, sinoc gledao i primetio
Znam da je sledeca Vojvodina, ali ne znam sta je ovo malo ispod nje6c32f21bce9c4771b9e537eb9dfe2d30.jpg

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali objasnice nam kao i za mleko da to nije strasno.... da je to sve prihvatljivo i ispod granice 'ostalih zemalja u okruzenju'... to nije puno, nego je ranije bilo bas malo pa eto, da se standardizujemo. 

 

 

 

 

:sick:

 

 

rekao sam davno, ponovio vise puta u ovoj temi a ponovicu jos jednom: Kuda ide ovaj svet? - u picku lepu materinu!

Edited by PremieRacing

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...