Jump to content
FAS Goran
SikterBre

Kuda ide ovaj svet?

Recommended Posts

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1451719661597142&id=424334707668981
Iskopiran txt sa linka iznad.
Ukratko, počeli da se bacaju pod kola perači šoferki.
Iz sandučeta:

Pozdrav ekipo, obično nisam fan internet špekulisanja po pitanju raznih prevara i sl. ali ovoj neprijatnoj situaciji sam danas lično prisustvovao.

Naime cigani perači prozora su došli na ne tako simpatičnu ideju uzimanja novca. Danas oko 16:15h na raskrsnici kod Ušća u Bul. Mihajla Pupina u smeru ka centru perači prozora su zagovarali momka u WW Tuaregu (dakle idealna zrtva, sam u kolima plus luksuzniji automobil, plus visoka hauba) sa klasičnim ponudama o pranju šoferke ili repovanja, dok se pritom drugi član familije, naravno stariji i blago ometen na iskusan način potura pred automobil sa druge strane tj suvozačke strane. Kada se upalilo zeleno svetlo dečko je krenuo a stariji ciganin sa suvozačke strane, naravno, pada pod automobil. Zatim kreće haos i galama sa sve "lele ubi čoveka" i u veoma kratkom roku se stvara i ostatak familije, njih prko 10! Momka su udarali, lupali mu po kolima psovali ga, sve u svemu pravljnje opšteg haosa ali na svu sreću momak je pozvao hitnu i policiju i ostao suzdržan. "Povređenom" koga su izvukli ispod branika naravno da nije bilo ništa međutim on je glumio kao da je na samrti. Situacija se sve više zahuktavala, i buka bila sve veća, i dečku i ostatku ljudi koji su se našli tu uz njega je prećeno i psovani su, ali ako se nađete u ovoj situaciji slobodno priđite da pomognete pravoj žrtvi tj. vozaču i da stanete u njegovu odbranu. Znaju dobro da ne smeju da vas udare svesni, su cele situacije. Takođe i od sad držite četvore oči otvorene ukoliko vam se pojavi grupica "perača prozora" na raskrsnici!
Siguran sam da će se pojaviti još svedoka da potvrdi ovu neprijatnu situaciju od danas.

U ovoj izjavi bih želeo da ostanem anoniman, znam da možda vest nije relevantna za vašu stranicu ali ste velika grupa i situacija je vezana za BG saobraćaj i voleo bih da što više ljudi bude upozoreno na ovakav potencijalni vid prevare.

Pozdrav

Sent from my 3310

Share this post


Link to post
Share on other sites

U vezi ovog podmetanja pod kola.

Tako je nahebo jedan moj poznanik u N. Sadu, na parkingu ispred BIG-a.

Krenuo da se isparkirava u rikverc i podmetnuo mu se neki matori klošar. Pao dole ”mrtav”! Došla policija, hitna itd.

Matori tražio odštetu. Na sudu, drugar je uspeo da razjasni situaciju, matori nije dobio ni dinara, ali pošto je došlo do suda neko je morao da plati neku kaznu.

I tako je drugar ostao kraći za 30-40.000 uplaćenih u dobrotvorne svrhe...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tražim sebi novi, polovni automobil i naiđem na ovaj:

 

Screenshot_11.jpg

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/13280095/ford-focus-kamuflazni

 

48167012025a-800x600.jpg5560a33cf065-800x600.jpg

Screenshot_12.jpgScreenshot_13.jpg

 

 

Edited by neshaoct
dodao printscreen i slike...dok ga još ne skinu sa PA :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

au svaki dan nova glupost,dokle vise ovaja cirkus,hitno zabraniti sve televizije osim sportskih kanala i da se na par meseci zabrani Internet osim FLCS foruma

a mozemo da sami organizujemo svetsko prvenstvo,jaki smo,a finale da bude igrano na novom nacionalnom stadionu u Surcinu:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Gospođi ili gospođici smeta veliki broj Finaca u Finskoj. :blink:

Sve ovo sa migrantima odavno ne vodi ka dobrom, ali je situacija sve gora i gora. Na ovoj strani ima baš mnogo snimaka u vezi sa njima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja se samo plašim da se onih 620.000 zaista ne ostvari.
Mada, ja neću još dugo... ali vi mlađi vidite

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...