Jump to content
FAS Goran
SikterBre

Kuda ide ovaj svet?

Recommended Posts

Nisam, jer sef nije bio zadovoljan mojim ucinkom posto sam ja rekao da cemo to uraditi za 1 dan sto smo radili za 2 dana, samo dogovor je bio da radimo petorica i da materijal stize u skladu sa tempom rada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I svaku godišnjicu, pritom bi kićenje grada (možda čak i države) počinjalo barem 5 meseci pre datuma, a onda raskićavanje isto tako, oko 5 meseci.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 10/16/2018 at 3:47 PM, djomla said:

Sigurno je do spratova..

Ima tu neka fora sa brojem spratova i obaveznosti ugradnje lifta u stambenu zgradu. Mislim, nije fora nego propis. :) 

Zaboravio sam da li je limit četvrti ili peti sprat, tj. sve stambene zgrade koje imaju npr. četiri sprata moraju da imaju lift, tri i manje ne moraju...ili je taj limit sprat više. U zgradama na Petlovom koje su useljene 1997. godine, namerno su četvrti sprat nazvali ''potkrovlje'', a potkrovlje su onda krstili kao ''tavan'' (iako su tu oni klasični stanovi sa kosim plafonima kao u svakom potkrovlju), ali izgleda je to bilo dovoljno da zgrada ne mora da ima lift.

Ako se već frlja sa nekim veoma niskim cenama po kvadratu, lakše ih je dostići ako zgrada nema lift... :D al' je tupavo tako da kaže, pa onda eto bebe (kao razlog) ulaze u igru. B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako me sećanje dobro sluzi, 5 je minimum za lift (ispravite me ako grešim) a krov je posebna priča, ima zgrada sa 3 sprata, pa onda kreće krov sa još 3 etaže, "investitor" ima dozvolu za zgradu sa 3 sprata a napravi 6. itd, itd.
Mulja se opasno, a kao i obicno na*ebe običan narod.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, sve preko 4 sprata mora lift.

 

Problem je sto se prave zgrade Suteren+Prizemlje+4sprata+Potkrovlje i to bez lifta :) 

Ima 4 sprata :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

to se zove divlji zapad da iznad 4 sprata mora lift,a dal je grdje bilo 41ve kad su svabe bombarovale Bg il sad gde nicu svakojake zgrade bez ikakvog urbanistickog plana u bilo kom delu grada,grdilo:wallbash:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malopre priča devojka iz kurirske službe koja nam donosi pakete svaki dan.
Kolegu njenog, dečko na motoru, udari žena kolima, nije jako, sreća, ali ga obori stopalo je malo sjb, naprslo nešto. Žena, mrtva 'ladna izlazi iz kola, hvata motor pod izgovorom da pogleda štetu i vuče u njenu traku, uz komentare nije ništa strašno, daću ti 50-100€. Dečko zove policiju, a gospođa seda u kola i odlazi, javili su mu se i izdiktirao im je tablice iz ČA.
I tako...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Žena kad je džukela i bahata, gora je od bilo kog muškarca.
A kad pominjemo žene za volanom, uvek se setim jedne... Vozi dete pozadi, 8 sati ujutru, neko kasno jesenje ili rano zimsko doba, magluština napolju da se ne vidi na 30 metara, a ona fura naočare za sunce

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...