Jump to content
FAS Goran
SikterBre

Kuda ide ovaj svet?

Recommended Posts

Serrre mi se više od ove države.
Razbojnici pokradu čokoladice, razlupaju objekat i ispišu naci grafite i nikom ništa.
Ako hoću da dam krv na dobrovoljnoj bazi moram da čekam red...datum...pip materinu... Ne mere kad ti 'oš.
Svaki građanin ove smrdljivije je po automatizmu donor organa.
Nije problem učiniti ,ali ako je mojom voljom.
Imam li izbor. Imam, da budem obeležen. Smradovi!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja znam da je ovaj svima poznat, ali evo i ovde da ga stavimo da shvatimo gde ide ovaj svet...

http://www.najboljiauto.com/jovica-zelim-da-mi-nadete-astru-h/

 

Hoće čovek da kupi Astru H karavan, a ovaj mu nudi bmw coupe:

 

Quote

 

Ja garantujem da je motor dobar
Da je auto legalan
i da nema problema sa elektronikom, elektrikom
samo ako sipate originalno ulje, i održavate kola u servisima u koje ja imam poverenje
 
Mogu da vam nađem auto i za 3500/3700 e u dobrom stanju, ne mora da bude 4000 e
Pošto verovatno niste računali da će vas traženje kola toliko izaći
 
 
Ja prodajm svoj BMW za 15 dana do 30 dana
ali me DUŠA boli
MNOGO GA VOLIM
u PERFEKTNOM JE STANJU!, sve na njemu je SUPER!
ali je troja vrata……………a mi imamo Bebu
Videću da li mogu da ubedim ženu da ostane kod nas makar još godinu dana….
ako ne mogu ga prodati i vama cena je 3500 evra…..
a ja za 3500 e da vam nađem takav BMW, i takav auto NE MOGU
 
 
na 140 km/h troši 5,3 litara SMEŠNO MALO!
na 120 troši 4,7
NAJŠTEDLJIVIJI U KLASI!
IMA LANAC, tako da ste mirni
ima 211 000 km (sada) ali ti motori prelaze 500 000 km
 
 
Voleo bi da svoj auto prodam nekom ko mene ceni
i nekom ko će taj AUTO DA ČUVA I LEPO ODRŽAVA!
 
Ali molim se Bogu da taj auto ostane kod mene još godinu dana…
 
 
Vaš Aca
 
PS.
ako uplatite 18 000 din za traženje kola
4000 din odgovor usmeni je BESPLATAN!
eto to mogu da vam poklonim
majstori NEĆE da vam traže kola besplatno!
 
Sad vi birajte šta ćete!
 
ako krene da tražim kola sutra, auto vas ćeka 17 avgusta, možda dan ranije
i zakazani VELIKI SERVIS!"

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima info zašto ne može Astra... :D to je napisao pre onog gore dela o BMW-u:

 

Quote

Odgovara Aleksandar Todorović: Uvaženi gospodine Jovice, biće mi čast da vam pronađem odgovarajući automobil. Ali morate da mi pošaljete ispravan E-mail. Jer mi se vraćaju svi odgovori koji vam napišem na mejl koji ste naveli u pitanju. Na broj telefona koji ste ostavili niste dostupni.

Moje znanje treba da se iskoristi kao i moja ekipa majstora.

Mogu da vam nađem dobar auto za 4000 evra, 2007, možda 2006  ali možda nađem i 2008. sve zavisi od izbora modela. Nije lako naći dobru Astru H karavan za 4.000 evra. Moram da proverim još jednom ponudu na tržištu pre nego što vam dam konačan odgovor. Bolje je kupiti vrlo dobar auto neke druge marke, nego lošu Opel Astru H. Ukoliko zaključim da vam ne mogu naći dobru Astru H za taj novac, neću moći da vam tražim taj automobil.
Meni je važno da je auto DOBAR, ne da li je 2006 ili 2008. Pre slanje pitanja, uvek pogledajte cene u oglasu. Ako su prosečne cene 5000 evra ja ne mogu da vam nađem dobar primerak za 4000 evra. Ako u oglasima stoje kilometraže 150 000 km, znajte da su realne preko 300 000 km.

 

Ja mogu da vam tražim auto u narednih 15 dana ako vam to odgovora. Pomerio sam odlazak na odmor.
Oostao sam tata jedne prelepe ćerkice pre 32 dana :) pa jedva čekam na odem na odmor :) 
Ako vam odgovora da vam nađem auto dakle do 17 avgusta. Ja sam vam na raspolaganju
Treba mi oko 10 radnih dana od kada mi uplatite novac….za traženje automobila
to naplaćujem 18 000 din unapred za moje MAJSTORE, moram unapred da ih platim
A ako kupite auto moj honorar zavisi od cene automobila, a ako NE kupite ništa, radio sam besplatno! To je rizik koji ću ja da prihvatim radi vas!

 

Mogu da vam tražim auto samo ako pristanete:
– DA ODMAH uradite Servis , veliko servis u servisu po mom izboru, to je oko 250 evra
– I da svakih 5 meseci preventivno kontrolišete auto u servisu koji vam ja odaberem u Beograd  jer inače NEĆU da vam tražim auto, i neću ništa da garantujem za auto!

A, ustvari bi da proda svoj BMW, tako da je ovaj uvod zašto ne može Astra nebitan.

Ne znam što mu odmah nije rekao...''imam svoj BMW, radi, a ne čuje se...'' :D:D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj Todorović mi ooopasno ide na nerve... Toliko prepotentan i ljigav lik. Sve o sebi u superlativima, a svaki test automobila mu je copy paste reciklaža!

 

Ali, ovce su za šišanje!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam na njegove testove kad sam kupovao Toyotu... Test Aurisa je copy paste Corolle. Suština mu je da pljuje po kolegama i VW! I naravno da hvali sebe. A da vidiš kako se naljuti kad mu neko postavi pitanje, a ne uplati lovu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Njemu je VW najgori u najvećem broju slučajeva. Dizel nikako, ponavlja ko švaba tra la la. Samo benzinci, i to gay, po mogućnosti atmosferaši. 

Ma lik je debil, pre 10ak godina neko je pitao koji motor u Fiat Bravo prve generacije da uzme, a ova budala mu preporuči 1.4 12v, a ispljuje 1.9JTD. Kae 2.0 20v nikako, 1.6 16v isto ne valja, troši i skupa rega valjda, a 1.4 12v je najbolji izbor. 

Edited by marko.jovanovic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidi se da poznaje materiju. Ali je originalan onaj ko se upeca ima se oseća kao da je uezo kredit u švajcarcima.:D

Znači 4 soma mu dođe savet..18 soma  još kupovina. Posle ide odma veliki servis + kontrola na svakih 5 meseci kod njegovog majstora..

Sve ukupno brdo kinte a nisi ni provozo auto pošteno..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto je najgore, oni koji se ne razumeju u kola cak ni ono teorijski, ne moraju biti mehanicari vec da znaju nesto, mu itekako veruju. Jedan poznanik je hteo da kupi auto, ja mu pokazem jednog aurisa sa pravih 87000km, dizel, 2.0, 2007,8, i ovaj procita tog idiota neki odgovor i batali aurisa kao skup zamajac itd. A auto casa. Da kazem odmah da nit je moj auris bio, nit sam kmao nesto od prodaje, smao preporucio...
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Valjda smo ovog konsultanta vec davno apsolvirali :) ...

13 hours ago, marko.jovanovic said:

pre 10ak godina neko je pitao koji motor u Fiat Bravo prve generacije da uzme, a ova budala mu preporuči 1.4 12v, a ispljuje 1.9JTD.

Pa dobro, pre jace od deceniju je bio jedan od prilicno njih (da ne kazem vecine) koji se tvrdoglavo drzao teze da je taj dizel zabarsko djubre. Eno neko je skoro opet kacio klip iz prastare emisije "Auto Market" (cipovanje Stila u servisu Curcic i sta covek prica o svojim ranijim predrasudama i onim sto je doziveo u praksi). Secam se dobro svega, posto sam pazario i jos neku godinu pre toga - da sam tada slusao vecinu ljudi i "majstora" kod nas, ne bih ga nikad ni kupio. A vremenom postade kao Golf II. Slazem se da je savet za 1.4 12v vec mnogo gori fail :) .

 

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedino sa čime se snjim slažem je da po kupovini auta mora veliki servis i da s vremena na vreme treba otići na kontrolni pregled

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...