Jump to content
FAS Goran
SikterBre

Kuda ide ovaj svet?

Recommended Posts

Što pričaju danas ceo dan, biće zanimljivo kako će lomiti jezik oko njenog prezimena na engleskom :D:D:P

Il' će im biti lakše samo da kažu ''brat Pantela''. :lol:

 

Sad ozbiljno, treba videt kako će raditi (ono što joj bude preostalo da radi nakon što AV uradi sve što bude 'teo), jer realno čini mi se sposobnom, vrednom. :thumbup: 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa normalno. Oni za pare mogu i tamo da rade :D

Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

zile slepac, koliko sam ga gotivio toliko mi je sad odvratan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Motociklista spazio kako bahati vozač Bentlija baca đubre van kante, pa ga ''kaznio''

 

bentley%20djubre.jpg

 

Svedoci smo maltene svakodnevno kako se neki građani ponašaju bezobzirno, te bacaju đubre van kante ili kontejnera. Takav slučaj dogodio se u ruskom Krasnogorsku, kada je vozač luksuznog Bentlija ostavio smeće van kante, ležerno seo u auto i otišao. Na njegovu ''nesreću'' to je sve video jedan motociklista, koji je došao po đubre, stigao vozača Bentlija, a onda mu isto smeće ubacio u kola.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Indijac 15 minuta blokirao hitnu pomoć

 

Retko ko je uspeo da ujedini internet kao jedan Indijac, kojeg zbog njegovog dela sada mrze široke narodne mase. Naime, on je svesno i namerno blokirao vozilo hitne pomoći koje je pod punom zvučnom i svetlosnom signalizacijom jurilo u bolnicu, prevozeći bebu koja se borila za život. Nije dozvolio preticanje punih 15-20 minuta, čime je za toliko produžio trajanje puta do bolnice. Tek pre same bolnice je skrenuo u sporednu ulicu, gde ga je uskoro uhapsila policija. Čekaju ga optužbe za nemarnu i opasnu vožnju, ali verovatno i poseban tretman u policijskoj stanici.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od ljudi koji su bili u Briselu čujem da belca gotovo da ne možeš da sretneš na ulici (makar u radno vreme).

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moram podeliti danasnje iskustvo sa vama, naime....pre mesec dana smo radili jedan auto i vlasnik je rekao da je auto za prodaju, malo sredi i proda...time se bavi. Uradili sve sto je dogovoreno i taj deo price se zavrsava. Prosle nedelje me zove taj isti covek i kaze da ce auto verovatno kod mene na pregled ,jer tako hoce kupci i moli me da ne kazem sve sto vidim. Naravno , rekao sam da sve sto vidim moram reci i da drugacije ne moze.   Pre par dana me zove jedna nasa stara musterija i pita da pogledamo neki auto za kupovinu. Danas dolaze zajedno i shvatam da je to taj auto, vlasnik auta me juri tri kruga po servisu......ja bezim jer znam sta hoce...da mi kaze nesto precutim. Na kraju se krijem u kancelariju gde me uskoro covek pronalazi i kaze...Gorane....pssst...i rukom prekriva jedno oko....kao...zazmuri malo... Onda krece drama....izbacujem ga iz servisa....dobro je sto se nije branio...bilo bi svasta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...