Jump to content
FAS Goran
SikterBre

Kuda ide ovaj svet?

Recommended Posts

Video sam i ja na fb. Iskreno, mislim da se sprda covek :D nema sanse da bi sve radilo kako treba a da OVOLIKI deo fali :D nisam citao komentare, mnogo ih je bilo. Sta je ovo? Remenica kompresora klime?

Edited by majkicbane

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze sve da radi...elm pre godinu dana mi kaze poznanik jbt nesto mi ispalo na patkingu dok sam se okretao i prolaznik mu pokaze, i on otvori haubu kad sve deluje ok, inace decko se uopste ne razume ni ic u kola... Kaze ma sto posto nekom nesto ispalo a ja to nagazio i nastavlja pricu, sledeci dan tek krene da mu svetli lampica akumulatora i da izbacuje gresku pa je zvao elektricara da zakaze remont, u tom trenutku skopcam o cemu se radi i odemo do njega i otvorimo haubu, kad ostalo srce tj guma cela od remenice pk kaisa na radilici, i spaner se istegao do kraja i po malo vrti kais malo proklizava, ja mi brzo skinem kais i ubacim i gepek da ludak sutra ne vozi tako do servisa posto moze da se podvuce pod zupcasti.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Desava se ali retkoo bas bas. I nama u firmi na Iveco slicna prica. Ispala remenica a remen spao na srce i radio je tako i doso iz Leskovca, rastego se spaner i drzao nekako. I nama nije bilo jasno. Ovo je drugi put da cujem za ovako nesto. Jednostavno sreca njegova, Bozic bio, pogledao ga odozgo Bog i nije podvuko kais pod zupcasti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad je dobio Kleo i Adriana Lima, nista me vise ne cudi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da nije bre ovo sa Sigalom neka zaebancija?

Dobio je sigurno, vucic mu urucio pasos, sto, sta ima veze? Po meni to ne moze da skodoi, bas naprotiv :)

Skodi*

Share this post


Link to post
Share on other sites

I onda Švajcarci glupi, ne znaju da žive i uživaju... Bitno da mi znamo.

B92: Mole građane da ne plaćaju porez jer imaju previše http://www.b92.net/biz/vesti/svet.php?yyyy=2016&mm=01&dd=13&nav_id=1084781

 

Kanton Zug ti je najjači kanton, tu su sedišta većine Švajcarskih banaka i sefovi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da nije bre ovo sa Sigalom neka zaebancija?

Dobio je sigurno, vucic mu urucio pasos, sto, sta ima veze? Po meni to ne moze da skodoi, bas naprotiv :)

Skodi*

Pa ima veze kad pročitaš kroz kakve peripetije prolaze oni zaslužni i koliko su ga čekali...

GLUMCI, MANEKENKE, SPORTISTI Evo ko su stranci koji imaju SRPSKI PASOŠ http://www.blic.rs/v1qqtky

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...