Jump to content
FAS Goran
SikterBre

Kuda ide ovaj svet?

Recommended Posts

Prekjuče u 19:20 (bitno zbog ostatka priče :) ) stajem na semaforu kod Volksbank lizing placa na novosadskom. Po 3-4 autombila u brzoj i srednjoj traci i 2 u sporoj.
Ja se prebacim u sporu i ispred Seicento upravo staje i Rav4 pre njega.

 

Izlaze dva medveda iz Seicenta i pokušavaju da otvore vrata ovom u Rav4, a desni kreće da uvrće brisače. Legnem na sirenu i uz malo dogovaranja sednu u kola i odu uz još lupanje vrata od Rav4.

 

Obiđem ih oboje i u Toyoti sed čovek sa naočarima od 60+ godina sa ženom približnih godina.

Celo veče sam razmišljao gde živim i na šta smo spali.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A šta reći za ulicu Pere Velimirovića ka Topčideru semafor, samo jedna traka a red zna da bude kilometarski, a semafor traje nekih 10-15 sekundi? Svaki put se nađe neka bahata budala da pretekne 30 automobila i stane prva na pešakom iskosa, pa ne mogu ni ovi koji se isključuju iz Rakovice da se mimoiđu. Dobijem sličan gnev kao ti iz Seicenta, veruj mi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E svašta, aj razumem da je neko transrodna osoba, ne oseće se kao muško, ali da konjina od 46 godina hoće da bude šestogodišnja devojčica, to mi ne ide u glavu. A tek mi nisu jasni njegovi novi "roditelji". Sve je to bolesno. Ne bi me čudilo da ga novi mama i tata iskasape, žrtvuju, muče itd. Serem ti se u liberalizam. Će da vidi kada ga umlate na ulici negde.

A i ti Aco, gde nalaziš ove vesti? Daj nešto lepo. Evo, moja tašta je kupila Ford Fiestu 1.8TDDi - 2000g. Kupljen je na placu, auto je kao čaša, nisam verovao, danas sam ga video. Nema ogrebotinu, unutra apoteka.

Edited by marko.jovanovic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo, moja tašta je kupila Ford Fiestu 1.8TDDi - 2000g. Kupljen je na placu, auto je kao čaša, nisam verovao, danas sam ga video. Nema ogrebotinu, unutra apoteka.

 

Iz te case svi su pili :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Već vidim iskomplekisranog pripadnika interventne koji šokira klince jer nemaju ličnu.

 

Mene svojevljno drmnuli onim integrisanim u baterijsku lampu,nimalo prijatan osećaj.

Edited by Kaniđa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti pripadnici interventne su potezali i pimparicu na jednog naseg clana.Sva sreca imao je pancir...posle su se zgotivili pa su ga usluzno vozali po gradu...


Trebao bi da ga upoznas,ne bi te drmali posle ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...