Jump to content
FAS Goran
SikterBre

Kuda ide ovaj svet?

Recommended Posts

Pa ovo je bilo i za doba najžeščeg komunizma u SFRJ uvek je trebao neko da diže ruku i milsi onako kako mu se naredi,samo sad moderno doba pa se teško bilo šta sakrije.

 

U skupštini jedva da sedi 10% obrazovanih i pametnih,nauči kako da ubaci karticu i gde da stisne za "DA" i "NE" i to je sve što se traži od njega.

 

Još je ova diplomirani komunikolog vidi čuda na Mega trendu  :laughing:

 

Boli nju biiip u dupe,državne jasle,dobra plata,i ja bih voleo da budem ovako glup i dobro plaćen.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesam glup  :laughing: bolje da mi tata dao 3000 € da završim nešto na Singidunumu,učlanim se u starnku i sad bi bio u skupštini,ovako sto podupirem diplomom da se ne klati  :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad bi platio 2000 funti kaznu što prevoziš izbeglice (nebitno u kamionu ili na) ko zna kako bi reagovao.

Ortak koji vozi često za Englesku kaže da sa one strane granice ne j.ebu nikog osim vozača i da su veliki problem. Razvaljuju saduke, cepaju cerade , skidaju plombe ne bi li se ušunjali.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas kupim aparat za brijanje burazeru za poklon, oni stave kutiju u kesu i to je to. Ja odnesem on otvara a u kutiji samo punjac. Zovem call centar i reko takva i takva situacija treba mi odmah neka neko samo bude u radnji dok se ne pojavim. Kaze ona pa dobro rade do 16h idite sutra u 9 ujutru. Slusam i pocinjem da gorim i spustim. Zovem opet reko dajte broj od radnje oni kao nemaju telefon, ali mozete da otvorite reklamaciju. Kakvu bre reklamaciju hocu ono sto sam kupio pre pola sata. Kaze pa mi samo to mozemo da uradimo. Reko ok videcete ujutru sta ja kao potrosac koji smatra da je pokraden od strane vaseg zaposlenog moze da uradi.

Idem ujutru i zaista cu napraviti haos, jebena Tehnomanija i retardi koji rade tamo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi jednom odneli kući dve desne patike. Najsmešnije od svega što smo tražili iz magacine / ne probane, riba donese mi kao gledamo svako po jednu (da nije neki šav loš i slično). Tek sam provalio kada sam krenuo da menjam pertle.

Okrenem radnju oni se izvinjavaju i lako rešim problem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tehnomanija je cist kriminal, dok nisam pripretio inspekcijom, samo su zavlacili... Cim sam spomenuo clan zakona i da cu resiti u inspekciji, momentalno sam dobio pare nazad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ne mogu da tolerisem takve stvari, njihovo je da upakuju u kesu bez da trunku posumnjam sta je unutra a moje je da platim. Prvo da dobijem sta sam platio a onda jedan mail direktno direktoru pa neka sece gde treba, necu da trosim svoje vreme na dijabole.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Možeš budak da staviš u torbu i da sa njime pređeš ceo svet,on će opet da ostane budak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije mi jasno zašto ga drže. Čime ih on drži ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poslušan i odan pre svega,skoro pa kao pudlica  :D Vođa reče da nema zamenu za njega,toliki je bio ekspert za vojsku da je to neverovatno više niko neće voditi vojsku kao Gašić.

 

Meni ga žao opstane posle umešansoti u pogibiju sedmoro ljudi,a padne zbog neuspelog humora  :p

Edited by Kaniđa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sjebao ga šef. Kaže da je uvredio sve žene i više ne može da obavlja svoju dužnost.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da hoce vucic i onu k**avu zoranu da smeni, glasao bih za njega.. i ako sam uvek za vojvodu bio :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa dobro zemlju nam vode njegovi ađutanti,tako da ono ne rađa jabuka krušku  :laughing: samo što se go radikal na određenoj temperaturi pretvori u naprednjaka to im je tako fabrički  :harhar:

 

Kad god plaćam porez na oružije ja se setim tog vojvode koji bi nas kao preporodio  :thumbdown:

Edited by Kaniđa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...