Jump to content
FAS Goran
SikterBre

Kuda ide ovaj svet?

Recommended Posts

Da li je tacna informacija... za one buseve sto voze za i iz Grcke.. zapalise se ..qq. .. nocas mi javlja drug da je posao na ovamo i pokvario mu se bus ...pa cekali drugi... nemam reci..

Edited by Dimitrijus

Share this post


Link to post
Share on other sites

ti busevi se ne gase od maja do oktobra......ne verujem da im se vrsi bilo koja kontrola dok ne stane/crkne....ali najjaci su ovi sto da liizjavu da se prosulo maslinovo ulje na motor pa se zato zapalio  :laughing:  :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam da li se još neko loži da sprečava ovo :D

U Nemačkoj ima gay parada u kožnoj odeći, pa to je Sodoma i Gomora za naše gay parade pa niko ni ne konstatuje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi smo u najboljoj poziciji što se migranata tiče. Samo kod nas neće da ostanu :D

 

I moram da priznam da je to jedna od retkih stvari za koju smatram da je naša vlada vrhunski odradila. Mogu da prespavaju i da jedu, ali kada odu nema povratka.

 

Lepo skupljamo poene, a prilično sam siguran da neće ostati migranata kod nas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

bas kao sto si rekao, nece ih biti zato sto ne zele da ostanu tu ... 


Sto se tice vrhunski odradjenog posla, ko je njih postavio tu gde su? zar ne bi trebao da postoji neki centar ( blizu madjarske granice) gde bi oni trebali da se odvode? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Doduše i njih kapiram. Ako su prešli toliki put neće sigurno da se zaustave u tamo nekoj Srbiji.

 

Misilm da to svi dobro znamo, zato se mi jedini i radujemo kada dođu migranti :)

Čuo sam priču da sve prodavnice, pekare i menjačnice oko autobuske stanice u Beogradu cvetaju. Nije baš da naši neće profitirati na ovome.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je jako ružno od nas, ali očigledno se dešava na svakom koraku.

Bilo je u početku u novinama da im menjaju evro za 100 dinara najviše, a sada se više ni ne spominje (verovatno su prestali naši to da rade :D ).

Share this post


Link to post
Share on other sites

bas kao sto si rekao, nece ih biti zato sto ne zele da ostanu tu ... 

Sto se tice vrhunski odradjenog posla, ko je njih postavio tu gde su? zar ne bi trebao da postoji neki centar ( blizu madjarske granice) gde bi oni trebali da se odvode? 

 

Ima, Kanjiža a kako čujem i kod Kvantaša se sprema jedan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo konačno objašnjenje migrantske krize na jednostavan način a da ne vredja inteligenciju.

https://youtu.be/RvOnXh3NN9w

 

Klasicna zapadna propaganda. Sve je vise manje tacno, ali prva stvar je laz, kako je doslo do izbeglicke krize. Kada se cela prica zasniva na prvoj lazi lakse je za vecinu da proguta sve kao istinu. Ko ne razume o cemu pricam neka pogleda Zeitgeist.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo prva? Laž je i da oni ne žele kršiti zakone, a samim dolaskom bez papira krše zakone i to dosta njih.

 

Svi su školovani? Kako da ne.

 

Zaposliće se? Da, a gde? EU ima najveću stopu nezaposlenosti u svojoj istoriji.

 

I čim vidim neku "humanitarnu organizaciju" na nekom video, dobijem proliv.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...