Jump to content
FAS Goran
SikterBre

Kuda ide ovaj svet?

Recommended Posts

ovako bi ja sa njima


evo cujem po nasem zakonu od 3 do 15g zatvora....dovoljno im je 1g u zabeli, tamo obozavaju pedofilicare i otmicare dece , ne bi izdrzali ni 3meseca

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam se cudio kad sam bio u Nemackoj. Izasli da prosetamo, sa nama posla ujna i bebce u kolicima. Kaze idite jedan ispred a drugi iza. Ja mislio zeza se, kad ona ozbiljna. Kazu uvek idu tako, kradu se deca samo tako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma i ova prica cela mi je nelogicna. Pratili majku, oteli dete (a majku ostavili na ulici da radi sta hoce, dok su mogli i nju da strpaju i ostave na nekoj livadi da je neko nadje za dan-dva) , imali pasos za dete a tek tako se istim kolima pravo a.putem zaputili na granicu!?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za koga ti navijas?

Ocajnici, narkomani, bolesnici, degenerici! Nema to mozga da razmislja, sto je u ovom slucaju dobro. Mene jedino nervira sto se ministar trpa gde mu nije mesto i novinari koji od njega prave heroja ... zamisli, ministar ide juri otmicare o kojima ne znaju ni da li su naoruzani ili opasni ili sta god.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma i ova prica cela mi je nelogicna. Pratili majku, oteli dete (a majku ostavili na ulici da radi sta hoce, dok su mogli i nju da strpaju i ostave na nekoj livadi da je neko nadje za dan-dva) , imali pasos za dete a tek tako se istim kolima pravo a.putem zaputili na granicu!?

 

Apsolutno! Nisu promenili kola i to sa sve stranim tablicama, metalik BMW, koja je u sred dana videlo bar 20 svedoka? Bežali istim tim kolima baš auto putem, gde nema šanse da te ne vide i ne pojure? Ministar u "šesnestercu" sa gomilom kamera, taman u trenutku kad se razvaljuje rampa na naplatnoj? Mnogo je!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ministar je valjda bio u NAVAK-u kod glavonje snimali su emisiju SAT.Sto je tu blizu pa se pojavio da se slika.To mi i ima smisla dok je ovo ostalo malo nelogicno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni nije jasno otkud bas slika te devojcice u laznom pasosu? Onda su oni to planirali, bas nju da kidnapuju?

A sa druge strane, ako su to isplanirali, spremili puna kola decijih stvari, sediste, flasice, pelene i sve, a tako naivno krenuli u beg...

Mislim, nisam negativac, drago mi je sto je nadjena i vracena svojim roditeljima, ali, kao sto kaze Dante, skroz cudno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nije ta devojcica, stavis sliku deteta od 1god i trazis slicnu, pasosi su validni, nije falsifikat....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Realno, ima dosta čudnih okolnosti. Neću da budem neki baksuz i to, ali upravu ste.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali i kad je danas u trendu postavljanje svih poza, svakog koraka malog deteta na drustvene mreze...

U redu je to, da je svaki roditelj ponosan na svoje dete, ali ne mora bas sve da se deli sa drugima, jer tamo moze bilo ko da vidi, kontaktira, prati, bilo sta...

Malo opreza ne bi bilo na odmet...

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa naravno, stavis ko sme da vidi i gotovo. A kako to da objasnim mojim roditeljima od 60g? jbga sve je lako kad si mlad 


jel tako totti?

Edited by Zhorz

Share this post


Link to post
Share on other sites

To ste upravu,sto se mene tice ja nikad ni ne stavljam svoje dete na fb. Al jes moja gospodja.

Doduse i ona se ohladila od toga. Generalno i strucjaci upozoravaju kako delite informacije na net-u. Ali narod ko narod...

Share this post


Link to post
Share on other sites

A slike otete (i sva sreca vracene) devojcice i dalje stoje na Facebook-u...

Dzabe mediji zamucuju slike na kojima se vidi lice deteta - kada ga roditelji javno postavljaju da ga svi koji pozele vide... cak ga nisu zastitili ni da samo prijatelji vide!

 

Naravoucenije: Roditelji nemojte kaciti slike dece na Fb... ili ih makar zastitite da ih ne moze bas svako videti!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...