Jump to content
FAS Goran
SikterBre

Kuda ide ovaj svet?

Recommended Posts

Najžešće je što su našli na fejsu onu što je nosila transparent protiv patrijarha,tek sad viidm koliko naš narod ima mašte kakve joj želje i pozdrave šalju  :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa tek su se sad zeznuli,koliko ih je ljudi proklelo zbog blokiranog Beograda nisu ni svesni :D sledeće godine moraju grad da menjaju :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa izgleda da ne živimo u istoj,oni pričaju da je Srbija tolerantna prema pederima,al ja nešto nisam čuo za to :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa generalno njih niko ne dira, sta oni rade, gde zive, gde idu u prodavnicu, gde izlaze ako je tako kako oni pricaju ovih dana??? Obicni pederi zive kao normalni ljudi i boli ih du#e, a ovi poznati da bi opravdali pare koje su pokupili od raznih organizacija prave program i zabavu za siroke narodne mase ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa generalno njih niko ne dira, sta oni rade, gde zive, gde idu u prodavnicu, gde izlaze ako je tako kako oni pricaju ovih dana??? Obicni pederi zive kao normalni ljudi i boli ih du#e, a ovi poznati da bi opravdali pare koje su pokupili od raznih organizacija prave program i zabavu za siroke narodne mase ...

 

U to nema sumnje  :laughing:

Edited by Bambula

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam da li se neko seca da sam pre nekoliko dana pisao kako su zatvorili pekaru na 7 dana zbog neizdavanja fiskalnih racuna. Evo, danas su otvorili prvi dan, i nastavili po starom - ponovo ne izdaju! Nikad nikog nisam prijavio, ali dodje mi da ih ja prijavim... pa kakvi su to ljudi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod mene u komšiluku se pre godinu dana otvorila pekara (Kruševac je u pitanju). Razbijali su se od posla, međutim jednog dana ispred zgrade pričamo i većina reče da nije dobila račun kad je kupovala hleb i slično. Ne smatram da smo drukare već mislim da smo izvršili svoju građansku dužnost iz razloga što smo gradonačelniku poslali pismo u kome smo prijavili tu pekaru zbog neizdavanja računa. Nekoliko dana nakon toga na pekari je pisalo Zatvoreno, zbog renoviranja. Prošlo je 10 dana otvoriše oni pekaru ponovo a sto prepun računa i sad čim neko uđe prvo ukucaju račun pa tek onda prodaju proizvod.

Edited by Axic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja svaki račun platim još prvog dana kad mi stigne i redovan sam platiša čak i TV pretplate, ali kad vidim gde i kome pare od PDV-a završavaju, uopšte više ne osuđujem ove koji ne izdaju fiskalne račune.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Time se opet vracamo sve vise u sivu ekonomiju i iznova i iznova. Jeste nerealno da se te pare trose sve i svasta ali budzet mora da se puni i kes da se obrce kako god to nama izgledalo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve se ja slažem... Ali kad vidim da direktor gubitaša Srbijagasa ima platu preko dva miliona dinara i da Toma Nikolić vodi ženu i buljuk telohranitelja u Ameriku, postane mi svejedno da li ćemo kao država i bankrotirati...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pomislim da li smo mi blesavi sto sve placamo sto god ko zatrazi... ili treba jos vise kaznjavati one sto to ne cine - niko neca da placa a svi hoce da imaju besplatno skolovanje, zdravsvo...

Pekare makar imaju veliku zaradu - na pecivima 200- 300%, a puno im je da daju 20% poreza.

Share this post


Link to post
Share on other sites

upravu si za to ali onda caskom povecaju gorivo, cigare, alkohol  i rupa se popuni... Kako god obrnes mi nadrljamo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slažem se da treba prijaviti svakoga ko izbegava izdavanje računa i time izbegne plaćanje poreza. Svaki taj dinar koji se ne naplati na tom mestu platimo ga svi zajedno na neki drugi način ponovo (već smo ga platili u pekari ili gde već jer je sigurno uračunat u cenu)!

Lično do sada nisam nikoga ali ozbiljno se meračim baš na jednu pekaru iz kraja. Em izuvaju sa cenam jer konkurenciju nemaju, često znaju da zaračunaju i koji donar više a još i nedaju račune skoro nikada. Zatvarani su zbog toga par puta ali bez efekta očigledno.

Edited by Markobgd

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Sve je to dobro smišljen marketing. Zanimljivo da nijedno staklo (osim na nesrećnom busu) nije stradalo. Ko ima toliku moć ?

Kada nema para i hleba daj narodu kolače i igre.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...