Jump to content
FAS Goran
SikterBre

Kuda ide ovaj svet?

Recommended Posts

Pa sad. Možda taj auto stvarno više i ne postoji. Neko je iskoristio priliku što kvalitetni snimci ne postoje.

Možda i nema neke teorije zavere, nego se jednostavno čovek izvukao, ko će ga znati...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali imao je sigurno mobilni telefon i kao što su natrčali na ovog mesara pomoću podataka baznih stanica tako mogu i vozača Mini-ja da otkriju. 

Jedino ako nije Mini Telenora pa im ne daju podatke.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izašla je slika u Blicu. Ako je to taj, imaju mu i pravac kretanja (sekao raskrsnicu kod pauka na starom sajmištu) i još više olakšan posao praćenja preko baznih stanica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Još je ovo crno beli snimak i boja ne može najbolje da se utvrdi, mada meni nešto deluje crveno ili plavo..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto ne rece odma kurva ... novinari su krivi za sve, on kontraverzni biznismen, ona starleta, sve to da im se uvuku u guzice i da zarade po malo i jedni i drugi ... a od svega toga je narodu muka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvi put sam pre neki dan čuo za ovu i već evo je zbog svoje gluposti i proseravanja postala poznata.. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zašto u ovoj zemlji ne možeš dobiti pun komfor za plaćenu uslugu.

Moj slučaj sa Telekomom je jedno od tipičnih naših burazersko mafijašjih oligarhija.

Posle višegodišnjeg konzumiranja njihovih limunada produžim ugovor jer sam jelte prinuđen... Kad jedem g##na, da ih jedem do kraja ali mi krivo što mi kašiku ne menjaju!

Dakle, obnovim ugovor na iP TV i požalim se na hebeni daljinski upravljač a oni umesto da mi kao "vernom" korisniku njihovih sranja uruče zlatni... daju mi neki iz krio frižidera kome nakon dva dana otkažu organi usled naglog odmrzavanja.

Kakav biznis. O Bože!

Uzeo bih ja univerzalni ali ne može bre pa sam i za tu opciju uskraćen.

Ništa, načestitaću im se mame pa će vidimo ko se može niže spustiti.

Debili!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesu fini ... dok ne poludim zove me iz vipa da mi kaze da nisam platio racun, ja kazem da znam i da cu ga platiti kad primim platu koja navodno kasni, kad zena poce mene da ispituje gde radim, zasto radim dzabe i slicno, ja je pitao u fazonu Sojica da je ne zanimaju mozda i neke druge dimenzije i cifre, odakle joj pravo da me to pita, a ona se okrenula sa stolice od smeha, posle je pitam zasto me ne zove na njihov njesra broj, a ona kaze da je zvala 2 puta i da nisam dostupan, ja joj objasnim gde je problem i da danima niko ne moze da me dobije, a ona kaze da se obratim vip-u u Smederevu i da pna nije nadlezna za to, jos jednom mi napomenula da platim racun i spustila slusalicu :D

Edited by beli_Punto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni trend lepo radi od decembra i samo njega koristim jer mi je jaci od komp-a :D

Da se pozalim malo i ja:

Zimus sam bio na nekim j.radovima i naravno otvorim tekuci u Efg banci ali me iz firme prinude da otvorim u jeb. Socite Gen. Dva dana sam otvarao obican tekuci kod njih i celo vreme kod njih nesto kilavo, naopako, specialno itd.. Nula banka. Maja odem da zatvorim racun jer vise ne primam platu preko racuna i oni mi predloze da ga zamrznem na 6meseci bez troskova obrade i ja pristanem. Pre neki dan mi stigne sms da izmirim dugovanja u iznosu od 550din iako sam ostavio neku sicu na racunu i "zamrzao" racun. Ja odem juce do banke da vidim sta je. Pogleda radnica i jos se setila da smp ga zamrzli i kaze, idi na sprat kod kolege. Pogleda on i racun aktivan! Nadje i moju molbu iz maja meseca o zamrzavanju koju je on prosledio filijali tek juna a oni mi ladno nisu zamrzli racun i sibaju odrzavanjr i dalje. Kaze, evo od sutra je zamrznut, a ja ga pitam sta cemo za pare,on ce, pa nije neka para, ce vidimo, ja ne smem gore da ih zovem, desavaju se propusti, jbg.. :) Ja mu reko da to necu iz inata da im platim i moracu sutra da zovem da se zalim da vidim bas sta ce da bude.. Desavaju se propusti, jbg.. kad ti bankar kaze :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

MS PK, u Intesi recimo ti ne skidaju mesečno održavanje ako nemaš promena na računu, tj ako je u stanju mirovanja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve mi je to jasno. I u ovoj prvoj, za sat vremena zavrsim i racun i sifre i el. banking i sms usluge i karticu za 7 dana, a kod ovih - mislim da sam karticu dobio posle dva meseca!

Share this post


Link to post
Share on other sites

A osim toga, loše su im ribe

Ako mislis na ove na Kosi,potvrdjujem! :) Plus sto nekad pricaju sa strankama kao da ih je neko startovao,pa hoce da ga odjebu! :)

Edited by Marko BK

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...