Jump to content
FAS Goran
bojan dim.

Fiat 500L - iskustva vlasnika, kupovina, saveti

Recommended Posts

Meni je danas 15ti dan od kada sam platio ucesce i odobren kredit, a nemam ni br sasije jos uvek. Drugar je pre pet dana dobio broj sasije, ali auta jos uvek nema niti se zna kada ce doci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Živo me interesuje hoće li imati ovaj stiker, ili je to bilo samo na sajmu?

 

cxca11020.jpg

 

Napravićemo ga, nije problem :thumbup: i dobićete ga gratis svi vlasnici 500L Nacionale.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja koliko znam ne ide tim redosledom!? prvo se odobri kredit, pa dobije br sasije, onda se plati ucesce , pa tek stize auto iz fabrike

Niko ti ne brani da platis ucesce ako ti je odobren kredit.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A, na konto cega placas, po kom racunu :rtfm: , za koji auto, ako nemas broj sasije. ako si platio, ti si onda dobio racun, u racunu ti pise broj sasije, uradjen ti je tehnicki, idi onda registruj auto u uzmi tablice i cekaj da ti stigne auto da ih zakacis :lol:  ne bih rekao da to tako ide. mozda si ti dao kaparu :question:


 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ucesce je 3525eura za crveni sa prvim paketom, jel tako? Toliko sam platio i dobio potvrdu da sam platio celokupan iznos UCESCA. Imas izbor, dati kaparu ili UCESCE, jer je cena fiksna, model je odredjen unapred. Platio sam jer sam imao dinare i moze da se plati samo u dinarima, pa da mi nebi stajali kuci platio celokupan iznos UCESCA. Malo jasnije sada?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma samo mi nije jasno zasto to niko od nas nije uradio tako, a i ja sam u auto kuci pitao da dam ucesce odmah , ali su oni rekli tek kad stigne sasija i kad banka plati svoj deo. je l ti sad jasno sta mi nije jasno  :help:

Edited by Woodoo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moja dva drugara su uradila isto ko ja. Otkud znam. Stojanov ima predstavnika banke kod njih u salonu. Mozda zato moze ako zelis, jer ti od banke ionako sve zavisi. Kad su nam javili da je odobren kredit rekli su da mozemo otici i platiti ucesce. To je to

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma slazem se, sve  to zavisi od kuce do kuce. hteo sam malo da se nasalim dok cekamo da nam stignu kola, da nam bude lakse. bice sve to ok, jedino sto ste vi u NS malo daleko od KG pa cete i duze cekati  ;)

Edited by Woodoo
ne citiraj upis iznad

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa da, nekoliko sati duze:-) Ima ih dosta koji su vec dobili. Pogotovo ovi sto su kupili na sajmu. Vec se odavno vozaju. najvise im kasni crveni sa prvim paketom, iz nekog razloga. Tako mi rekli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ucesce se uplacuje na racun auto kuce,br. predracuna gde je ime kupca i svi podaci o vozilu je poziv na broj.Sa potvrdom o placenom ucescu se ide  u bankau i oni posle uplacuju ostatak para.Barem je tako bilo u mom slucaju.Najbolje je uplatiti ucesce u banci gde auto kuca ima racun jer je najmanja provizija.Btw,danas sam zvao auto kucu da se raspitam dokle je stigao novi prevoz i rekose mi najverovatnije sutra!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav članovima FLCS!

Danas preuzeo 500L u AK Kole. Dokumentacija predata na sajmu 26.03. Kredit odobren posle 3 dana. Profakturu dobio 16.04. Juče me zvali da danas preuzmem vozilo (registrovan). Sve dogovoreno je ispoštovano. Motor 1.6mjet, paket 1, doplatio parking senzore, crvena boja. U rezervoar sipaju (samo) 3l goriva.

Nadam se da nećete dugo čekati svoj 500L.

Pozdrav!

Послато користећи Тапаток 2

Edited by svetislav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Motor 1.6mjet, paket 1, doplatio parking senzore, crvena boja.

 

 

Je l to znači da je moguće doplatiti parking senzore bez celog drugog paketa?

Edited by TinkyWinky

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste, i maglenke mozes. U NS pocelo, drupar dobio pre par dana a nisu mu javili:-) Narucio je 28.03.Isao danas po njega. Taj crveni benzinac sa prvim paketom je najtrazeniji, najvise kasni. Stojanovu su rekli da do 1.05.ce biti vise vozila, malo jos strpljenja kazu.:-) Aj dobro

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Motor 1.6mjet, paket 1, doplatio parking senzore, crvena boja.

 

 

Je l to znači da je moguće doplatiti parking senzore bez celog drugog paketa?

 

Po dogovoru sa dilerom (van paketa). Ugrađeni u servisu - u boji vozila. Senzore dogovorio još za vreme sajma, radi garancije (160 evra).

I dileri su očekivali bolju dinamiku isporuke, nešto je bolja isporuka zadnja 2 dana (njihove reči).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inace nema one nalepnice NACIONALE. Hvala bogu:-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...