Jump to content
FAS Goran
bojan dim.

Fiat 500L - iskustva vlasnika, kupovina, saveti

Recommended Posts

Deda, polako sa slikama i utiscima, jos normalno nisam ni prdnuo u njega :D

 

Hvala svima na cestitkama, nadamo se da ce sluziti dobro.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Citam danas na sajtu da je cena 500l modela 7400 eura pa mi nista nije jasno o cemu se tu radi,das jedan auto na reciklazu i das jos polovnog punta????

Edited by xenon

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fenomenalna ponuda,ja ima pc i razmisljam se opasno da uzmem 500 l, ako bi bila mogucnost da se uzme diZlo to bi bilo fantasticno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stigao mi auto u AK(jucer mi javili,ali sam bio na sluzbenom putu,vratio se tek  oko ponoci kuci) iako sam se bio uplasio kad ce,jer su imali onaj jedan odmor od 10 dana i drugi najavljivali za juli,a koliko je urke cekao to je vec legendarno.Sad ispada da ja i nisam dugo cekao(20.06.-16.07.),danas da im odnesem ostatak para i ostavim im da mi registraciju oni odrade,pa da ga preuzmem u sredu  :fun:  :guitar: .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma udri samo sa zaebancijom, bas te briga  :laughing:  Sad moze da me zeza ko hoce, ja vozim svoj auto  :harhar: . Nego interesuje me, bese samo Sesirdzija cekao duze od mene? Zanima me koji sam na listi najduzeg cekanja auta :D

I ti ispod mesec dana? Neka ti je sa srecom, ocekujemo te da ga predstavis :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za povecanje naknade za odrzavanje racuna saznao sam kada su me lopovi iz banke porukom obavestili o ratama za naredna 3 meseca, pa sam zato otisao tamo. Onda sam, radi reda pitao o stanju na mom racuna i konstatovali su da dugujem 38 dinara. Na moje neskriveno iznenadjenje, saopstili su mi da je poskupela nadoknada za odrzavanje racuna....

inace, prilikom potpisivanja za kredit trazili su mi da potpisem zaloznu izjavu, tj. ako ne izmirim kredit, banka uzima auto. Utvrdio sam kasnije da to nije po ugovoru i insistirao sam da se ta zalozna izjava pocepa, sto su ucinili. Tada radnica, sada upravnica ili jos gore direktorka, ne znam sta je, pravdala se da sa svim papirima koje stampa za kredit, stampana je automatski I ta zalozna izjava.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čestitaju mi svi rodjendan kako sam otvorio oči.
Nepoznat broj oko 10h jutros...
AK KOLE...Dobar dan stigao vam je auto jutros :) Nevericaaa...
26. dan od naručivanja..i baš danas :)
"Mornar" je stigao!!

 

cxcv9744.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Srecno, da ga u zdravlju vozis!

I srecno sa bojom :) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ova kombinacija boja uživo izgleda lepše nego na slikama. Čestitam, sa zadovoljstvom da ga trošiš ... 

 

p.s. još malo pa ćemo na forumu da budemo brojniji od stilista ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Narode, kako se nosi 0,9l motor sa cng sa vozilom? Jel mrtav konj i šta mislite koliko je izdrživ, s obzirom na uslove rada?

Share this post


Link to post
Share on other sites

auuu :fun: kako super izgleda ficko,pa bolji poklon od ovoga nisi i mogao da ocekivas,srecno sa fickom i srecan rodjendan :cheers:  i welcome to the club :guitar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...