Jump to content
FAS Goran
bojan dim.

Fiat 500L - iskustva vlasnika, kupovina, saveti

Recommended Posts

Odobren kredit, čekam da me zovu da potpišem ugovor, obećali auto pre praznika. AK Kole, ok prodavci, od dodataka možda dobijem tehnički gratis :) Bio sam par puta tamo i uvek je bilo ljudi koji su gledali, raspitivali se, vozili probnu vožnju - zaista je navala, pa ako država zaista stane na 2.666 neodlučni bi trebalo da požure.

Što se produženja registracije tiče, nisu znali ništa o tome. prodavac na sajmu (konkurencija) mi je pomenula da će biti takva mogućnost, nije ni ona bila sigurna. 50-70 € je sasvim OK.

Uzeo verziju bez dodataka. Svaki auto IMA putni računar, samo se displej razlikuje, ili je iznad volana ili na onom fensi radiju.

Moj prvi novi auto. Uzeću kasko prve godine, a posle verovatno zeder.

Slike i utisci kad stigne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mašala, za 3 meseca će vas više biti nego Puntaća i Stilaća na forumu! :-)

Tapatalk HD

Share this post


Link to post
Share on other sites

ispravka u gornjem postu, mislio sam na garanciju (a napisao registracija).

Dodao bih da kod prodavaca koji imaju "long channel" sa bankom, i ne mora da se ide u nju, sve se završava u salonu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odobren kredit, čekam da me zovu da potpišem ugovor, obećali auto pre praznika.

daj Boze da ti bude pre praznika, ima nas gomila koji cekamo od pocetka aprila, pa vec polako gubimo nadu da ce biti pre praznika :no

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je odobren kredit 1. aprila ali još uvek nije stigao broj šasije tako da ugovor nisam potpisao.

Inače iz Kragujevca sam, a auto sam poručio preko Fiat Centra u Beogradu koji je prosledio profakturu Credit Agricole banci u Kragujevcu.

Eto 22. dan prodje i još uvek ništa :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dinkić u emisiji kod Ćosića rekao da je rok isporuke 1-3 nedelje  :crazy: 

52:16 hahahah

http://www.b92.net/video/video.php?nav_category=1337&nav_id=705406

 

 

Gde je ministre onda moj auto koji sam kaparisao 23.03.2013. ???

 

verovatno je ostalo još ratkapne da mu stave do kraja nedelje.... :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

U Cacku je do sada odobreno oko 70 kredita a samo 4 br. sasije su stigla. Ovim tempom dobicemo do juna

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam kaparu dao jos 29.marta za vreme sajma,AK Vozdovac.Zvao malopre, tek stigla 4 broja sa pocetka sajma, bice valjda do juna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni je danas 21. dan kako cekam broj sasije. :thumbdown:  zvao sam auto kucu NIKOM, prognoze nisu ni malo optimisticne. valjda postoji neki dogovor izmedju dilera i fabrike da zadnja 3 dana u aprilu rade samo za nase trziste i da ce tako uspeti da zadovolje sve auto kuce.... ali onda nas hvataju praznici, tako da ce isporuka biti tek posle Uskrsa :secret:

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni je danas 21. dan kako cekam broj sasije. :thumbdown:  zvao sam auto kucu NIKOM, prognoze nisu ni malo optimisticne. valjda postoji neki dogovor izmedju dilera i fabrike da zadnja 3 dana u aprilu rade samo za nase trziste i da ce tako uspeti da zadovolje sve auto kuce.... ali onda nas hvataju praznici, tako da ce isporuka biti tek posle Uskrsa :secret:

Jel to proverena informacija? Ako bude tako nije strasno. Ja sam danas bio kod dilera u Cacku, rekli su da nista vise ne znaju, da nije do njih i da vise nista ne obecavaju sto se tice roka isporuke. 

Edited by m.deki

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa voleo bih da ti kazem da ce tako biti. meni je to receno u auto kuci, ali koliko je njima za verovati posle svih prebacenih rokova. prvo je bilo od 3-7 dana, pa dve nedelje, onda 20 dana ,e sad je ovo poslednja informacija :question:  :question:  :question:


 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam u petak uplatio ucesce i zavrsio sve oko kredita u banci,u salonu su mi rekli isporuka sreda -cetvrtak!Do sada je sve bilo kako su obecali, videcemo sta ce biti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Treba sacekati i videti. Ranije sam napisao, kolega sa kojim radim je dobio broj sasije za 7 dana. U petak mu stize auto, ako tako bude to bi bilo 14 dana od dana odobravanja kredita. Ne bih verovao da nisam bio sa njim u salonu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo danas su me zvali iz banke, uplatio sam ucesce, i od dana kad mi je odobren kredit proslo je 23 dana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Živo me interesuje hoće li imati ovaj stiker, ili je to bilo samo na sajmu?

 

cxca11020.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Verujem da nema taj stiker jer ih nisam video ni na jednoj liniji da ih lepe. To je samo sajamski bilo izlozeno tako radi reklame. Inace sto se tice samog Nacionale-a ja ga ne bi uzimao bez paketa sa alu felnama i Touch Screenom, odnosno multifunkcionalnim uredjajem. Sve ostalo je manje vise ok.

Naravno USA model je Top class po svemu, steta sto ne moze da se kupi kod nas :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super, znaci jos malo ce i nama stici brojevi.Koja je to Auto kuca?

 

AUTOGARANT u Cacku. Ja sam 5 koji je dobio

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...