Jump to content
FAS Goran
bojan dim.

Fiat 500L - iskustva vlasnika, kupovina, saveti

Recommended Posts

Za one koji nisu gledali - nema nista novo u emisiji, osim da diler (ne Fiat) obecava isporuku do 15.12. Iz Fiata su samo rekli da sprovode istragu i da ne daju izjave dok ne bude gotova istraga... meni je jasno za jedan dan sta se desava, ne znam zbog cega odugovlace?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Informacija iz Fiat Ciao iz prve ruke.

 

Ako kupac polovnog FIATA 500L želi da nasledi garanciju mora da pošalje podatke o prethodnom vlasniku, sadašnjem vlasniku i vozilu na customercare.srbija@fiat.com.

 

Garancije se prenosi kao i Fiat asistencija u slučaju kvara na putu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi stigao mi auto. Sta da vam kazem .... nista bez medija, slaba vajda od drzave i zakona. Javicu vam se kad se srede utisci. Hvala svima i hvala na razumevanju ;)

Edited by Sesirdzija

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka cast i nek ti je sa srecom. Iskreno, nisam verovao da ces ga skoro dobiti... :( Tj mislio sam da diler nema sanse da ispuni svoje obaveze i da jedino FAS moze da isporuci kaparisane automobile i kasnije potrazuje od dilera na sudu. Ko je zasluzan za isporuku, FAS ili je diler platio? Sta je bilo sa onim drugim covekom, sto je jos u maju,junu uplatio auto?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baš mi je drago, inače, počeo si da se ljutiš i na nas ovde ... da brzo zaboraviš sve muke i da uživaš u novom autu.

 

p.s. ništa bez medija kažeš, pa bre ceo život nam je virtuelna stvarnost kreirana od strane medija  :smoke:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bravo Šeširđija, konačno da si se dočepao onoga što si pošteno platio. A sad da te vidimo u temi za predstavljanje automobila.

Edited by Suzuki

Share this post


Link to post
Share on other sites

JEEEEEEEE... BRAVO! Sada sto pre da zaboravis ove muke i da uzivas. Srecno!

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

I mene to zanima... Strasno koja smo mi banana drzava :thumbdown: .

Dobro je da se tako zavrsilo posle svega, neka je sa srecom nova masina!

Share this post


Link to post
Share on other sites

pricali su ljudi i ranije da nista od "samo tvoje" vike. Bez medija i advokata .....

 

SRECNO pa se vidimo u Predstavljanju automobila!!! 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa imao je i forum uticaja. Koliko se secam clan foruma zna ljude u Potrosackom savetniku (izvinjavam se doticnom, ali se ne secam ko je) i on ga je povezao sa njima. Poprilicna korist.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno da nije foruma ne bi znao Baxa apreko njega sam upoznao Nenada novinara. Hvala njemu.Hvala svima. MSD je i dalje u blokadi ali uplatio je vozila sa nekog tamo racuna (cerka firma) :))) .... Dobio je onaj lik sto je u maju, junu narucio. E sad cekamo da ostali dobiju do 15.12.2013. Sta da prestavljam auto kad je osnovni model 1.4 .... jedino kad ga malo preuredim i ugradim moje pakete predstavicu :) ...

Hvala jos jednom na lepim zeljama.

P.S. Sve mi se svidja kod auta, ali bas sve. Nisam ga probao pre kupovine, nisam namerno. I bas je onako kako sam ocekivao. Jedino me plasile Conti gume i stvarno su bucnije ako je put hrapaviji.

Edited by Sesirdzija

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sesirdzija, pa mora predstavljanje, takav je red, da vidimo šta ti se dopada a šta ne da li se nešto pokvarilo od stajanja, ne daj bože. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bravo Sesirdzija,drago mi je kao da sam ja u pitanju!  :fun: 
Nadam se da ce auto ispuniti tvoja ocekivanja i da ces brzo zaboraviti sve ove dosadasnje muke. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fala i Bogu i Alahu, svim svetcima, nebesima i vasioni... Samo kad si ga izvuko! Neka je sa srecom i da sto pre zaboravis ovu golgotu i stres koji si preziveo.

A drugim kupcima za nauk da dobro razmisle gde i kod koga pazare Ficka.

Sve najbolje!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...