Jump to content
FAS Goran
bojan dim.

Fiat 500L - iskustva vlasnika, kupovina, saveti

Recommended Posts

Da se kladimo, cena 1.4 T-jet sa LPG ima da bude kao 1.6 MJ :smoke:

Sve nesto mislim da bi 1.4 t-jet trebao biti max 1000 eura skuplji od obicnog 1.4,plus instalacija TNG -a.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Erdelja ja znam,ali to nisu informacije za javnost.. Dosta,ne sekiraj se :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve nesto mislim da bi 1.4 t-jet trebao biti max 1000 eura skuplji od obicnog 1.4,plus instalacija TNG -a.

 

 

Nema šanse. Time bi pokopali prodaju motora 0.9 TwinAir kao i 1.3 i 1.6 multijet. Pa skoro neznatno jači 0.9 TwinAir je čak 700€ skuplji od običnog 1.4. 

 

Što se cene izrade tiče, da, nema tu šta da košta toliko skuplje ali ne mogu da stave tako nisku cenu zbog game motora koju već imaju. Jedino da revidiraju cene svim motorima u ponudi. 

 

Ali opet, 1.4 TJet mora biti u rangu cene sa 1.6 MJet, ili za nijansicu skuplji ;) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve je moguce.Sto se tice same proizvodne cene tu nema ni 500 eura razlike ali kao da su se svi proizvodjaci dogovorili  oko cena dizel motora i niko ali niko nece ni za promil da odstupi od cena i ako imaju veliku zaradu i to samo na motoru.

Edited by xenon

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci bicu rekorder. Produzili su mi rok do 20.10. dok vlasnik auto-kuce ne skupi pare da uplati. Strasno. Do tad auto stoji u Kragujevcu i krivi gume. Valjda nije na otvorenom, zna li neko?

Edited by Sesirdzija

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svi automobili su na otvorenom,nebitno trziste i koliko cekas,zasticeni od grada...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pre preuzimanja će ti ionako oprati auto, bez brige, biće kao nov (sem činjenice da mu je Kubura uzeo nevinost... ali protiv toga se ne može). 

 

Don't worry, be happy!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svi automobili su na otvorenom,nebitno trziste i koliko cekas,zasticeni od grada...

Hvala. Ne mogu da verujem da sam natrcao na najgoru auto kucu. Valjda ce neko videti moje postove pa da se ne zezne kao ja.

Pre preuzimanja će ti ionako oprati auto, bez brige, biće kao nov (sem činjenice da mu je Kubura uzeo nevinost... ali protiv toga se ne može).

Don't worry, be happy!

Lepo si ovo rekao bice kao nov al star dva meseca dok kod mene stigne. Edited by Sesirdzija

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da skupi pare da ga uplati!? Pa on nema 3, 4 hiljade!

Budi srećan ako ga dobiješ.

Nije 3,4 hiljade, nego 11150 e, uzeo je ucesce od mene, a banka njemu uplacuje kredit koji ja podizem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj Trekking je jos u statusu 10, preko 3 nedelje, i ne samo moj nego jos 2 koja su porucena kod Stojanova, izgleda d aima neki problem... :crazy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sesirdzija, ako budes hteo napravicu ti kontakt u emisiji potrosacki savetnik na Rts, naravno bolje da ne bude potrebe.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko je učešce i rata za Trekking sa 1.3mjet. motorom . Da li se neko raspitivao?

Share this post


Link to post
Share on other sites
 Treba mu verovatno 45 dana da odnese pare u FAS.

Peske :thumbdown: .

Share this post


Link to post
Share on other sites

zvao sam mog prijetelja koji radi kod jednog ovlascenog fiat dilera ,predstavio sam se kao da stvarno hocu da kupim jednog trekinga kako bi dobio pravi odgovor.Prijatelj mi kaze da te ne lazem,fiat ne moze da ih isporuci na vreme ,necu da te zavlacim za badava.Auto ces dobiti svakako ali kad to ni oni tamo ne znaju.Pa mi jos kaze da mora da dubi na glavi da dobije jedno test vozilo,kaze nisu svi dileri u istom kosu ima protekcije kao nekada u komunizmu.

treking je uveden da pospesi prodaju i to radi na odlican nacin.prodaja je povecana,auto je odlican.

Edited by xenon

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...