Jump to content
FAS Goran
bojan dim.

Fiat 500L - iskustva vlasnika, kupovina, saveti

Recommended Posts

Pored Sesirdzijinog ima jos 2 - 3 auta za MSD,tako da moze biti da stvarno cekaju da nakupe jos neki da imaju pun kamion. Al opet mesec dana cekati,nije ni malo u redu,da ne kazem da je idiotski...

 

Juce sam kontaktirao lika koji je uzeo kod njih, auto mu je jedan od tih pored mog. Covek ladno placa trecu ratu a nema auto. Narucio ga u Junu. Mada on je neku trampu ali nije dao svoj ceka da mu daju 500l. 

 

P.S. Slobodno kazi da je idiotski .... Nek se zna.

Eto kubura se iznenada pojavljuje i spašava stvar .. sesirdžija, ma biće uskoro, strpi se još malo, ne može diler da zeza FAS pa kao da im ne uplati pare, ne ide to tako .. a za druge nauk, samo kod velikih dilera!

 

Ne moze da zeza FAS ali moze mene, tebe, Djioku, .... 

Ne svidja mi se ni taj nacin rada, zasto pare diler zadrzava. Odma sa bankinog na njegov pa na Fiatov i to je to. Ma zakon je bilo nekad, direktno u Kragujevac i auto je tvoj, sad bi svi da te izmuzu. Ali ovo je Srbija :(

Edited by Sesirdzija

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni i jesu zezali, 67 dana do isporuke... znam kako ti je ali zaboravićeš sve vrlo brzo kao ružan san, čim sedneš u njega, veruj mi ... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja još čekam. Mada AK KOMRESOR još nije probio tih famoznih 60 dana, no videćemo, koliko sam čuo , dosledni su u isporuci.

Javljam ako budem imao isti problem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Sesirdzija

Jesi li siguran za euribor???? Idi na sajt euribor rates i videces da se euribor vec duze vreme nije znacajno menjao ( a kamoli skok od 200%)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Sesirdzija

Jesi li siguran za euribor???? Idi na sajt euribor rates i videces da se euribor vec duze vreme nije znacajno menjao ( a kamoli skok od 200%)

 

Da, dobio izvestaj na papir :) ... rata mi veca za 0,08 e

mada me to manje nervira, vise me nervira odrzavanje racuna 200 din mesecno.

Edited by Sesirdzija

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nominalna kamatna stopa 

1.78% + EURIBOR - 3M (0.23%). Vrednost EURIBOR-a je poslednja poznata Banci. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da se pohvalim da smo izasli iz fabrike. ( Pre ce biti da je proizvodnja u pitanju, al ajde i to je nesto ) :whip:

Cestitke, uskoro uzivancija :D

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da se pohvalim da smo izasli iz fabrike. ( Pre ce biti da je proizvodnja u pitanju, al ajde i to je nesto ) :whip:

Edit: stigao i broj sasije i broj motora. :guitar::2guns::whip:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar vam virtuelni dan. Juce otisao u NS kod renomiranog prodavca i rezervisao 500l koji je bio na lageru. Renomirani prodavac ugrađuje uređaj za gas i završava atest. Grafit sivi, 1.4 benzin+gas, 1. paket opreme. U Pančevu predao "papire" za kredit, ljubazna gospođa kaže 2-3 dana do odobrenja. Ako sve bude kako treba do stavljanja tablica na auto proći će manje od sedam dana sa vikendom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@mmalina, rekli su ti da gubis garanciju Fiata a da ce oni preuzeti na sebe, zbog ugradnje plina?

 

@kubura, da li je antifriz u autima? gledam ovih 4C i pitam se pitam  :question:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Zhorz

 

Proveri, da mozda nisu sipali rakiju, jer se ipak radio za nase trziste, a mi smo poznati po tome da mnogo volimo radzu. Takodje je dokazano da rakija ne moze da se zaledi do cini mi se do -50, a ako je mnogo hladno  i ne daj Boze ostanes u nekom smetu, onda moze da se koristi i za podizanje telesne temperature... :laughing:  :laughing:  :laughing:  :laughing:

 

Pa naravno da je antifriz u svakom novom autu.... Ako nisi siguran pogledaj u posudu za rashladnu tecnost, ako je tecnost crvenkaste boje imas antifriz, a ako je zuckaste onda je radza... :laughing:  :laughing:  :laughing:

 

P.S. Ne zamerite na maloj sali.... :D  :D  :D  :D

Edited by Dusan

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Zhorz

Proveri, da mozda nisu sipali rakiju, jer se ipak radio za nase trziste, a mi smo poznati po tome da mnogo volimo radzu. Takodje je dokazano da rakija ne moze da se zaledi do cini mi se do -50, a ako je mnogo hladno i ne daj Boze ostanes u nekom smetu, onda moze da se koristi i za podizanje telesne temperature... :laughing::laughing::laughing::laughing:

Pa naravno da je antifriz u svakom novom autu.... Ako nisi siguran pogledaj u posudu za rashladnu tecnost, ako je tecnost crvenkaste boje imas antifriz, a ako je zuckaste onda je radza... :laughing::laughing::laughing:

P.S. Ne zamerite na maloj sali.... :D:D:D:D

Ti se od ranog jutra izgleda uhvatio za radzu a ne zoves ostale forumase.

A sta ako je to crveno Rubinstajn? :-D :-D :-D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...