Jump to content
FAS Goran
bojan dim.

Fiat 500L - iskustva vlasnika, kupovina, saveti

Recommended Posts

@Zhorz

To bih rekao pod obavezno. :)

Već zamišljam kako je ono jesenje vreme, a ja tada (a i skoro uvek) držim duvanje na šoferku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@LeoPP, sve te razumem, (samo sto roditelje nemam da vozikam) i skoro dva meseca bez auta......ali veruj mi eto zaboravilo se posle 15 dana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pisao sam negde vec o tome. kad god ti je ukljuceno izduvavanje u soferku pali se klima. podesi da izduvavanje bude u lice ili noge, ako si me razumeo

Razumem te. Probacu ujutro kad krenem na posao. Hvala ti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo prvog lošeg iskustva sa AK Kole. Pre nedelju dana sam dao učešće i potpisao ugovor o kreditu. Na pitanje kada će automobil stići devojka mi decidirano kaže "za nedelju dana". Dakle pozovem danas i ispostavlja se da auto nije ni u Beogradu, a ja ćaletu vratio puntića  :wallbash:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pojavio se na pocetnoj pa reko` da pitam ovde sta znaci ISPORUKA ODMAH, jel to odmah sad ili odmah za 2 meseca :D 

 

http://www.polovniautomobili.com/oglas3491299/fiat_500l_14_95ks/

 

i vidim ima slicnu opremu kao Yugo siroku lajsnu, samo sto je ovde hromirana, pa ne znam da li je to zbog aerodinamike ili onako tek :D 

 

Untitled.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

@beli punto: ma odmah ti daju, vidis da je kod njih u salonu,

10900+850+850+250(ili je vise boja?) =12850e kosta da cekas a kod njih 14500  :thumbdown:

Edited by Zhorz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auto je verovatno stajao u salonu. Znači da ga je akao ko je stigao, kad se setim samo jedne, sela u izložen 500l i kad je krenula da lomi menjač duša me zabolela. Svuda u svetu ovakva kola idu ispod cene samo kod nas krvopije oće jos više da uzmu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@STILISTA

Pa o tome mi i pričamo. Zašto imaju potrebu da lažu.

Da su lepo rekli rok isporuke 90 dana ja (i mnogi od nas) ne bih prodao auto pre 60 dana računajući da ću biti bez auto 20-tak dana, pa nisam idiot, imam oca invalida, ja ne smem da budem bez auta...

 

Tako je Woodoo.

FAS je kriv za sve, po meni. Oni su mi lično obećali tri puta rok isporuke do sada koje nisu ispoštovali (30 dana po naručivanju, prvi je bio do 15.05, drugi 31.05. treći 14.06, četvrti je "strpite se još malo"), a ne prodavac gde sam ja naručio vozilo.

znam ja o cemu je rec!

ljudi ne grese prilikom sklapanja 500L na pokretnoj traci

tako da za nase trziste nema sta da se proda tj podeli! HAHAHHAHA

SALA NA STRANU~ strpite se ljudi vredno je sacekati. ne kupujete frizidere i zamrzivace!

Pojavio se na pocetnoj pa reko` da pitam ovde sta znaci ISPORUKA ODMAH, jel to odmah sad ili odmah za 2 meseca :D

 

http://www.polovniautomobili.com/oglas3491299/fiat_500l_14_95ks/

 

i vidim ima slicnu opremu kao Yugo siroku lajsnu, samo sto je ovde hromirana, pa ne znam da li je to zbog aerodinamike ili onako tek :D

 

Untitled.jpg

vidi krovni kofer koji se ne proizvodi punih 6 godina

izgleda on ide gratis?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pre sat vremena zvali iz ak kompresor da se preuzme auto,treba da stignu tablice.Iznenadjujuce brzo,auto je kaparisan 28.05, bez boja,paket 1!Bdw danas mi je stigla poruka od CA banke da je uskladjen varijabilni deo kamatne stope za kredit,sutra uplacujem ratu pa cu dobiti novi plan odplate.Verovatno je skocio Euribor.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio je u padu, pa je pocetkom juna krenuo da raste. Trenutno je 3M 0,212%, a 6M 0.323%.

Plus pad vrednosti dinara...

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uskacem kao padobranac,ali jutros videh na auto putu ka Beogradu kamion sa mnogo 500elova :D  :D: D


 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moja odiseja pocinje danas, kaparisao crveni sa paketom 1 u AK Kole ...

 

Srećno! Je si li morao da doplatiš za crvenu boju ili je ona i dalje za dž?

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja sam Yamahu čekao 32 dana preko roka, skroz izgoreo. Onda bili neki kontigenti , pa nova godina , pa se čekali novi. 

Nervoza.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kad pustam kvacilo on sam pojacava gas za jedno 300 obrtaja i ometa me u kretanju,promeni brzine,,,

u stojanovu kazu da to tako treba ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

i meni se to desavalo, valjda hidraulicno ....

 

a nisam video da si napisao/la da si dobio/la auto, ne hvalis se  :2guns:  :2guns:

Edited by Zhorz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene sunce ogrejala u ponedeljak kasno popodne. Konacno sam dobio kljuceve od kola. Prvi utisci su da je automobil super. Dopada mi se gotovo sve. Lepo se vozi, pregledan, komotan, visok, .... Sve je već rečeno. Primedba mi jedino jako mali i nepregledan kabinski retrovizor. Motor je sasvim ok. Nije grom ali nije ni loš. Trebalo mi je nešto vremena da se naviknem na menjač i često šaltanje. Procenat efikasnosti vožnje mi je sve bolji i bolji. Potrošnja oko 8,7 l,  100 % gradske vožnje  sa klimom non stop upaljenom. Sasvim ok. Spustiče se vremenom i na manje kada se još malo uskladim. Idem za Beograd ovih dana pa će to biti pravi test. U gradu je položio što se mene tiče. Pozdrav svima sa željom da oni koji čekaju što pre i sa što manje jeda dočekaju kola, a onima koji već krstare u novim članovima svoje familije želim sretan put.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja svakog dana viđam po nekoliko natovarenih kamiona, punih 500L-ova, a svakog dana i voz sa kilometarskim vagonima, ali ti na vozu su za izvoz... Uglavnom prave 810 komada dnevno, lepo bi bilo da jedan dan zakasne sa isporukom za inostranstvo i da podele našima koji čekaju ovoliko :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...