Jump to content
FAS Goran
bojan dim.

Fiat 500L - iskustva vlasnika, kupovina, saveti

Recommended Posts

Ja sam se raspitivao u Cacku i za sad nisu poceli ugradnju u ovaj model. A u servisu kazu da se gubi garancija.
Zbog toga sam resio da uzmem kasko i najbolju ponudu sam dobio od Wienera (350eur)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gde nadjoste slike tih klot verzija sa celicnim felnama. Ima novih, odlicnih modela crno hromiranih alu verzija :)

Inace prednji i zadnji branici su plasticni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidim da ovih hromiranih lajsni na bocnim stranama na nekim modelima ima a na nekima ne,jel to ide sa nekim od paketa opreme?cini mi se da nigde nije spominjan taj detalj u spisku opreme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U Cacku su poceli da stizu brojevi sasije. Juce je stiglo par komada za kupce koji su porucili dok je trajao sajam. Kazu da ce za ostale biti do petka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidim da ovih hromiranih lajsni na bocnim stranama na nekim modelima ima a na nekima ne,jel to ide sa nekim od paketa opreme?cini mi se da nigde nije spominjan taj detalj u spisku opreme.

crno-hromirane lajsne idu u paket opreme nacionale:

 

http://www.akkompresor.rs/download/FIAT-500L-NACIONALE.pdf

Share this post


Link to post
Share on other sites

U Cacku su poceli da stizu brojevi sasije. Juce je stiglo par komada za kupce koji su porucili dok je trajao sajam. Kazu da ce za ostale biti do petka.

u Kragujevcu sasije stizu od prosle srede, a ja ne verujem da cu doci na red do petka, a verovatno ni ti, ako nisi vec cekao 20 dana, toliko je potrebno, jer jos uvek isporucuju automobile koji su rezervisani na sajmu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prijatelj je za belog doplatio 250e, a crvena se mislim ne doplaćuje odnosno je standard za Nacionale.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel znate bar boju auta koji dobijate ? :) Pretpostavljam da je crvena.

mogla je boja da se menja uz doplatu, ali ja sam isto uzeo crvenu, jer ako je ZASTAVA neka bude CRVENA :devil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja sam uzeo crvenog, ali ću mu verovatno raditi krov i retrovizore u crnu sjajnu foliju, pošto mi se ta kombinacija najviše sviđa.

De da dajem 700 jura za bicolore  :ninja: bacanje para...

Share this post


Link to post
Share on other sites

META alarm 320 eur, tepih patosnice 40 eur

 

U Rakovici alarm za 500l na akciji 216 eura!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mogli bismo ovde da pišemo koje još pogodnosti nude auto kuće za Nacionale (nadam se to nije protiv pravila foruma).

Znam da u Zemunu (AK Kole) nude gratis radio onima koji kupe klot verziju (bez paketa dodatne opreme).

Bilo bi interesantno čuti kod koga je dobijena ova ponuda:

 

Gratis mi je obecana obavezna oprema, patosnice i registracija jer cenu niko ne moze da menja. Toliko za sada, ako jos nesto doznam javljam! :welcome:



ja sam u DDORu dobio ponudu od 33000 za ful kasko. zna li neko da li se u osnovnom paketu dobija putni racunar

Ako ja dobro tumačim ovaj prospekt niti se dobija računar niti može da se dokupi jer ako tu pogledaš karakteristike modela Lounge videćeš da on ima spisak opreme koji se dodaje na Nacionale a među njima je i "multifunkcionalni putni računar".

Inače u tom cenovniku Nacionale košta 13900€ (kao da je bez subvencije), bilo bi zanimljiva ponuda kada bi se i Loungu spustila cena za tih 3.000...

Share this post


Link to post
Share on other sites

S obzirom koliko dnevno izadje tih crvenih "nacionale" ima vas mnogo :) Doduse vecina je sa celicnim felnama ali opet zavisi od paketa koji birate/doplacujete.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

ja sam u DDORu dobio ponudu od 33000 za ful kasko. zna li neko da li se u osnovnom paketu dobija putni racunar

Ako ja dobro tumačim ovaj prospekt niti se dobija računar niti može da se dokupi jer ako tu pogledaš karakteristike modela Lounge videćeš da on ima spisak opreme koji se dodaje na Nacionale a među njima je i "multifunkcionalni putni računar".

Inače u tom cenovniku Nacionale košta 13900€ (kao da je bez subvencije), bilo bi zanimljiva ponuda kada bi se i Loungu spustila cena za tih 3.000...

 

mislim da putni racunar ide u paketu nacionale, a da je multifunkcionalni putni racunar koji ide uz Lounge paket samo druga verzija displeja.

 

putni_racunar_500l.jpg

Edited by leSa1982

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni su rekli da se dobija putni racunar. Sad su mi javili da cu dobiti gratis parking senzore.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ima ovde: http://aftersales.fiat.com/elum/Model.aspx?brand_code=00&id_language=22&id_model=9f024f77-ff20-4940-824c-9756ea274823&market_code=SR&cat=sup&part_number=#1

 

 

to je usustini odštampana knjižica koja se dobije uz auto. Nije loše prelistati dok se čeka na ključ.  :smoke:



Inace Nacionale crveni bez paketa 2 (eksterijer) bi trebao da izgleda kao na

testa (naravno ne daj bože da bude tako slupan  :crazy: ). Vide se ratkapne i boja sedišta... Edited by leSa1982

Share this post


Link to post
Share on other sites

A zna li neko da li i Lounge verzija može da se kupi sa subvencijom ili samo Nacionale? 

 

Ja sam zakazao probnu vožnju preko sledeće nedelje. Kolika je gužva, nadam se da neće svih 2666 subvenctionisanih automobila da budu kupljeni dok ja stignem na red :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolega sa posla dobio sad broj sasije a kredit mu odobren 12 aprila. Meni kredit odobren 4 aprila i jos nema nista. Kod dilera gde smo kupili vozila kazu da nema pravila, ima ljudi koji su na sajmu porucili a jos nisu dobili broj sasije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li se neko raspitivao za produženje garancije?

Nešto mi je to malo 2 godine na motor i menjač...

Meni su u Stojanoviću rekli da to još nije dogovoreno detaljno sa Fijatom, ali da će moći kasnije da se doplati još maximalno 3 godine. Cena oko 50-70e po godini.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...