Jump to content
FAS Goran
Ivan

Fiat Stilo - Lineaccesori katalog

Recommended Posts

Evo posto sam kacio neke isecke u vezi sa felnama a i par clanova mi je trazilo vise detalja - Fiat Stilo Lineaccesori katalog:

 

wqwq200.jpgwqwq201.jpgwqwq202.jpgwqwq203.jpg

wqwq204.jpgwqwq205.jpgwqwq206.jpgwqwq207.jpg

wqwq208.jpgwqwq209.jpgwqwq210.jpgwqwq211.jpg

wqwq212.jpgwqwq213.jpgwqwq214.jpgwqwq215.jpg

wqwq216.jpgwqwq217.jpg

 

 

Edited by neshaoct
popravio linkove za slike

Share this post


Link to post
Share on other sites
wqwq230.jpgwqwq231.jpgwqwq232.jpgwqwq233.jpg
wqwq234.jpgwqwq235.jpgwqwq236.jpgwqwq237.jpg
wqwq238.jpgwqwq239.jpgwqwq240.jpgwqwq241.jpg
wqwq242.jpgwqwq243.jpgwqwq244.jpgwqwq245.jpg
wqwq246.jpgwqwq247.jpg
 
 

 

Edited by neshaoct
popravio linkove za slike

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo na poslednjoj slici jos jedne potvrde, da su u serije Abarth isli iskljucivo benzinci 2.4 20v (po meni).

Posto sam vec vise puta ulazio u rasprave sa ljudima koji zbog par plastika na svom autu tvrde da voze JTD Abarth.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja sam mislio da samo 2.4 moze biti abarth dok nisam uzeo ovog dizela i proverio vin u eperu i uverio se da i oni mogu da imaju tu opremu, bas skoro je i Boki na skupu rekao da je to ne moguce, ja reko tako pise u eperu, i sada ispada da eper ima i netacne informacije? do sada je bio merodavan. evo jedan print screen moga vin-a i jedan link sajta gde sam nasao da postoji ta oprema na dizelu.

http://www.cars-data.com/srb/fiat-stilo-1.9-jtd-16v-140-abarth-6m-specs/12670

 

Capturevin.jpg

 

obrisao sam moj vin, ali nije problem ni da ti pustim na pm da proveris, dovoljan je red Series da vidis o cemu se radi.

 

 

Edited by neshaoct
popravio link za sliku

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za Eper OK, ali ovim sajtovima sa podacima o svim mogucim kolima apsolutno ne verujem. Skoro je neko tvrdio da standardni JTD 115 ima 288 Nm torque-a (a ne 255), citajuci neki ovakav sajt (mozda bas i taj gore).

 

Aj' ako te ne mrzi, sibni mi VIN na PM da pogledam, bas me zivo zanima (obecavam da cu ga drzati u tajnosti i unistiti posle provere a zauzvrat cu ti poslati svoj VIN :) ).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne moras da ga unistavas, ni da mi dajes tvoj, samo javi ovde jel ima dizelka abarth  :harhar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stigao VIN, pa dok malo ne istrazim evo i ovde stari Deltin spisak opreme:

 

packet-full.png

 

 

Edited by neshaoct
popravio link za sliku

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo cacnuh malo na par mesta po netu - svuda mi je za tvoj VIN, za verziju izbacilo "BN Abarth 3P" :thumbsup: .

Sto na osnovu ovog tvog slucaja znaci da ipak postoji i Abarth verzija Stilo cumurasa !

Do sada su mi se par puta hvalili neki JTD-ovci sa kacketicima i pragovima da voze Abarth, pa kad ukucamo VIN u Eper ispostavi se da je u vr' glave neki Dynamic.

 

Ali ljudi, covek je Tito za sve nas :lol: .

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa kazem ti ja da jeste, totalno mi bzv da pisem kao abarth a on bilo koje druge opreme, ono je sto je. Znam i ja dosta njih koji kupe sa tonu plastikama pa je odma abarth, ali to nije slucaj kod mene. I na gepeku mi stoji znackica ali nije stiker nego bas prava znackica ista kao sto nosi 2.4 20v, ja sam na prvu pomislio da je neko nalepio pa prodavac napisao abarth da bi privukao musterije, ali tako je pisalo u papirima pa oni samo prepisali na oglas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ima i jtd stila sa opremom abarth, ali to je samo enterijer i skoljka  motor i sve ostalo je  samo klasicni  jtd  po mome misljenu samo sminka ali lepa.  :smoke:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tu i napravili grešku. Da su JTD / MJ nasvirali na 200 KS bio bi pravi. + cabrio , gde bi im bio kraj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja volim  jtd ali ipak benzin mi tece venama  da je dizel napredovao, jeste ali i dalje bolidi formule, 1 koriste benzince  atmosferske.  :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlicna stvar,steta sto nije bila deo standardne opreme.

 

wqwq250.jpg

 

Nisam znao za pola ove opreme da je islo na Stila,rucice menjaca,alu pragove,start dugme...

 

 

Edited by neshaoct
popravio link za sliku

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta je sve taj auto imao ili trebao da ima, niko jos pouzdano ne zna :) ...

Vremenom su ga samo osiromasivali sa opremom zbog gubitaka na modelu.

Opciono je u pocetku imao i ACC (Adaptive Cruise Control, sa radarom u prednjem braniku).

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 11/22/2015 at 7:05 PM, Dante Bg said:

Odlicna stvar,steta sto nije bila deo standardne opreme.

 

wqwq250.jpg

 

Nisam znao za pola ove opreme da je islo na Stila,rucice menjaca,alu pragove,start dugme...

Ovo je odlicno, moram u nekoj kucnoj varijanti napraviti ovako nesto kad nadjem malo vremena.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...