Jump to content
FAS Goran
neshaoct

FLCS poseta ''Našoj fabrici'' u Kragujevcu :)

Recommended Posts

Odlično! Ja vas čekam sa mojim fićkom na uključenju kod V.Plane oko pola 10. Bićemo u kontaktu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Možeš kako hoćeš, kako ti lakše.

Ako ćeš ispred ulaza, gledaj da to bude 15 do 11. Kod krsta ne znam tačno kada, zavisi koliko sporo budemo vozili autoputem, ali računaj posle 10...npr. 10 i 15 ili sl.

 

Update spiska:

 

1. Neša

2. sale nacionale
3. acikota

4. erdelja

5. Čavka

6. Čavka drugar

7. Servis Goran 1

8. Servis Goran 2

9. Servis Goran 3

10. SOCHIN

11. Riki (ili ti SOCHIN ortak)

12. Peckoni

13. Vlada85

14. Mmilos19 1

15. Mmilos19 2

16. .Milos 1

17. .Milos 2

18. Sasa Negativ

19. Djidji VL 

20. Djidji VL Burazer 

21. duskojaksa

22. m.deki

23. majstormica

24. Mmilos19 3

25.

26.

27.

.

.

.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cekam vas na ulazu u fabriku,bicu tamo oko pola 11,vidimo se :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali, nećemo mi biti... :(

 

Upravo su me pozvali iz Kragujevca, zbog iznenadnih nepredviđenih okolnosti sutrašnju posetu nećemo moći da realizujemo. Ostaje opcija za sledeći petak 11.10.2013., ali i za to ćemo biti još u kontaktu tokom sledeće nedelje ako bude moglo...

Poslaću sada svima sa spiska PP (što automatski znači i Email) o ovome. Nažalost, tako je kako je... 

 

EDIT: Poslate su svima privatne poruke, Email-ovi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Steta :-( Taman nam se popravilo vreme na Zlatiboru, a mi se vratili zbog ovoga. To mi je za nauk...

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 4

Edited by erdelja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam sve, kažu i oni da su svesni da su neki ljudi verovatno uzeli i slobodan dan, ali je tako kako je...

 

Danas prepodne sam se čuo sa KG, pitali su za okvirni broj automobila sa kojim dolazimo da nam obezbede parking mesta, zamolio sam da Trekking i 500L Nacionale puste u sam fabrički krug ;) , a mi sa ostalim Fiatima da odemo na onaj parking desno, isto u okviru fabrike, ali ne baš, baš unutra... Očigledno je nešto nepredviđeno iskrslo kasnije tokom dana i moramo zato da otkažemo posetu.

Videćemo još početkom/polovinom sledeće nedelje hoće li biti sledećeg petka...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema tu ništa nekorektno, jednostavno fabrika je živ organizam, dešava se da stvari iskrsnu... 

Imali smo do sada dve posete i uvek je sve bilo na vrhunskom nivou. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni su u 12 javili da ne radim danas,pretpostavljam da je isti razlog i za otkazivanje posete. Steta...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja cu da vam kazem zasto ne mozete da realizujete posetu. Danas pocev od druge smene nece raditi kompletna fabrika jer imaju zastoj kod nekog od velikih dobavljaca. Videli biste praznu fabriku koja stoji. Imajte razumevanja. Desava se.


 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, nisam hteo da nagađam, ali sam pretpostavio tako nešto jer i prilikom jedne od prošlih poseta nam rekoše...eto, da ste za juče bili zakazani ne bi mogli da gledate ništa jer fabrika nije radila (tada su imali zastoj oko onih plastika, bilo je to i u vestima). Dešava se...

Share this post


Link to post
Share on other sites

steta! vise srece u sledecem kolu. :p

just in time montaza koja stoji je bruka za firmu. nece da dozvole tako nesto sebi.

a u situaciji da stoji pogon, samo bismo im mi jos falili, pa da se unervoze skroz... :dizzy:

 

'ajd srecno a sledeci petak. valjda cu iskombinovati da dodjemo.

srecom, pa nam u firmi nisu pravili problem za slobodan dan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

just in time montaza koja stoji je bruka za firmu. nece da dozvole tako nesto sebi.

 

To je princio rada bilo koje fabrike automobila napravljene u poslednjih nekoliko decenija...od kad su japanci to prvi uveli u svojim fabrikama.  :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Idemo u debeo off,al samo da znate da razlog zastoja nije lokacija fabrike ni poreklo ljudi koji u njoj rade,da je bila u Nemackoj isto bi se desilo,jer jednostavno neko od kooperanata je izgleda zakazao :)

isto vazi i za neke primedbe u proizvodnji,ljudi rade kako im se kaze,a Italijani imaju glavnu rec,tako bi bilo i da je proizveden u Italiji,Poljskoj ili bilo gde,nema to veze sa Srbijom i srbima ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...