Jump to content
FAS Goran
neshaoct

FLCS poseta ''Našoj fabrici'' u Kragujevcu :)

Recommended Posts

Ma moram da čuvam klinca pa bi došao oko 2. Dolazim iz pravca Batočine. Bar približna adresa bi mi značila, da koristim navigaciju preko tel. Misliš na put za KV kroz centar, ne obilaznicom, znam taj put,samo gde skrenuti levo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skrenuti levo e pa ovako kada prodješ Halu Jezero nastaviš pravo pa imaš 5 semafora , sve vreme ostajes u levoj traci da bi se lakse prestrojio tj skrenuo levo na semaforu sa desne strane ti je neka posta a levo skreces za FAS , ulica Tome Vučića vodi u Fas ..........

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tome Vučića :laughing: Mislio sam da me zezaš, da nije Ace Nikolića... Šalim se, našao sam gde je. A na toj pošti sam bio na krovu :), ali pre FAS-a, sećam se pogleda na Zastavu.

Dakle parkirati kod kafane :cheers:

Share this post


Link to post
Share on other sites

tu negde malo niže zbog pauka ....ima tu i parking nekih stambenih zgrada pre mosta ka FIATu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Snaći ćemo se već, možda i iza pošte parkiramo ako baš ne nađemo dole mesto.

Alex Ferguson

Alex Ferguson +1

Sigtran

Belibravo

dolaze zajedno i verovatno čekaju u kafani :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja cu ako dođem ranije da se nađem sa vama kod "jednog velikog plus-a za Kragujevac".... :harhar:  Ako ne, ondak dolazim direkt u fabriku...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni Sigtran reče da nas čeka na naplatnoj rampi Bubanj Potoka...

Tako sam prvo mislio da će biti, ali pošto je finalni dogovor da idem zajedno sa Alex, Alex+1 i Belibravo, onda se nalazimo sa ostalima u KG, ili u nekoj kafanici ili pred FAS-om ili gdegod već... čujemo se, telefone imamo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo je lepo i dobra ekipa i vreme je bilo super ,još samo slike ........Pozdrav današnjoj ekipi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aj' kad stignete bacite opet neku slicicu, za nas uboge radnike :) ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo od mene nekoliko slika , bilo lepo bas  :D  dobra ekipa  , organizacija na nivou  :clap:  Dobio sam beli 500L  sa crnim krovom u razmeri 1/43 :D

 

CAM00124.jpg  

 

Kolega Mijailovic

CAM00125.jpg

 

FLCS na kafi

CAM00126.jpg

 

CAM00127.jpg

 

CAM00128.jpg

 

i Ja

CAM00129.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste li svi dobili makete ili samo po neko? Ekstra, šteta što nama iz prve ture nisu davali isto... Krivo mi je što nisam bio u Kg-u da bar proćaskamo malo, ali nadam se da ste se dobro proveli :thumbup: 

 

p.s. Dajte još slika, šta ste se stisli.. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stigao sam pre pola sata a slike postavljam cim stignem.  ;)  Isao sam u selo :D da hvatam svice, posto ih sada tamo ima u vreme pred zetvu ! :lol:

Markoni brate , na mom aparatu sam lepsi ! :p

Dobra ekipa samo nas Nesa ispalio, nije nam platio kafu ispred kluba ! :p Bruka ! :sofa:

Da , presao sam 570km sa 50L plina a nisam ugrozio okolni ekosistem ! ;):whistle:

Nesto vise u nastavku ... sad malo da odmorim ! :beer:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@sikterBre,dobili smo svi makete ali nije bilo klope :( samo osveženje.... :)

a sto se tice slika ne znam sta se desava,umorni ljudi,spavaju.......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obilazak je bio super, fabrika takođe. Nagledali smo se raznih 500L, već je neko pisao, idu na traci treking pa američki, pa običan, pa living... Nijednog bez onog tačskrin radija nisam video :) Ovaj karavan odlično izgleda, bolje nego na slikama, i ima ih baš dosta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prijatno i kvalitetno provedeno jučerašnje popodne. :thumbsup:  Žao mi što nisam stigo na okupljanje na ulazu u KG. Kasno krenuh, a i moralo malo da se šopinguje u Plazi. :lol:  Pozdrav za ekipu... :welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...