Jump to content
FAS Goran
neshaoct

FLCS poseta ''Našoj fabrici'' u Kragujevcu :)

Recommended Posts

Nesho, da li postoji mogucnost da se organizuje posjeta nekad pocetkom jula jer mi iz Bosne zbog posla ne mozemo prije dobiti godisnje odmore nazalost :( a rado bi isli u obilazak :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja bih voleo da idem, ali ako bude neki termin sredinom jula, pošto sam do 06.07. na letovanju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ubedjivao sam ga juce. Kaze da ne moze da uzme slobodan dan u svojoj firmi :-) Siroma

Sent from my LG-P880 using Tapatalk 2

Edited by podvarak

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Neša


2. matdjo


3. majstormica


4. podvarak


5. Mijailovic


6. Ivan BG

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Neša

2. matdjo

3. majstormica

4. podvarak

5. Mijailovic

6. Ivan BG

7. peckoni

 

Update zajednike fotke svi ostali mogu da stave nickove sa foruma da znamo ko je ko.

 

 

DSC_1111.jpg

 

Ja sam u donjem redu odmah do Nidze, pa neka me neko obelezi na slici

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako nekog interesuje onaj deo sa robotikom, na dole datom linku u donjem desnom uglu je foto galerija i video pa pogledajte... odprilike tako izgleda jer su to ti roboti (Comau).

 

http://www.comau.com/eng/offering_competence/body_welding/products/Pages/framing.aspx

 

Lepo se provedite!

Share this post


Link to post
Share on other sites

DSC_1124.jpg

 

 

 

4 ?

Edited by ivan.ik

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Sledeća poseta je u petak 28.06.2013. godine.

 

 

Divno, opet radni dan  :thumbdown:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@chikavili

Verovatno subotom i nedeljom ne radi proizvodnja, pa nema ni sta da se vidi.. A ni menza ne radi :laughing:

 

 

 

Azurirana fotografija

DSC_1124.jpg

 

Edit:

Pretece me SikterBre :)

Edited by majstormica

Share this post


Link to post
Share on other sites

jes radni dan ali bi mi prosto bilo žao da propustim FLCS karavan po ulicama Kragujevca

a da ne pominjem klopu u FAS restoranu :) što kaže Sikter Bre :)

Edited by matdjo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta, ne rade vikendom? Pa sto se onda zale neki radnici na nehuman tretman i lose uslove?!

Sve bih ja to na goli otok, da vide kako to izgleda ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad bi video kakvi su im uslovi rada, tek ti onda ne bi bilo jasno... Tu je čisto sve kao u operacionoj sali, svi su u kratkim rukavima, uniformisani u istoj odeći i istoj obući, niko nigde ne žuri, ne postoji nigde nikakva tenzija, na traci ide po nekoliko auta, traka ide polako i svaki čovek na traci ima svoj zadatak, konkretno sam posmatrao lika koji postavlja na peta vrata neku plastiku, obeležih na slici

 

geneva_2012_fiat_500l_live_photos_18.jpg

 

On laganica, uzima uvijenu plastiku u foliju sa nekog rama na kome ima 12 komada, izvadi je iz folije, ona na žabice upadne na mesto, on nekim valjčićem pređe po ivicama da to nalegne kako treba, iznad tablice ima još 3-4 žabice koje ubacuje uz pomoć nekog plastičnog alata u obliku cevke, ručno proveri da li to naleže kako treba i prelazi na sledeći auto da radi isto to.. Drugi lik mu menja te ramove sa tim plastikama kada ovome ponestane i on se sa rukama u džepovima šeta tu po pogonu i gleda kome šta fali, ja ne razumem zašto bi se bilo ko bunio, uslovi su im vrhunski.. 



Pominjao sam ljudima na skupu ovaj snimak, pa rekoh da ga prosledim ovde, gledati od 0:20

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...