Jump to content
FAS Goran
neshaoct

FLCS poseta ''Našoj fabrici'' u Kragujevcu :)

Recommended Posts

Pozdrav drugari!

Ja cu ovim putem da se izvinim i odjavim sa spiska, redni broj 8. Kamenni, iznenada iskrslo, ali idem u Petak na more, tako da ovog puta necu moci ici, jedino ako bude i kada bude u drugoj turi, zato bih ostao na spisku, ali ne za ovu posete, nego za sledecu ako je uopste bude.

Ustupam svoje mesto neko ko hoce i moze da ide sada u Petak...

Srecno i lep provod!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kud bas za moj rodjendan da se ide ... aj odlozite za subotu i nemojte da nosite srafcigere

Ne slaviš rođendan u vrtiću ?

Malo će da ti izvučemo uši i ako ne budeš pravio čuda po fabrici lepo stižeš za probno duvanje svećica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Update spiska, finalna verzija uzimajući u obzir ljude koji su potvrdili i ljude koji su odustali u međuvremenu:

 

 

1. Neša
2. Woodoo
3. Goran
4. podvarak
5. Ivan.IK
6. Lufti
7. Brdaus
8. Bojanchampion
9. bakara
10. 5ar
11. Zof 79 (alias "plivajuci F.Stilo")
12. peckoni
13. SikterBre
14. Branko
15. majstormica
16. silenci
17. matdjo
18. jevtic_ognjen
19. Kuvalja
20. alumiroi
21. freemen
22. profa_chb
23. Nidza
24. MishonniuM
25. polovniautomobili.com
26. djolee95
27. Miloš G
28. Phantom
29. janje

30. conex

 

-----------------------------------------

 

31. Fiat Brava 1.4 12v (Stefan)

32. mancicp

33. master deki

34. filipv6
 
-----------------------------------------
 
Ljudi koji nisu poslali podatke:

 

- Zaxspeed bi se pridružio (ako ima još par kandidata za vožnju letećom Cromom, hahahahaaha)

- Čarli (Strahinja)
- ChieF

- Fikret Pašović

- roske
- Vlada85
- Mitke
- Igor1970 (by Miguli)
- Top
- MishaKG
 
-----------------------------------------
 
Spisak šaljem u sredu oko podne, prvih 30 ulazi u fabriku 100%. Zamoliću FAS i za vas par koji ste iza broja 30 i poslali podatke, ako bude moglo bićete obavešteni ovde na temi. :thumbup:
Petak 07.06.2013. u pola 9 prepodne na parkingu kod hotela Inter Continental. Ko je nekada bio na redovnom FLCS okupljanju zna, na istom tom mestu. Imate slike lokacije ovde:

http://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?showtopic=27773&p=856335

 

Polazak je u 9 sati. Autoputem se ide.

Ispred kapije FAS-a treba da budemo najkasnije u 10:45

 

-----------------------------------------

 
Ko je Milutin Stojanović, koji nick sa foruma?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bez smokinga ja ne bih kretao :) a radno odelo u steku, ko zna mozda ce trebati da se nesto odradi na trakama...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepo piše na ulazu No smoking  :harhar: . Tako da smokig otpada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E za ovo ima da platis rucak u fabrickom restoranu sad u petak :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dve važne informacije:

 

- Nema mogućnosti da se broj ljudi dalje poveća, dakle ostaje na cifri od 30.

- Svi ostali koji planiraju da dođu u KG, a nisu na tom spisku ili su ispod broja 30, neće moći uopšte u fabrički krug da uđu, dakle ni u Muzej, ništa.

 

Ova druga stavka znači da se faktički možemo spojiti, naći sa tim ljudima negde u Kragujevcu tek nakon što se zavši zvanična poseta fabrici, pa onda otiću u zajedničku šetnju gradom, vožnju, kasni ručak ili šta već budemo hteli. :thumbup:

Nova poseta će biti u poslednjoj nedelji ovog meseca, proveravamo hoće li opet biti petak, ili neki drugi dan. Shodno tome, počeće prijavljivanje za tu narednu posetu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ipak idem sam (lose vreme, nije za neku setnju) tako da mi je potreban prevoz ili saputnici zbog podele troskova.

Edited by bakara

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znači Kragujevčani, čekamo ih kod Krsta u zaustavnoj traci od 10:15, oni otprilike kroz narednih par minuta stižu i sa njima u koloni idemo do glavne kapije, samo da nas ne porasturaju semafori..  

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ipak idem sam (lose vreme, nije za neku setnju) tako da mi je potreban prevoz ili saputnici zbog podele troskova.

Ima 2 mesta kod mene u kolima ;)

Edited by profa_chb

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo bi dobro  da ekipa iz  pravca Nisa  ceka grupu  iz Beograda kod naplatne rampe u Batocini i da se tamo spoje. Ja sam na Kapiji Sumadije od 10 sati i cekam drustvo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da ćeš morati čak i neki minut ranije da ih čekaš tamo da bi ste se uklopili..



Ko je Milutin Stojanović, koji nick sa foruma?

 

 

To je MS PK

Share this post


Link to post
Share on other sites

@podvarak Samo moras duge pantalone. Kratezi STOP. :)

Steta, bas sam planirao da ih obucem zbog ovih vrucina :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gospodo, a kad se planira povratak ??? Mislim dal se noći tamo ili .... :whistle:  jel organizovan povratak ili ... svako za sebe kad se zavriši tura.... šta je plan otprilike ???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko sam ja skontao kad izadjemo iz kruga fabrike zablejacemo malo po gradu, pa gajbi, a ko zeli moze odma ici.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam Milutin, ko sto rece kolega Sikter :) . Kakvi su sada ovo novi momenti da ne moze da se ide ni u muzej ni na rucak? Koliko to onda treba da se  ceka ispred fabrike dok se ne zavrsi poseta? Jeli ima nekog jos da ce ici a da nije u prvih 30, nebih da blejim sam ispred fabrike. Ja mislio da se setam po muzeju pa posle sa kolegama na dalje, ali koliko vidim...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za ručak nije novi momenat, to je pisalo i ranije:

 

- pošto je restoran u okviru fabričkog kruga, to znači i da je ručak samo za ljude koji uđu unutra, dakle u fabriku.

 

Za ulazak u Muzej jeste jer ''nema niko ko bi bio sa vama tada u Muzeju'', jer ta ekipa ljudi iz FAS-a vodi turu kroz fabriku.

Ali, kao što napisah, neće se ići odmah kući posle završetka zvanične posete, ostaje sasvim dovoljno vremena da se prođe po Kragujevcu, popije, pojede zajedno sa svima ostalima. :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...