Jump to content
FAS Goran
neshaoct

FLCS poseta ''Našoj fabrici'' u Kragujevcu :)

Recommended Posts

Za drugu polovinu meseca maja 2013. godine planirana je poseta fabrici Fiat Automobili Srbija u Kragujevcu.

Tačan datum posete i plan aktivnosti ćete imati okvirno nekih mesec dana pre odlaska, za sada samo najava.

Ljudi iz FAS-a će nam pokazati proces rada u fabrici, objasniti ono što nas bude zanimalo, videćemo kako se pravi 500L. :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozemo taman i Veliki prolecni skup i rostilj tamo u krugu da pravimo :) . I prasence da se okrene kao jesenas...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Roštilj je ipak malo ranije:

http://www.fiat-lanc...showtopic=58924

--------------------------------

Na jednom od redovnih okupljanja nedeljom, razvila se ideja da ova poseta fabrici bude ustvari svojevrsni FLCS road trip, odnosno da nakon posete fabrici, posle zajedničkog ručka ne krenemo svi kući, nego da sa članovima foruma iz Kragujevca i okoline provedemo ostatak dana (i večeri :D ) zajedno, probamo npr. kakvo je vino u KG-u i taaako...prespavamo u KG-u, a onda sutradan preko Kraljeva ili Niša ili kako već budemo hteli i dogovorili se, krenemo nazad kućama tako što bi ustvari posetili još ljudi koji su članovi Kluba i foruma, a iz tog dela Srbije su.

Neće morati svi koji idu u posetu fabrici da učestvuju i u FLCS road trip-u, (ako ga organizujemo), ali da znaju ljudi da i to može da se malo produži, tj. organizuje ako bude dovoljno zainteresovanih. Ostali mogu nakon posete fabrici i ručka da krenu svojim kućama, stvar je slobodne volje. Dakle, posle ručka se pozdravimo, ispratimo, pa neki ostaju u KG-u, a neki nazad kućama. :thumbup:

Šta mislite o tome?

U svrhu obeležavanja i promocije, napravili bi posebne stikere (nalepnice) za automobile koji bi učestvovali u prvom FLCS Road trip-u, itd...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Abarte ne mogu da te prepoznam sa tom novom slikom :-p

Ideja je odlicna i pored svih svojih obaveza potrudicu se da budem deo toga. Samo jedna sugestija, da se potrudimo da poseta fabrici bude npr u petak pa da se onda subota iskoristi za druzenje. To govorim u ime nas koji moramo da uzmemo slobodan dan na poslu pa da nebismo morali da uzimamo dva dana slobodno(za to cemo morati da se potrudimo kod zena :-o).

Share this post


Link to post
Share on other sites

decko uozbilji se ima nas koji ne mozemo tako lako doci do slobodnog dana,odmora ili bolovanja...znas :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uvek možeš da se ubodeš i eto dva dana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako želite da provede vreme oko Kraljeva, Vrnjačke Banje, Goča, ili bilo koje drugo mesto u mojoj okolini, na raspolaganju sam vam. :) NIje loše da svratite do Vrnjačke Banje, promenada će u maju cvetati :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobra je ideja, ja ću morati da vidim koji dan će to da pada, ekstra bi bilo da bude neki vikend koji ću da planiram da idem iz Kg-a u Ts, pa da krenem sa vama u koloni pa preko Kv-a, taman da se dovezem kući, svratimo do Vrnjačje Banje usput npr, a ako ne tako, onda bar da se družimo u Kg-u..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zainteresovan za produzeni boravak...samo kad bi se na vreme mogao izbaciti program i neka cena (nocenje,vecera i ostalo) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa da bi se smanjili troskovi a da se poveca broj prisutnih clanova koji mogu da piju :D

Uzgred Fas garantovano ima autobus marke Fap... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li ce se organizovati I rezervacija za hotel, da ne lutamo po Kragujevcu.

Hotel ili motel svejedno, uplatimo, pa smo mirni I opusteni......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo polako, AKO se tako nešto bude organizovalo naravno da će sve biti isplanirano i jasno objašnjeno šta i kako ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sviđa mi se ideja oko ovog putovanja. Ja bih rado išao, samo ako bude nekog viška para tad, a pritom imam stan u Vrnjačkoj Banji, tako da kad bih išao, mogao bih da smestim mene i još nekoliko članova :)

Edited by n3nE

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vrnjacka Banja je odlicno mesto za prenociste... 25 i 26tog maja u Trsteniku ima tuning styling show, bice takmicenje u merenju ozvucenja i drag trke 1 na 1 na 201m ukoliko ne obezbede duzu stazu za 402m, pa posto se pominje kraj maja i vikend, moguce je da se poklopi da to bude tada... Ja se dvoumim sad za redovan skup, mada za ovo sam siguran da se ukljucujem u pricu... Ja bih se ponudio da izadjem u susret sto se nocenja u Kg-u tice, ali sam nemocan posto je stan u kome sam tamo jednosoban.. :ouch:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi,ideja je odlicna.E sada kada ko moze ili ne moze,boze moj.Voleo bi da poseta bas uspe i da nas bude sto vise.Videcemo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo bi baš lepo videti kako fabrika izgleda iznutra... Odlična ideja... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako se budete odlučili za prenoćište u Vrnjačkoj Banji, mogu da se raspitam za cene privatnog smeštaja, svakako je jeftiniji od hotela, jedna moja prijateljica je izdavala sobe za 500 din, a uopšte nisu lose... Ali to je bilo prosle godine... :)

Ako budem mogao nekako da pomognem, na raspolaganju sam vam, a svakako cu doci u KG u obilazak FAS, pa čak ako treba i kafane da se obilaze, neće mi biti problem :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije bio to predlog jer ga nije moguće realizovati. Naravno da je moguće podeliti troškove tako što bi išlo nekoliko ljudi u jednom automobilu. :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...