Jump to content
FAS Goran
neshaoct

FLCS poseta ''Našoj fabrici'' u Kragujevcu :)

Recommended Posts

A, šta je sa tvojim autom kad te čekamo na Batočini 12 minuta... :harhar::D

 

Kad me već vučeš za... tastaturu... :D

 

Ja ne znam KO nije ni primetio da me je obišao i sve vreme vozio misleći da sam ispred njega. 

 

Takođe ne znam KO nijenašao za shodno da čeka ljude koji idu u koloni za slučaj da se nekome nešto (ne daj Bože) dogodi. 

 

Isto tako, ne znam KO je rekao "trka do BG-a!" pa onda lafo vozio 130-140km/h i stigao sa sat vremena zakašnjenja... 

 

 

Ako me povučeš malo jače (za tastaturu) mogu ja i još koječega da se setim što ne znam :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Ja ne znam KO nije ni primetio da me je obišao i sve vreme vozio misleći da sam ispred njega. 

 

Eto, to baš kažem...podbacila švapska vozila kad nisam ni video da stoje pored mene, tj. tako je izgledalo (kao da stoje) kad sam preticao... :D :D

 

Isto tako, ne znam KO je rekao "trka do BG-a!" pa onda lafo vozio 130-140km/h i stigao sa sat vremena zakašnjenja...

 

Ja rekao...kad, gde? Je l sam nudio u ključ? :D :D Pa, vozio sam iza tebe sve do Batočine, a bilo je momenata kad si kilavio u nekoj koloni 50 i nisam imao želju da te obiđem...baš čudno ponašanje od nekoga ko je navodno rekao ''trka do BGD-a...'' :harhar::D

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Ja rekao...kad, gde? Je l sam nudio u ključ? :D :D Pa, vozio sam iza tebe sve do Batočine, a bilo je momenata kad si kilavio u nekoj koloni 50 i nisam imao želju da te obiđem...baš čudno ponašanje od nekoga ko je navodno rekao ''trka do BGD-a...'' :harhar::D

 

Ispred restorana. Svi su čuli. Tako da ono... to što nemaš mu*a da pretičeš preko pune to je drugo... :harhar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni samo nije jasno kako su ovi Beograđani na auto putu i u Bg-u najbolji vozači, a kad odu sa strane se izgube  :harhar:

 

Kako li ste uspeli da stignete čak do kužnog toka nazad, pa to je 3-4km od fabrike :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

:-)

 

nego kada se planira druga poseta da se upisem za odmor , valjda ce se znati bar mesec dana unapred?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Problem je bio sto se nije znalo gde se ide. Nesa je sve vreme u fazonu "lako cemo" i onda tako ja vozim ne znam ni da li idemo u Kraljevo ili u Beograd.

A i vodili smo Multijeta kod koleginica da im se javi :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo nesto malo i od mene... :thumbsup:
 
cxcb10620.jpg  cxcb10621.jpg  cxcb10622.jpg
 
cxcb10623.jpg  cxcb10624.jpg  cxcb10625.jpg
 
Big boss :D

cxcb10626.jpg
 
Pa ondak malo iz kafane... 

cxcb10627.jpg  cxcb10629.jpg  cxcb10630.jpg
 
Dovla nesto objasnjava... :p
 
cxcb10631.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto si se ti iskusno sakrio iza Nese, trebalo je da dodjes u nas deo kafane, tamo je bila zajebancija, a ne da slusas kako Dovla prica da je audi najbolji auto :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

A promaklo mi,seo na prvu slobodnu stolicu,i kad sam pogledao...kao najgora cepulja seo medj' rukovodstvo foruma... :p:D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...