Jump to content
FAS Goran
neshaoct

FLCS poseta ''Našoj fabrici'' u Kragujevcu :)

Recommended Posts

Jankovic je zaboravio da slika, a ja sam zaboravio telefon u jakni ... ali internet je cudo :D

 

image.jpg

Mali off ( treba da ide u temu ''Kvalitet Fiata)

Imam oprecna misljenja oko ovoga. Zasto na sklapanju rade polupismeni ljudi? A opet mozda je ipak bolje da takvi rade sklapanje jer su intelektualno ograniceni(neka me ne shvate pogresno) i podlozniji su automatizaciji toga sto rade. Kvalitet ce opet kontrolisati neko sa vise instance. 

Moj burazer od strica koji je zavrsio za molera radi na sklapanju vrata u FASu.  :question:

Edited by gile smederevo

Share this post


Link to post
Share on other sites

A, šta je sa tvojim autom kad te čekamo na Batočini 12 minuta... :harhar::D

 

-----------------------

 

Bilo ok, malo smo se nas par posle gubili po Kragujevcu, ali...još par desetina dolazaka i upoznaćemo svaku ulicu. :)

Kubura je bio tu od ulaska u FAS, isto tako i Marton (zadužen ispred FAS-a za nas), kao i kasnije Srđan u montaži. Čak je i Mira (koja je bila zadužena za nas u prethodne dve posete) izašla posle da nas pozdravi na odlasku.

 

Kažem, sve bilo ok, jedino ona švapska vozila...da li su podbacila, lli ona jednostavno tako idu i ne mogu bolje...ali...nikad da stignu. :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

inače kafana u kojoj smo bili se nalazi u spomen parku Šumarice, 21.oktobar,da je bilo vreme kao danas mogli smo da se provozamo jedan krug i da skoknemo do Šumaričkog jezera,drugi put...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

nego nesto razmisljam sto se tice samog 500L-a na slikama deluje kao veliki auto, ali juce kad sam usao u njega, sve se smanjilo, sedista su smesno kratka

Napisao sam ranije u jednoj drugoj temi - isti ovakvi su i moji utisci.

Delovao mi je poprilično veće dok nisam seo u njega.

 

 

Sto se tice prostora to mi je ok, sa strane, iznad glave, ali delovi enterijera kao da su pravljeni za seicenta, nekako su mi mali za toliki auto

A sto čuka ova Lybra AR table :)

 

 

A tek sto svira :D

Inace Nesa stigne kod Velike Plane i zove Jankovica, kaze krecite i Jankovic dok je natocio rakiju, postavio patosnice ... to je tih 12 minuta !

 

Djole, ja kad sam bio na utakmici nisam ni provalio da se iza nase tribine vidi muzej, video sam tek posle na slikama ... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

inače kafana u kojoj smo bili se nalazi u spomen parku Šumarice, 21.oktobar,da je bilo vreme kao danas mogli smo da se provozamo jedan krug i da skoknemo do Šumaričkog jezera,drugi put...

 

Kako se beše zove ona kod AMSS-a, kad se krene ka putu za Topolu, sa velikim porcijama?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da,da, kaze Nesa meni ovako "cekajte nas cim se ukljucite na auto put kod Ralje"
Sledeci razgovor "evo meni pise motel Stari Hrast 5km-jel to blizu Ralje?" :D
(Prosao je Ralju 20km!!!)

I opet stignemo 12min (i manje) posle Nese u Batocinu :)

Cini mi se da me Neca pitao "koliko si ti prosao pored mene? Ja vozim 140-150, kad si proleteo pored mene zaljuljao si me!"
:D :D :D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cini mi se da me Neca pitao "koliko si ti prosao pored mene? Ja vozim 140-150, kad si proleteo pored mene zaljuljao si me!"

:D :D :D

 

 

Ne bih se slozio sa Vasom konstatacijom kolega Jankovicu ja sam isao za Nesom, mislim da je bilo malo obrnuto :harhar:

Jedino ako mislis na povratak, tu nisam bio prisutan :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam Totti na koju misliš, ima tamo kafana kolko ’oćeš

 

Avala, sad sam se setio.

A Lovac pamtim po najboljoj punjenoj vešalici koju sam jeo u životu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...