Jump to content
FAS Goran
neshaoct

15. Zvanično FLCS Okupljanje & roštilj

Recommended Posts

Nije problem da se ne plati ko ne jede i ne pije, samo još smislite kako da se izvrši kontrola i izbegnu zloupotrebe (kojih je na ranijim roštiljima bilo u izobiljju).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja se malo zezam i salim, cisto da podignem atmosferu :D

ako sam rekao da cu da dodjem, naravno da cu i da platim 600 dinara, nekome je to mnogo, nekome je nista, ali opet glupo bi mi bilo da 15 ljudi jede, a 2 coveka gledaju jer nisu imali da plate ... jel smo neki drugari ili se samo lazemo

mi smo u Smederevu imali ekipu koja se okupljala, jednom prilikom su u goste pozvani momci iz Vrsca i bio je dogovor da svako da po neku paru, za rostilj i pice, trebalo je da odemo negde gde mozemo da se opustimo i da se zezamo, ali jedan mozak je izracunao da je pametnije da idemo kod njega na vikendicu, ima vode, struje ( ostace mu rostilj i pice na kraju) i tako je i bilo, zovu mene, ja kazem nemam pare, drugar spremio pare za sebe i za mene, kad su njega zvali on je pitao sta je samnom, a oni su mu rekli, nema pare, ko ga jebe :D ... onda je i on rekao da nema pare i da ne mora niko da nas jebe jer necemo ni da dodjemo ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ili narukvica ili nalepnica sa nick-om (ili i jedno i drugo :) )...

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahahahaha :D ma zavrsicu ti ja kod jednog druga koji se takodje bavi time jer ja hocu da malo promjenim boju osvjetljenja :D samo ti dodji na cevape do sarajeva i sve ti zavrsimo aBd :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

a dobrisu ti sarajevski cevapa mada ni sam jeo u sarajevu ali sam bijo na jednoj svadbi u rogatici cevapi vrh :fun: :fun: :fun: :fun:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...