Jump to content
FAS Goran
neshaoct

15. Zvanično FLCS Okupljanje & roštilj

Recommended Posts

Došao bih ,samo imam nedoumicu. Ne znam da li da dođem kolima, pošto sam iz BG-a, glupo mi je da zauzimam mesto (kontam da nas ima puno, a mesta za parkiranje malo), verovatno bih došao pešaka/prevozom do Košutnjaka.

P.S. Ionako nemam šta da pokažem, Classic ko Classic :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mesta ima koliko hoces, tako da je to najmanji problem:

Prava_slika.jpg image.jpg

Lepse izgleda kada ima vise vozila, narocito ljudi :) . A mozes i da ovekovecis svog ljubimca medju ostalima...

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne moras da se mucis - radim ja tamo na ulazu na parking u Kosutnjaku svake godine. Pranje auta sa voskiranjem 200 kinti, promo cena za forumase za ovo okupljanje :laughing: .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uglavnom da se i ja izjasnim :) 3 osobe dolaze sa mojim puntom tj ja i moja dvojica kolega sa posla od kojih jedan posjeduje Fiat Stilo JTD :) vjerovatno dolazimo u subotu i ostajemo subotu i nedjelju. U nedjelju u popodnevnim satima se vracamo za Sarajevo zbog poslovnih obaveza :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ponedjeljak radim od pola 9 ujutro...ne mogu dobiti slobodan dan nazalost.

Pa se moramo i odmoriti :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uglavnom da se i ja izjasnim :) 3 osobe dolaze sa mojim puntom tj ja i moja dvojica kolega sa posla od kojih jedan posjeduje Fiat Stilo JTD :) vjerovatno dolazimo u subotu i ostajemo subotu i nedjelju. U nedjelju u popodnevnim satima se vracamo za Sarajevo zbog poslovnih obaveza :)

Evo pošto si me najavio, red je da se i ja javim :D Pozdrav svima, sa predsjednikom, Bokijem i Chelichem sam se upoznao prije 2 godine :) Vidimo se!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Došao bih ,samo imam nedoumicu. Ne znam da li da dođem kolima, pošto sam iz BG-a, glupo mi je da zauzimam mesto (kontam da nas ima puno, a mesta za parkiranje malo), verovatno bih došao pešaka/prevozom do Košutnjaka.

P.S. Ionako nemam šta da pokažem, Classic ko Classic :lol:

Jel ima redovna GSP linija da dodjem i ja busom :D ono do grocke Lastom, posle GSP i stignem nekako ... samo mi recite koji bus ide tamo

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma ne zezaj, dođi do nekle, pa ću da te pokupim ;)

Imaš traNvaj, trojku, on ti ide od Bogoslovije, preko Slavije, Sajma, Topčidera, pa dalje za Rakovicu, Kneževac...

Dođeš do Autokomande, pa te tu pokupim, to mi je 2 minuta od kuće ;)

Edited by profa_chb

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jednostavnije je da se dovučeš do Intera (ima više prevoza) pa onda sa nekim do Košutnjaka... odeš na PlanPlus pa vidiš sve lepo ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

dal` mislis da bi stvarno dosao na okupljanje GSP-om, pa gde da parkiram autobus :D

malo sam se zezao na racun Profe :D

sutra idemo u neku kafanu da radimo negde prema Kosutnjaku, pa cu da naucim put, pa cu u nedelju da vidim da li cu direktno u sumu ili cu kao i svi kod intera pa sa vama zajedno u sumu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...